Pomůže Kratom na zmírnění kocoviny? Je to bezpečné? [

Pomůže Kratom na zmírnění kocoviny? Je to bezpečné? 2023!

Jak lze kratom použít ke zmírnění příznaků kocoviny. Kratom je přírodní rostlina, která se v jihovýchodní Asii používá již po staletí k léčbě různých onemocnění. Říká se, že pomáhá zvyšovat hladinu energie, snižovat bolest a zmírňovat příznaky kocoviny.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o Kratomu

Kratom je přírodní rostlina, která se v jihovýchodní Asii již po staletí používá k léčbě různých onemocnění. Říká se, že pomáhá zvyšovat hladinu energie, snižovat bolest a zmírňovat příznaky kocoviny. Někteří lidé jej také používají k odvykání od jiných drog.

Kratom pochází ze stromu Mitragyna speciosa a listy rostliny obsahují alkaloidy, které mohou vyvolat psychoaktivní účinky. Nejběžnějším druhem kratomu je kratom červený, o němž se říká, že působí analgeticky, relaxačně a sedativně. Kratom s bílou žilnatinou je údajně více stimulující, zatímco kratom se zelenou žilnatinou je prý vyváženější.

Lidé kratom užívají různými způsoby. Někteří lidé žvýkajílisty, zatímco jiní z nich připravují čaj. Kratom lze také kouřit, ale to se nedoporučuje, protože to může být škodlivé pro vaše plíce.

Pokud jde o užívání kratomu ke zmírnění příznaků kocoviny, je třeba mít na paměti několik věcí. Především byste kratom měli používat jen v krajním případě. Pokud se po noci plné alkoholu cítíte opravdu špatně, kratom vám možná pomůže cítit se lépe, ale není to všelék.

Za druhé, záleží na typu kratomu, který používáte. Některé kmeny jsou více analgetické a uvolňující než jiné. Pokud hledáte úlevu od kocoviny, možná budete chtít vyzkoušet červený nebo bílý kratom.

Jak používat Kratom při příznacích kocoviny a dalších potížích

Pokud chcete kratom používat ke zmírnění příznaků kocoviny, měli byste začít červeným nebo bílým kmenem. Tyto kmeny jsou údajně více analgetické a uvolňující než jiné druhy kratomu. Listy můžete žvýkat, připravit si z nich čaj nebo je kouřit, kouření se však nedoporučuje.

Mějte na paměti, že kratom není všelék a měl by se používat pouze jako poslední možnost. Pokud se po probdělé noci cítíte opravdu špatně, kratom vám může pomoci cítit se lépe, ale není to zázračný lék. Při užívání kratomu nezapomeňte pít hodně vody a jíst zdravé potraviny, abyste zmírnili příznaky kocoviny.

Závěrem

Kratom je přírodní rostlina, která se v jihovýchodní Asii již po staletí používá k léčbě různých onemocnění. Říká se, že pomáhá zvyšovat hladinu energie, snižovat bolest a zmírňovat příznaky kocoviny. Někteří lidé jej také používají k odvykání od jiných drog. Nejběžnějším druhem kratomu je červený kratom, který lze užívat jako analgetikum nebo sedativum v závislosti na užívaném kmeni. Bíle žilkovaný kratom vám poskytne více stimulačních účinků, zatímco zeleně žilkovaný zajistí rovnováhu mezi relaxací a stimulací, takže se ve vašem těle nebude produkovat příliš mnoho stresových hormonů způsobujících úzkost nebo záchvaty paniky během odvykání od alkoholu. Při užívání kratomu nezapomeňte pít hodně vody a jíst zdravé potraviny, jako jsou proteinové koktejly s omega 3, protože ty jsou dobréna kocovinu. Kratom by neměl být používán jako náhrada odborné péče při detoxikaci od alkoholu, ale může pomoci zmírnit některé příznaky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via

Soutěž o vouchery v hodnotě 2 650,- Kč

V NAŠÍ SOUTĚŽI VYHRÁVÁ úPLNĚ KAŽDÝ

seznam výher:

  • 2x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 1 000, Kč Voucher na víno
  • 1x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 200,- Kč voucher na spodní prádlo

Všichni účastnící soutěže získají:

  • 20% Slevu na prémiové doplňky stravy
  • 10% na krabičkovou dietu
  • 35% Slevu na rehabilitační a masážní pomůcky
  • 20% Slevu na osobní trénink a tvorbu tréninkových a dietních plánů na míru

Pro přihlášení do slosování se, které proběhne 21.5.2023 nám napiš svůj nejlepší email, na který ti pošleme pozvánku do soutěže, kterou musíš potvrdit.