pomáhá kratom na hubnutí?

zázrak na hubnutí?

V posledních letech se mezi dietáři, kteří hledají přirozený způsob, jak snížit množství tělesného tuku, prosazují doplňky stravy na hubnutí obsahující bylinnou složku kratom. Při zvažování tohoto doplňku je však důležité zvážit jak potenciální výhody hubnutí, tak bezpečnostní rizika. 

Většina uživatelů kratomu hubne

Na jedné straně někteří lidé tvrdí, že jejich každodenní konzumace kratomu vedla ke snížení hmotnosti díky zvýšené hladině energie a jeho účinkům na potlačení chuti k jídlu.

Black Section Separator

Na druhou stranu jeho dlouhodobá bezpečnost zůstává nejasná; zatímco neexistují žádné zprávy o závažných vedlejších účincích spojených s krátkodobým užíváním byliny, není známo, zda dlouhodobé užívání způsobí u lidí nějaké škodlivé reakce. 

Black Section Separator

Stejně jako u všech výživových produktů by měla být dána přednost změně stravy a životního stylu před spoléháním se na jakékoli bylinné aplikace jako metody hubnutí.

Proto může být rozumné nechat si poradit od svého poskytovatele zdravotní péče, než se rozhodnete pro tento doplněk jako součást strategie řízení hmotnosti.