Recenze: The Ordinary Peeling Solution Peeling AHA 30% + BHA 2%

Recenze: The ordinary peeling solution Peeling AHA 30% + BHA 2% 2023

Jak vznikl Obyčejný peelingový roztok?

Ordinary Peeling Solution je produkt, který využívá patentovaný proces k odstranění nečistot a mastnoty z řady různých povrchů. Dá se použít na cokoli od obličeje po kolo a navíc je bez parfemace.

Způsob, jakým funguje Obyčejný peelingový roztok, je velmi jednoduchý. Do čističe přidáte vodu, která aktivuje molekuly mýdla ve vzorci. Mýdlo pak při kontaktu rozpustí všechny nečistoty a mastnotu, což znamená, že byste měli trávit méně času drhnutím všeho čistého a více času, abyste si mohli užívat života.

V naší rychle se rozvíjející společnosti se rychle stáváme více závislými na zkratkách, které nám umožňují dělat mnoho věcí mnohem efektivněji. Vyhrazená „30minutová jídla“ a „3D tisk“ jsou jen několika příklady. Zejména jedna zkratka – peelingový roztok – je velmi běžně používaná a dokáže za krátkou dobu zázraky.

Jak funguje „the ordinary peeling solution“?

Peelingové roztoky jsou obvykle vyrobeny z hydroxidu sodného, oxidu vápenatého a vody. Je navržen tak, aby reagoval s vápníkem v zubech a štěpil ionty vápníku na ionty sodíku. Sodík pak reaguje s vodou za vzniku vodíkových a hydroxidových iontů.

Peelingový roztok se nanáší na povrch zubu, kde reaguje s vrstvou hydroxyapatitu zubů.

Jaké jsou výhody používání the ordinary peeling solution?

Obyčejný peelingový roztok je tekutina, která je obvykle ihned po vyjmutí z lednice, kterou lze sundat rukou. Také není toxický a je šetrný k životnímu prostředí.

Odstraňuje špínu bez použití chemikálií k čištění vašeho domova, což vám pomáhá udržovat zdravé prostředí pro vás a vaše blízké.

Výhody použití běžného peelingového roztoku jsou v tom, že je netoxický, levný, ekologický, ekologický a snadno se používá.

AHA je oblíbená složka používaná v exfoliačních produktech a může způsobit, že vaše pleť bude zářivější a vyrovnanější.

Jednou z nejdůležitějších složek v exfoliačních produktech je AHA, která se také používá jako oblíbená složka v nových sérech na bázi AHA.

AHA pomáhá odhalit mladší a zářivější vzhled pleti. Je velmi účinný pro odstranění odumřelých kožních buněk a zlepšení elasticity pokožky. Tato složka je široce používána dermatology a bylo prokázáno, že je bezpečnou volbou pro použití.

Beta-hydroxykyseliny mají dvě přirozené exfoliační vlastnosti, které mohou pomoci vaší pokožce exfoliovat. BHA pomáhají zklidnit pokožku a hloubkově čistit póry, což může vést ke snížení výskytu jemných vrásek spojených s věkem.

Beta-hydroxykyseliny (BHA) jsou skupinou přírodních exfoliačních kyselin, které mohou pomoci vaší pokožce exfoliovat. Fungují tak, že zvednou staré, odumřelé buňky z povrchu vaší pokožky, což může vést ke snížení jemného vzhledu.

Hydratační složky obsažené v tomto roztoku zklidňují jemné kožní buňky a zanechávají zdravý lesk.

Roztok je kapalná směs dvou nebo více látek, z nichž jednotlivé látky zůstávají v roztoku. Nejběžnějšími typy roztoků jsou kapaliny a plyny. Roztok se také nazývá koloid, emulze nebo suspenze.

O ZNAČCE THE ORDINARY

Ordinary je značka, která je důvěryhodná pro své produkty s klinickým výzkumem. Nabízejí také konkurenceschopné ceny a dbají na to, aby se prezentovali v čestném a pravdivém světle.NNěkteré technologie jsou dnes stále prezentovány jako revoluční a jsou nabízeny za vysoké náklady, což může spotřebitele zmást. The Ordinary nabízí „Integrované klinické produkty“, což odstraňuje potřebu lékařských profesionálů.

Návod k použítí “obyčejného peelingu”

Čisticí přípravek je určen k odstranění make-upu a nečistot z obličeje a zanechává pokožku svěží. Nedoporučuje se používat na vlhké nebo citlivé oblasti, jako jsou oči. Konečky prstů nanášejte rovnoměrně na očištění obličeje a krku, vyhněte se očnímu okolí. Nechte působit maximálně 10 minut a počkejte na zaschnutí a poté důkladně opláchněte vlažnou vodou.Při stříhání se vyhněte očnímu okolí a kontaktu s očima. Po použití jej opláchněte vodou a omezte používání maximálně dvakrát týdně. Pokud dojde k podráždění, přestaňte výrobek používat a vyhledejte lékaře.

Před použitím tohoto produktu se doporučuje vyzkoušet jej na malém kousku kůže. Abyste se vyhnuli negativní reakci na složky, uchovávejte jej mimo dosah dětí. Někteří lidé hlásili reakci na tento produkt, pokud jej použili příliš blízko obličeje. Doporučuje se nepoužívat produkt v blízkosti úst, nosu nebo očí. Také by pro vás mohlo být moudré přijmout určitá preventivní opatření tím, že budete nosit ochranný oděv a omezíte vystavování se slunci během a jeden týden po použití tohoto produktu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via