Kombinace Neurolu a Alkoholu! [Rizika, Kontraidikace, Toxicita]

Kombinace Neurolu a Alkoholu! [Rizika, Kontraidikace, Toxicita] 2023

Neurol je lék, který se používá k léčbě záchvatů. Je důležité, abyste během užívání přípravku Neurol nepil/a alkohol. Alkohol může zvýšit riziko záchvatů.Pokud máte jakékoli dotazy, obraťte se na svého lékaře.

Během užívání přípravku Neurol nepijte alkohol!

Během užívání přípravku Neurol nepijte alkohol. Alkohol může zvýšit riziko záchvatů. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na svého lékaře.

Užívání neurolu a alkohol

Někteří lidé mohou při užívání přípravku Neurol pociťovat ospalost, závratě nebo poruchy koordinace. Je důležité, abyste během užívání tohoto léku nepili alkohol a vyhýbali se činnostem, které vyžadují duševní bdělost, jako je řízení auta, obsluha strojů nebo sport

Užívání alkoholu může také narušit účinnost jiných léků proti záchvatům. Pokud je Vám předepsán Neurol, poraďte se se svým lékařem o tom, jaké množství alkoholu je pro Vás bezpečné konzumovat.Neurol a alkohol by se celkově neměly míchat. Pokud je Vám Neurol předepsán, je důležité vyhnout se pití alkoholu, protože to může zvýšit riziko záchvatů. Kromě toho může užívání alkoholu narušit účinnost jiných léků proti záchvatům. Poraďte se se svým lékařem, jaké množství alkoholu je pro Vás bezpečné konzumovat, pokud užíváte Neurol.

Jak dlouho po užití může Neurol kontraidikovat s alkoholem?

Benzodiazepiny jsou ve skutečnosti účinnější, pokud jsou užívány s alkoholem a jinými látkami tlumícími CNS. To se však ve skutečnosti nedoporučuje, protože tato kombinace může vést k nadměrné sedaci nebo dokonce hypnóze. Alprazolam má poločas rozpadu 12 až 15 hodin, takže po této době byste si měli v pohodě dát pivo nebo sklenku vína. Dbejte jen na to, abyste Neurol neužívali příliš často nebo v krátkých intervalech, protože ve stáří se prodlužuje eliminace i biologický poločas. Přibližně za 5 poločasů je látka z těla zcela vyloučena.

Mohlo by vás zajímat:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Jak Jednoduše Urychlit
Spalovaní Tuku?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!