Velmi jemný zelený prášek v mystičce, který není vhodný pro šňupání

Může se Kratom šňupat? Je po něm kocovina?

Kratom je rostlina pocházející z jihovýchodní Asie. Po staletí se používá jako tradiční lék a rekreační droga. Kratom se vyrábí z listů stromu Mitragyna speciosa.

Zdá se, že Kratom byl poprvé použit v Thajsku, než se rozšířil do dalších částí jihovýchodní Asie. V Thajsku se často žvýká syrový nebo sušený ve formě prášku, ale může se také uvařit ve vodě, než se scedí a popíjí jako čaj nebo smíchaný s kokosovým mlékem a cukrem, aby vznikl sladký nápoj zvaný „thajský ledový čaj“. V Malajsii se kratom typicky vaří jako nápoj podobný kávě. V některých případech se však také kouřilo nebo konzumovalo samotné.

Jak používat Kratom?

Kratom je přírodní bylina, která se používá pro své léčivé vlastnosti. Používá se především k úlevě od bolesti, k léčbě průjmu a jako anxiolytikum.

Listy rostliny Kratom se buď žvýkají nebo suší a pak se udí nebo vaří do čaje. Listy lze také rozdrtit na prášek a před pitím smíchat s vodou.

Jaké jsou výhody šňupání kratomu?

Kratom není šňupavý, protože by se musela vdechnout velká dávka. Při smrkání však může poškodit vaše dýchací cesty.

Kratom je droga, která je legální ve Spojených státech a mnoha dalších zemích, ale byla zakázána v Thajsku, Austrálii, Malajsii a Myanmaru. S užíváním tohoto léku jsou spojena rizika.

kocovina z kratomu se může dostavit i bez šnupání, například ikdyž užijete tablety kratomu jako na obrázku, když jich použijete přespříliš

Kratom je rostlina pocházející z jihovýchodní Asie. Používá se především pro své léčivé vlastnosti.

Některé z výhod nečichání kratomu jsou:

– Může pomoci s úzkostí

– Může pomoci s úlevou od bolesti

– Může pomoci při depresích

Jak správně šňupat kratom?

Kratom by se šňupat neměl. Nejlepší možnou metodou jak aplikovat kratom je si zněj připravit nápoj. V asii se prakticky jinak nepřipravuje už dlouhá desetiletí.

Listy rostliny kratom se obvykle žvýkají, ale lze z nich připravit i čaj.

Pokud chcete vědět, jak správně čichat kratom, měli byste se nejprve naučit, co to je. Kratom je rostlina, která pochází z jihovýchodní Asie a má psychoaktivní vlastnosti. Dá se užívat mnoha různými způsoby, ale nejoblíbenějším způsobem je žvýkání listů rostliny nebo pití čaje z ní.

Kocovina

Kocovina je nepříjemným následkem, který se může dostavit i po užívání kraomu. Není nejčastější, ale ve vyšších dávkách může způsobit kocovinu podobnou alkoholu.

Kocovina není nejčastějším vedlejším účinkem krátkodobého užívání opioidů, ale může se stát. Ve vyšších dávkách může způsobit kocovinu podobnou alkoholu.

Krátkodobé opioidy jsou obecně bezpečné a dobře tolerované pro většinu lidí s krátkodobou bolestí. Existují však lidé, kteří mají z těchto léků vážné komplikace. Existuje například malá pravděpodobnost, že byste po krátkodobém užívání opioidů mohli dostat kocovinu.

Závěr

Rozhodně nikdy nešňupejte kratom, aby jste si neublížili nebo nepřivolali zdravotní problémy.

Kocovina je stav, který může postihnout každého, kdo užívá kratom. Závažnost a délka kocoviny se liší od člověka k člověku a závisí na tom, kolik alkoholu bylo zkonzumováno, na rychlosti, jakou byl konzumován, a na dalších faktorech, jako je věk, váha, pohlaví a příjem potravy.

Následuje několik způsobů, jak můžete kocovině zabránit:

– Před spaním po požití kratomu pijte hodně vody.

– Nepijte na lačný žaludek nebo při dehydrataci.

– Před pitím kraotmu jezte potraviny bohaté na vitamín B, jako jsou banány, nebo vypijte půllitr mléka.

– Jezte potraviny bohaté na vitamín C, jako jsou pomeranče, nebo vypijte půllitr pomerančového džusu

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Jak Jednoduše Urychlit
Spalovaní Tuku?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!