Co obsahuje Kratom? Vše co potřebujete vědět o jeho složení

Co obsahuje Kratom? Vše co potřebujete vědět o jeho složení

Kratom je rostlina s psychoaktivními vlastnostmi, která pochází z jihovýchodní Asie. Obsahuje alkaloidní extrakty, což jsou účinné látky, které mu dodávají jeho účinky, jako je mitragynin, mitraphyllin a 7-hydroxymitragynin, díky nimž je účinný při léčbě bolesti, úzkosti a deprese.. Existují dva hlavní typy kratomu: červená žíla a zelená žíla.

Kratom má mnoho použití, ale většinou se používá k úlevě od bolesti a jako prostředek na zlepšení nálady.

Základní fakta

Kratom je rostlina pocházející z jihovýchodní Asie, ale rozšířila se po celém světě. Je to přírodní prostředek proti bolesti a energizér.

Listy této rostliny se tradičně žvýkají a vaří se do čaje nebo se kouří jako list nebo pryskyřice. Je k dispozici také ve formě pilulek, které se často prodávají jako doplňky stravy bez jakýchkoli lékařských nároků.

Kratom se v poslední době stal populární, protože může poskytnout úlevu od bolesti, aniž by musel užívat opioidní léky, jako je morfin nebo kodein, které mohou mít nebezpečné vedlejší účinky, jako je závislost a respirační deprese.

Jak užívat nízkou dávku, abyste se vyhnuli negativním vedlejším účinkům,

Kratom je mnohými klasifikován jako droga, která se používá desítky let. Je to silná droga, která může být použita k pomoci lidem s depresí, úzkostí a dalšími problémy duševního zdraví. Má však některé velmi závažné vedlejší účinky, kterých se mnoho lidí bojí.

Mnoho lidí se bojí užívat kratom, protože se obávají vedlejších účinků léku. Nízká dávka kratomu se může vyhnout těmto vedlejším účinkům a stále poskytuje stejné výhody jako vyšší dávky.

Jak správně pít čaj pro nejlepší zážitek

Kratom je rostlina, která se v tradiční medicíně používá již stovky let. Obvykle se vyskytuje v jihovýchodní Asii a lze z něj uvařit čaj. Účinky čaje Kratom se liší v závislosti na síle a způsobu přípravy.

Kratom se používá pro různé účely, jako je úleva od bolesti, úzkosti, svalové relaxace a další. Různé kmeny Kratomu mají různé účinky a obvykle se používají pro určité účely, jako je úleva od bolesti nebo zvýšení energie.

Kratom lze také kouřit nebo jíst jako prášek nebo pilulku. Mnoho lidí rádo používá Kratom, protože poskytuje alternativu k jiným typům léků, které mohou být škodlivé pro jejich zdraví, jako jsou opioidy. Poskytuje také mnoho výhod bez jakýchkoli vedlejších účinků na rozdíl od léků na předpis, které mohou způsobit vážné vedlejší účinky, jako je závislost a závislost.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via

Soutěž o vouchery v hodnotě 2 650,- Kč

V NAŠÍ SOUTĚŽI VYHRÁVÁ úPLNĚ KAŽDÝ

seznam výher:

  • 2x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 1 000, Kč Voucher na víno
  • 1x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 200,- Kč voucher na spodní prádlo

Všichni účastnící soutěže získají:

  • 20% Slevu na prémiové doplňky stravy
  • 10% na krabičkovou dietu
  • 35% Slevu na rehabilitační a masážní pomůcky
  • 20% Slevu na osobní trénink a tvorbu tréninkových a dietních plánů na míru

Pro přihlášení do slosování se, které proběhne 21.5.2023 nám napiš svůj nejlepší email, na který ti pošleme pozvánku do soutěže, kterou musíš potvrdit.