Co Si Sebou Vzít Do Porodnice: Nejlepší Taška Do Porodnice!

Co Si Sebou Vzít Do Porodnice: Nejlepší Taška Do Porodnice!

Když jste těhotná a chystáte se rodit, poslední věc, na kterou myslíte, je balení tašky do nemocnice.

Je však důležité vědět, co je nejdůležitější, než odejdete z domova.

Zde je seznam věcí, které si možná budete chtít zabalit do nemocniční tašky:

– Makeup

– Nabíječka na mobil

– Sluchátka

– Kniha nebo časopis ke čtení při čekání na příchod dítěte

– Deník, který dokumentuje vaše myšlenky a pocity, když se objeví.

Základní seznam věcí, které by si ženy měly vzít do porodnice

Seznam věcí, které by si ženy měly vzít do nemocnice, je rychlým průvodcem, který vám pomůže připravit se na další pobyt v nemocnici.

V nemocnici, stejně jako kdekoli jinde, musíte být připraveni. V nemocnici je to však ještě důležitější, protože nemocnice jsou vždy přeplněné. Možná budete muset získat postel pro sebe nebo pro svého blízkého a existuje také riziko nečekané lékařské pohotovosti.

Je moudré vzít si seznam věcí, které byste v případě nouze potřebovali. Zde je to, co byste si měli zabalit do své nemocniční tašky:

● Osobní průkaz (pas, řidičský průkaz)

● Vaši kartičku pojištěnce

● Vaše nabíječka telefonu

● Láhev s vodou (DODRŽUJTE PITNÝ REŽIM, pomocí naší kalkulačky denního příjmu vody)

● Kreditní nebo debetní karty

● Pouzdro na brýle a kontaktní čočky

● Make-up taštička s kosmetikou a kartáčem na vlasy

● Telefonní čísla rodinných příslušníků nebo přátel, které lze v nemocnici kontaktovat

Zabalit nemocniční tašku není snadný úkol. Vyžaduje, abyste si zabalili všechny náležitosti, které potřebujete k hladkému a zdravému doručení.

Ultimátní taška do porodnice by měla také obsahovat:

– Krém na bradavky,

-Zvlhčující krém,

– Hydratační krém,

Kokosový olej,

– vlhčené ubrousky (toaletní papír),

– Zubní kartáček a zubní pasta pro ty, kteří si chtějí čistit zuby,

– tampony a vložky pro ženskou hygienu,

-Těhotenský deník nebo zápisník, do kterého si zaznamenáte své myšlenky o zážitku a další.

Nejlepší těhotenské předměty, které se vám do nemocniční tašky nevejdou

V nemocnici mají ženy spoustu starostí. Jedním z jejich hlavních problémů je jídlo, které jedí. Nechtějí, aby jejich dítě bylo ovlivněno všemi těmito potravinami, které pro ně nejsou dostatečně zdravé. Nejlepší těhotenské předměty jsou ty, které jsou užitečné na nemocničním oddělení a mají minimální dopad na zdraví matky a dítěte.

Těhotenský polštář: Těhotenský polštář se osvědčil při zmírňování bolestí zad. Pomáhá také udržet ženu v pohodlí po celou dobu těhotenství. Tento polštář je k dispozici v různých tvarech a velikostech, takže jej lze použít v různých typech ložního prádla pro ženy s různými potřebami spánku v tomto období.

Těhotenské spodní prádlo: Těhotenské spodní prádlo je nezbytnou součástí pro ženy, když jsou těhotné, protože zabraňuje odírání.

Proč byste si měli koupit těhotenskou tašku?

Těhotenské tašky jsou nezbytnou součástí těhotenství každé ženy. Jsou dostupné v široké škále designů a barev, ze kterých si ženy mohou vybrat podle svého vkusu.

Jak najít tu nejlepší těhotenskou tašku pro vás?

Poporodní období je zvláštní období v životě ženy. Přechod z těhotenství do mateřství prý může být náročný, zvláště pro prvorodičky. Jedním ze způsobů, jak usnadnit přechod a dosáhnout poporodního zdraví, je mít dobrou porodní tašku.

Nejlepší těhotenské tašky se dodávají v různých tvarech a velikostech, takže je důležité, abyste znali své potřeby, než nějakou budete hledat. Možná budete chtít koupit více než jednu tašku v závislosti na tom, jak dlouho zůstanete těhotná a jak dlouho po narození dítěte plánujete zůstat s ním doma. Mezi hlavní součásti dobré tašky patří; přebalovací podložka s kapsami, přihrádky na pleny, ubrousky, volné ručníky, hračky a dudlíky; držák na láhev s vodou; dostatek kapes pro uložení všech potřebných věcí.

Důležité funkce, která taška musí splňovat

V nemocnici budete pravděpodobně čelit zdravotní nouzi, která vyžaduje, abyste zůstali v nemocnici několik dní. To je důvod, proč je důležité vědět, jaké věci si zabalit, když navštěvujete nemocnici.

Nejprve se ujistěte, že je vaše taška odolná a má popruh, abyste ji mohli snadno přenášet. Pak si sbalte peněženku, nabíječku na telefon, tepláky nebo noční košile, zubní kartáček a pastu (pokud zůstanete přes noc), fén, špunty do uší, pokud je zařízení poskytuje.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend