Jak přirozeně zesvětlit vlasy až odva či 3 tóny

Jak Přirozeně Zesvětlit Vlasy O 2 Odstíny A Více [Blond i Tmavé]

Zesvětlení vlasů může často vyžadovat spoustu času, peněz a úsilí. V dnešní digitální době však existuje mnoho způsobů, jak zesvětlit vlasy, které nevyžadují žádnou z těchto tří věcí.

Nejoblíbenějším způsobem je použití barvy Sunlight BlondeTM. Neobsahuje hydrochinon ani jiné agresivní chemikálie, které by mohly poškodit vaše vlasy. Společnost také poskytuje kompletní pokyny, jak používat svůj produkt, spolu s videem o tom, jak to funguje.

Jaké je tajemství přirozeného zesvětlení vlasů

Mnoho lidí má různé názory na to, co představuje „přirozený“ účes. Někteří říkají, že vlasy jsou považovány za „přirozené“, pokud mají přirozenou barvu, zatímco jiní.

Tajemství přirozeného zesvětlení vlasů je v používání správných přípravků a technik proti stárnutí. Aromaterapie, použití specifických bylin a olejů nebo kdokoli, kdo je zběhlý v tradičních metodách péče o vlasy, jako je zaplétání nebo tkaní, vám poskytne ty nejlepší výsledky.

Nejlepší způsoby, jak zesvětlit vlasy doma

Existuje několik různých způsobů, jak si můžete zesvětlit vlasy doma. Od používání citronové šťávy a jedlé sody až po googlování domácích přírodních prostředků.

Zesvětlení vlasů je proces, který zahrnuje odbarvování vlasů před odhalením nové barvy. Tento proces lze provést doma s přísadami, které pravděpodobně již máte po ruce.

Jak přirozeně zesvětlit blond vlasy

Pokud máte blond vlasy a chcete je zesvětlit bez rizika poškození pramenů, existuje několik tipů a triků, které můžete vyzkoušet.

Před aplikací zesvětlujícího přípravku si můžete vlasy umýt směsí octa a vody každý den. Díky tomu se barva rychleji vsákne do vlasů a barva snáze pronikne. Je také dobré použít kyselý šampon, než půjdete pro jasné barvy, jako je červená nebo fialová.

Existuje mnoho způsobů, jak si lidé doma zesvětlují vlasy: citronová šťáva, jedlá soda, peroxid vodíku nebo ocet, to vše jsou oblíbené volby, které jsou již desítky let.

Jak přirozeně zesvětlit vlasy přírodními složkami

Nejběžnějším způsobem, jak zesvětlit vlasy, je odbarvit je. Ale odbarvování také poškozuje vaše vlasy a může způsobit mnoho poškození vaší přirozené barvě. Existuje spousta dalších možností, kterými se můžete pokusit přirozeně zesvětlit vlasy, aniž byste je poškodili.

Jaké jsou některé přírodní ingredience, které byste mohli použít k barvení vlasů?

Některé přísady, které vám pomohou dosáhnout tohoto vzhledu, zahrnují: hennu, jedlou sodu, kokosový olej a citrónovou šťávu.

I když existuje mnoho metod pro odbarvování vlasů, většina z nich používá chemikálie. Můžete si však odbarvit vlasy pomocí přírodních ingrediencí podle následujících kroků.

Váš přirozený domov: Pro zesvětlení a projasnění barvy vlasů můžete použít citronovou šťávu nebo med. Pro zesvětlení vlasů můžete použít i lístky čerstvé máty ve směsi kokosového mléka a vody.

Postup

Před provedením tohoto ošetření se ujistěte, že vaše vlasy nejsou příliš mokré nebo suché. Použijte silný šampon s vitamínem C se zdravými přírodními ingrediencemi (nejlepší je ten, který pochází z drogerie) a promíchejte v misce. Aplikujte tuto barvu do celé délky vlasů, aby vaše kořínky a konečky byly živější, aniž by byly mastné.Nezapomeňte ho rovnoměrně rozetřít, aby vám kudrlinky neušpinily oblečení. To je také konec stylingu vašich vlasů!

Různé metody přírodních domácích prostředků pro blondýnky

Existuje mnoho přírodních domácích prostředků pro blondýnky, ale některé prostředky fungují lépe než jiné.

Med na vlasy je osvědčený a opravdový lék na suché, krepaté vlasy. To udělá s vlasy zázraky, zvláště pokud jsou blond.

Zázvorové pivo může opravdu pomoci s bolestí hlavy. Nejen, že zmírňuje bolesti hlavy, ale také vás udrží hydratované, když jste zaneprázdněni řešením bolesti.

Nejúčinnějším způsobem, jak zesvětlit blond vlasy, je odbarvování, které z vlasů odstraní veškerý přirozený pigment a zesvětlí je. Bělení však může také způsobit poškození, pokud si nedáte pozor na množství bělidla, které používáte.

Jak zesvětlit barvu vlasů bílým octem

Bílý ocet, stejně jako všechny octy, je tekutina, která se vyrábí z fermentovaného ovoce. Je běžnou přísadou do salátových dresinků a lze ji použít i jako přísadu do jiných receptů. Ocet má mnoho použití pro majitele domů nebo pro profesionální kuchaře.

Pokud jde o barvu vlasů, ocet může zesvětlit barvu vašich vlasů, pokud je smíchán s peroxidem vodíku. Ukázalo se, že bílý ocet je účinný při zesvětlení barvy vlasů a snížení šedin, když se smíchá s peroxidem vodíku.

Někteří lidé možná nevědí, že bílý ocet lze použít jako dočasné řešení pro nežádoucí barvy na vlasy nebo tetování, protože rozloží pigmenty v kůži a zároveň se budete cítit čistěji než používání chemických přípravků, které mohou vaši pokožku časem poškodit.

Pomocí slunečního záření

Jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak zesvětlit barvu platinových blond, je použití přirozeného slunečního světla. Existuje mnoho metod, jak tuto metodu použít, a jedna, která je dnes stále populárnější, je použití slunečního boxu.

Když používáte sluneční světlo, umístíte si ho na hlavu asi na hodinu denně. Box rozptyluje světlo a zvýrazní přirozenou barvu vašich vlasů, aniž by poškodil jejich strukturu nebo lesk.

Můžete také zkusit vlasy zabalit do fólie, než je vystavíte slunečnímu záření. Pomůže chránit vaše vlasy před poškozením teplem a přitom nechá prosvítat sluneční světlo a zesvětlí každý pramen jednotlivě.

Jak přirozeně zesvětlit tmavé vlasy, jaký je nejlepší způsob, jak zesvětlit vlasy tmavší než černé?

Tmavé vlasy jsou krásné a trochu náročné na úpravu. Nejlepší způsob, jak zesvětlit tmavé vlasy, je přírodní metodou. Pro ty, kteří chtějí rychlejší řešení, můžete použít bělicí produkty, jako jsou bělicí sady od špičkových značek, jako je Loreal, L’Oreal Paris a Kiehl’s.

Přirozené zesvětlovací metody nemusí být tak rychlé jako bělící přípravky, ale jsou bezpečnější a z dlouhodobého hlediska účinnější. Existuje mnoho různých metod pro přirozené zesvětlení vlasů, jako je citrónová šťáva, kokosový olej, vaječné bílky a kávová sedlina.

Postup

Pokud jde o zesvětlení tmavých vlasů, většina lidí zkouší každý jednotlivý produkt a techniku, kterou najdou na internetu. Tyto přírodní ingredience však mohou vaše tmavé vlasy bezpečně proměnit ve světlejší odstín, aniž by vaše vlasy jakkoli poškodily.

Některé z ingrediencí, které můžete použít, jsou kokosový olej, skořicový olej a citronová šťáva. Níže jsou uvedeny některé z dalších způsobů, jak můžete tyto přírodní ingredience použít:

– Přidejte do misky po jedné části citronové šťávy, kokosového oleje a vody a vytvořte si domácí masku pro tmavé vlasy. Aplikujte jej na vlasy po umytí šamponem. Nechte působit 10 minut a poté opláchněte studenou vodou.

– Smíchejte 3 lžíce citronové šťávy se 2 lžícemi olivového oleje, abyste vytvořili účinný kondicionér, díky kterému bude vaše tmavá barva živější

Závěr

Nyní tedy znáte nejlepší způsoby, jak se zbavit tmavých vlasů, aniž byste poškodili svou přirozenou barvu.

Tady je jedna věc, na které se všichni shodneme – nejlepší způsob, jak zesvětlit vlasy, je profesionální dotek. Možná budete chtít investovat do domácí sady na barvení nebo zesvětlovače, ale pokud nemáte k dispozici, budete se muset spolehnout na pomoc v salonu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend