Pravidla/Jak to funguje

Úplné znění podmínek

Ve zkratce

Úplné znění podmínek

Jsme rádi za Tvoji návštěvu a doufáme, že si u nás vybereš. Každých 10 dní je aktivní jeden z lokálních výrobců, které jsme pro Tebe vybrali. Sdílením můžeš jeho obchod podpořit a získat tak slevu do jeho obchodu nebo produkt z limitované edice inspirované Becherovkou.

Ve zkratce

Virtuální obchod Becher Market je netradiční, takže si přečti, jak to u nás funguje.

Úplné znění podmínek

  1. Prohlédni si naše výrobce, kteří budou postupně přibývat a ty se tak můžeš neustále těšit na nové věci navržené pouze pro Becher Market.
  2. Na Becher Marketu má každý výrobce otevřeno pouze 10 dní, přesné datumy najdeš vždy na detailu jejich obchodu.
  3. Na detailu každého z nich najdeš odkaz na sdílení. Příspěvek zasdílíš na svou zeď a následně vyplníš krátký formulář. Hlavně nezapomeň na email a adresu, ať víme, kam výhru případně zaslat.
  4. Na email Ti poté dorazí sleva do obchodu výrobce, kterého jsi svým sdílením podpořil, a oznámení, zda jsi jedním z výherců produktu. Produkty vyhrává každé páté, desáté nebo třicáté sdílení. Takže určitě stojí za to zkusit své štěstí. Informaci nalezneš vždy u detailu vybrané výrobce. Podpořit výrobce sdílením můžeš kolikrát jen budeš chtít, ale do soutěže budeš zařazen vždy jen jednou.
  5. Deset soutěžících, kteří podpořili naše výrobce během léta, budeme vybírat 31. 8. 2017. Spolu s našimi ambassadory je vezmeme na výlet do Karlových Varů a do továrny a Muzea Becherovky.

Ve zkratce

Každých 10 dní máme nového výrobce, a ty můžeš jeho tvorbu podpořit sdílením a získat tak šanci jeden z produktů dostat. Zjisti, jak to chodí a můžeš se pustit do nákupu na Becher Marketu.