Krymská Manufaktura

Otevřeno do 31. 8.

Dominika, Calluma a Chrise spojuje nejen přátelství, ale také touha po cestování a obdiv k vybavení, se kterým na cesty vyráží. Na podzim roku 2016 se proto rozhodli založit Krymskou Manufakturu a svou vášeň teď sdílí také s ostatními. Společně vytváří kvalitní námořnické doplňky a módu pro smělé dobrodruhy i objevitele a pomáhají plnit sny všem, kteří se jimi chtějí stát. Více informací o projektu najdeš na jejich webu https://krymska-manufaktura.cz.

Na vlnách Bechera

Námořníkem chce být tak trochu každý z nás. Tím se řídil Chris při navrhování produktu pro Becher Market. Chris se stará o marketing značky i design produktů. Inspirovaný Becherovkou navrhl Sailor bag, do kterého otiskl svou dobrodružnou duši i nadšení z nových cest. Věř, že tenhle batoh podmanivého designu z velmi kvalitního materiálu tě bude originálně doprovázet po moři zážitků.

Na vlnách Bechera
Jak produkt získat?

Pokud se ti líbí cestovatelský batoh z Krymské Manufaktury, tak o něm řekni přátelům na Facebooku – zasdílej příspěvek a vyplň nám krátký formulář. Máme celkem 50 batohů a každé 10. sdílení vyhraje jeden z nich. Pro každého máme navíc malou radost, tak podpoř Krymskou Manufakturu a dej o ní vědět. Zároveň se zařadíš do soutěže o výlet do Karlových Varů, tak zkus svoje štěstí. :)