Jak zabránit lámání nehtů? Tipy jak je zpevnit!

Jak Zabránit Lámání Nehtů? Tipy Jak Je Zpevnit!

Křehké nehty mohou být způsobeny dehydratací, nadměrnou manikúrou a používáním drsných chemických látek. Abyste předešli lámavosti nehtů, měli byste je udržovat hydratované, vyhýbat se jejich kousání a používat kvalitní lak na nehty.

Dříve jsem měla velmi křehké nehty, které se neustále lámaly. Vyzkoušela jsem spoustu různých věcí, aby byly silnější, ale nic nepomohlo. Pak jsem jednoho dne narazila na metodu, která opravdu fungovala. Začala jsem používat opravdu dobrý lak na nehty a udržovala jsem je hydratované hydratačním krémem. Také jsem si je přestala kousat, což bylo opravdu těžké, ale stálo to za to, protože nehty mi vydržely silné celé měsíce. Udržujte své nehty zdravé pomocí těchto procedur níže zmíněných.

Jak zabránit lámání nehtů

Nehty jsou náchylné k lámání z mnoha důvodů. Jedním z nejčastějších důvodů je lámavost nehtů. Křehké nehty mohou být způsobeny dehydratací, nadměrnou manikúrou a používáním drsných chemikálií. Abyste předešli lámání nehtů, měli byste je udržovat hydratované, vyvarovat se jejich kousání a používat kvalitní lak na nehty.

Jak jsem si vypěstovala nehty z lámavých na silné

Dříve jsem měla velmi lámavé nehty, které se neustále lámaly. Vyzkoušela jsem spoustu různých věcí, aby byly pevnější, ale nic nepomohlo. Pak jsem jednoho dne narazila na metodu, která skutečně fungovala. Začala jsem používat opravdu kvalitní lak na nehty a udržovala jsem je hydratované pomocí hydratačního krému. Také jsem si je přestala kousat, což bylo opravdu těžké, ale stálo to za to, protože nehty mi vydržely silné celé měsíce.

Udržujte své nehty zdravé díky těmto ošetřením

Chcete-li si udržet zdravé nehty, měli byste vyzkoušet některé z těchto ošetření:

1. Udržujte je hydratované. To vám pomůže udržet je silné a zdravé. VYZKOUŠEJTE KALKULAČKU PITNÉHO REŽIMU!

2. Vyvarujte se jejich kousání. Kousání nehtů může způsobit jejich křehkost a snadné lámání.

3. Používejte kvalitní lak na nehty. Ten vám pomůže chránit nehty před drsnými chemikáliemi obsaženými v jiných lacích.4. Vyzkoušejte léčbu růstu nehtů. Ta pomůže vašim nehtům růst silnější a zdravější.

5. Jednou týdně si nechte udělat manikúru. Profesionální manikúra pomůže udržet vaše nehty zdravé a silné.

Jak předcházet lámavosti nehtů

lámavost nehtů může být způsobena dehydratací, nadměrnou manikúrou a používáním drsných chemikálií. Abyste předešli lámavosti nehtů, měli byste je udržovat hydratované, vyhýbat se jejich kousání a používat kvalitní lak na nehty.

Jednou týdně si nechte udělat manikúru

Chcete-li si udržet zdravé a silné nehty, měli byste si jednou týdně dopřát manikúru. Pomůže vám to udržet je bez jakéhokoli poškození a také je udržet hydratované. Pokud nemůžete navštívit salón každý týden, snažte se o to alespoň každý druhý týden.Používejte kvalitní lak na nehty, abyste je ochránili

Abyste si udrželi zdravé nehty, měli byste používat kvalitní lak na nehty. Ten je pomůže ochránit před drsnými chemikáliemi obsaženými v jiných lacích. Hledejte lak, který neobsahuje drsné chemické látky a vůně. Nebo vyzkoušejte přírodní lak na nehty vyrobený ze zcela přírodních složek.

Používejte hydratační krém, aby byly nehty hydratované.

Pokud chcete mít nehty zdravé a silné, měli byste dbát na jejich hydrataci. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je používat hydratační krém. Nanášejte jej na ruce a nehty každý den nebo kdykoli se vám budou zdát suché. Vyberte si hydratační krém, který je určen speciálně pro nehty a ruce. Je to

Tipy pro prevenci

Chcete-li si udržet zdravé a silné nehty, dodržujte tyto tipy:

  1. Udržujte je hydratované. To vám pomůže udržet je silné a zdravé.
  2. Vyvarujte se jejich kousání. Kousání nehtů může způsobit jejich křehkost a snadné lámání.
  3. Používejte kvalitní lak na nehty. Ten vám pomůže chránit nehty před drsnými chemikáliemi, které se nacházejí v jiných lacích.
  4. Vyzkoušejte léčbu růstu nehtů. Ta pomůže vašim nehtům růst silnější a zdravější.
  5. Jednou týdně si nechte udělat manikúru. Profesionální manikúra pomůže udržet vaše nehty zdravé a silné

Vypořádejte se s jejich vysušováním tím, že je budete denně hydratovat, k mytí rukou používejte pouze přírodní produkty a nikdy si nekousejte nehtovou kůžičku ani kůži kolem nehtového lůžka

Pokud chcete mít nehty zdravé a silné, měli byste je denně hydratovat. Tím je udržíte hydratované a nepoškozené. K udržení zdravých nehtů můžete použít kvalitní hydratační krém nebo domácí hydratační krém.

Měli byste se také snažit používat k mytí rukou pouze přírodní produkty. To pomůže udržet vaše nehty bez jakýchkoli drsných chemikálií, které by je mohly poškodit.

A nakonec byste se měli vyvarovat kousání nehtové kůžičky nebo kůže kolem nehtového lůžka. Kousání těchto oblastí může způsobit, že se nehty stanou křehkými a snadno se lámou.

Závěrem

Nehty jsou důležitou součástí vašeho vzhledu. Mohou být také funkční – chrání konečky prstů před každodenním opotřebením a pomáhají vám snadněji uchopit nebo držet věci. Pokud jde o nehty, nejlepším lékem na problémy, jako jsou lámavé nehty, je prevence. Pokud tedy chcete mít zdravé a silné nehty, které budou dobře vypadat a nebudou se neustále lámat, zde je několik tipů: pravidelně je hydratujte kvalitním hydratačním krémem; používejte na ruce pouze přírodní produkty a neokusujte kůžičku ani kůži kolem nehtových lůžek; vyhněte se kousání samotných nehtů, abyste udrželi jejich pevnost; pravidelně si nechávejte dělat manikúru v salonu nebo svépomocí každý druhý týden (nebo jednou týdně) s použitím kvalitního laku na nehty bez drsných látek.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via