Jak Na Odbarvené Konečky Vlasů Doma: Návod v 5 krocích!

Jak Na Odbarvené Konečky Vlasů Doma: Návod v 5 krocích!

Pokud jste přemýšleli o změně svého vzhledu pomocí barevných konečků, můžete to udělat sami doma. I když se to může zdát děsivé, barvení konečků vlasů je poměrně snadný proces a se správnými nástroji a technikami můžete dosáhnout skvělých výsledků. Zde jsou informace, které potřebujete vědět o domácím barvení konečků vlasů.

1. Shromážděte si zásoby na odbarvení konečků vlasů

Než se pustíte do barvení vlasů, ujistěte se, že máte po ruce všechny potřebné pomůcky. Budete potřebovat nekovovou misku na míchání barvy, rukavice a aplikační štětec na nanášení barvy na vlasy, sprchovou čepici (nebo igelitovou fólii) na zakrytí hlavy a samozřejmě samotnou barvu. Pro dosažení nejlepších výsledků si vyberte semipermanentní nebo permanentní barvu vlasů, která je nejblíže vaší základní barvě. To pomůže zajistit, aby přechod mezi barvami vypadal přirozeně a plynule.

Pečlivě si vyberte barvu, tkerou si obarvíte konečky vlasů

Pokud zvolíte příliš tmavou barvu, může to vypadat nepřirozeně a vaše vlasy budou vypadat dvoubarevně.

2. Příprava vlasů

Před zahájením aplikace barvy je důležité, abyste si vlasy připravili. Začněte šamponem a kondicionérem, aby byly vlasy čisté a zbavené všech olejů nebo zbytků produktů, které by mohly narušit schopnost barvy správně přilnout. Po umytí šamponem nechte vlasy před zahájením nanášení barvy zcela vyschnout na vzduchu. Pokud je to možné, vyčesejte všechny uzly nebo zamotané vlasy, abyste zajistili rovnoměrné rozložení barvy ve všech pramenech vlasů.

3. Aplikace barvy na konečky vlasů

Při nanášení barvy na barvené konečky začněte s malými úseky vlasů u spodní části pramene, kde chcete vytvořit efekt gradientu od kořínků ke konečkům. Namočte jeden konec aplikačního kartáče do misky s namíchanou barvou a poté ji naneste přímo na každý úsek vlasů od kořínků ke konečkům, dokud nebudou všechny úseky rovnoměrně pokryty barvou. Po dokončení zakryjte hlavu buď sprchovou čepicí, nebo igelitovou fólií, abyste udrželi prameny vlhké po dobu 20 minut (nebo v případě potřeby déle).

4. Opláchněte důkladně vlasy studenou vodou

Po uplynutí této doby opláchněte zbývající barvu vlažnou vodou, dokud z pokožky hlavy i pramenů neodstraníte všechny zbytky. Nakonec použijte kondicionér bez sulfátů, abyste zabránili vyblednutí a vrátili pramenům po barvení lesk!

5. Udržujte barvu vlasů svěží

Jakmile dosáhnete požadovaného stupně barvy na konečcích, používejte šampon a kondicionér vhodný pro barvu, aby váš nový vzhled vypadal co nejlépe. Vyvarujte se také používání horkých nástrojů, jako jsou kulmy nebo žehličky, protože to může způsobit vyblednutí nebo změnu barvy. Při správné péči a údržbě můžete udržet barvu vlasů zářivou až šest týdnů!

Dodržováním těchto kroků si můžete doma vytvořit úžasné barevné konečky, které určitě zaujmou. Bavte se experimentováním s různými odstíny a barvami, dokud nenajdete ten správný vzhled!

Závěr

Barvení barevných konečků doma nemusí být složitý úkol – pokud máte po ruce všechny správné pomůcky! S pečlivou přípravou a technikou aplikace v kombinaci s kvalitními produkty určenými speciálně pro aplikaci barevných konečků – jako jsou semi-permanentní barvy – byste měli být schopni dosáhnout krásných výsledků během chvilky! Takže směle do toho – popadněte zásoby – je čas na barevnou zábavu!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via

Soutěž o vouchery v hodnotě 2 650,- Kč

V NAŠÍ SOUTĚŽI VYHRÁVÁ úPLNĚ KAŽDÝ

seznam výher:

  • 2x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 1 000, Kč Voucher na víno
  • 1x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 200,- Kč voucher na spodní prádlo

Všichni účastnící soutěže získají:

  • 20% Slevu na prémiové doplňky stravy
  • 10% na krabičkovou dietu
  • 35% Slevu na rehabilitační a masážní pomůcky
  • 20% Slevu na osobní trénink a tvorbu tréninkových a dietních plánů na míru

Pro přihlášení do slosování se, které proběhne 21.5.2023 nám napiš svůj nejlepší email, na který ti pošleme pozvánku do soutěže, kterou musíš potvrdit.