Mohu Pít Na Detralex Alkohol? Rizika & Benefity

Mohu Pít Na Detralex Alkohol? Rizika & Benefity 2023!

Detralex je lék používaný k léčbě otoků nohou způsobených žilní nedostatečností. Je známo, že alkohol má diuretické účinky, proto se nedoporučuje pít alkohol během užívání přípravku Detralex.

Kombinace detralexu s alkoholem

Kombinace těchto dvou látek může vést ke zvýšené míře močení a potenciální dehydrataci.Během užívání přípravku Detralex se proto doporučuje pít hodně tekutin a vyvarovat se konzumace alkoholu. Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy, obraťte se na svého lékaře nebo lékárníka.

V příbalovém letáku není uvedeno, že je bezpečné pít během užívání přípravku malé množství alkoholu.Pokud si nejste jisti, poraďte se s odborníkem.

Jak zůstat v bezpečí při pití a užívání přípravku Detralex

Pokud užíváte přípravek Detralex a plánujete pít alkohol, je důležité přijmout některá opatření, abyste zůstal(a) v bezpečí. Nejprve se ujistěte, že pijete dostatek tekutin, zejména vody, abyste se vyhnuli dehydrataci. Je také důležité vyhnout se pití příliš velkého množství alkoholu, protože to může mít škodlivé účinky na Vaše zdraví. Kombinace přípravku Detralex a alkoholu může také zvýšit riziko nežádoucích účinků, proto je lepší se této kombinaci pokud možno vyhnout. Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via

Soutěž o vouchery v hodnotě 2 650,- Kč

V NAŠÍ SOUTĚŽI VYHRÁVÁ úPLNĚ KAŽDÝ

seznam výher:

  • 2x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 1 000, Kč Voucher na víno
  • 1x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 200,- Kč voucher na spodní prádlo

Všichni účastnící soutěže získají:

  • 20% Slevu na prémiové doplňky stravy
  • 10% na krabičkovou dietu
  • 35% Slevu na rehabilitační a masážní pomůcky
  • 20% Slevu na osobní trénink a tvorbu tréninkových a dietních plánů na míru

Pro přihlášení do slosování se, které proběhne 21.5.2023 nám napiš svůj nejlepší email, na který ti pošleme pozvánku do soutěže, kterou musíš potvrdit.