20 Důvodů Proč Lidé Nenávidí Anne Hathaway!

20 Důvodů Proč Lidé Nenávidí Anne Hathaway!

Anne Hathaway je jednou z největších hvězd Hollywoodu, ale navzdory svému hereckému úspěchu není mezi fanoušky tak oblíbená, jak by se dalo očekávat. Je to opravdu škoda, protože je to neuvěřitelně talentovaná umělkyně.

Zde je 20 možných důvodů, proč Anne Hathaway není tak populární, jak by měla být:

 1. Často hraje postavy, které jsou pro některé diváky příliš vážné nebo intenzivní. Od Princezniných deníků přes Interstellar až po Bídníky Hathawayová přijala spoustu rolí, které vyžadují značnou dávku vážnosti – což může být pro některé diváky, kteří dávají přednost lehčímu žánru, trochu moc.
 2. Její humor může někdy působit nuceně nebo trapně. Navzdory svým komediálním schopnostem, které předvedla ve filmech jako Ďábel nosí Pradu nebo Dostaňte agenta Smarta, má Anne někdy problémy s přesvědčivým podáním vtipných replik, což vede k některým krkolomným momentům na plátně.
 3. Nenatočila dost filmových trháků, aby oslovila široké publikum. Je sice obdivuhodné, že riskuje a hraje v nezávislých filmech nebo ve vedlejších rolích velkorozpočtových snímků, ale to ji nemusí nutně přitahovat k masám, které se zajímají pouze o hvězdy, na které se dá vydělat, jako je Tom Cruise nebo Scarlett Johanssonová.
 4. Byla součástí krátce trvajícího hnutí „Hathahaters“. V roce 2013 se na Twitteru a Instagramu rozšířil hashtag #Hathahaters po dnes již nechvalně proslulém oscarovém projevu, který Anne v tom roce pronesla – a i když to zpočátku bylo myšleno většinou v dobré náladě, nakonec to nabralo spíše nepříjemný tón a mnoho lidí se do ní pustilo s krutými vtipy a uštěpačnými komentáři na její vzhled a kariérní volby.
 5. Není aktivní na sociálních sítích jako jiné celebrity – což znamená, že nemá takovou míru kontaktu s fanoušky jako ony. Až na pár výjimek (jako když zveřejnila své slavné selfie z předávání Oscarů) Anne na sociálních sítích zveřejňuje jen zřídka – což fanouškům ztěžuje možnost navázat s ní přímý kontakt nebo získat aktuální informace o tom, na jakých projektech bude pracovat dál.
 6. Někteří lidé k ní stále chovají zášť kvůli chybám z minulosti (například když „ukradla“ Oscara). I když se to stalo už před více než 10 lety, někteří lidé si stále pamatují, jak Anne porazila Meryl Streepovou v kategorii nejlepší herečka na Oscarech v roce 2013 – a dosud jí to neodpustili!
 7. Její veřejná osoba může občas působit neupřímně kvůli jejímu sklonu k přehnaným prohlášením typu „Jsem tak nadšená, že se mi chce brečet!“ Ačkoli jsme si jisti, že Anne má skutečné nadšení pro určité projekty a události, tyto typy hyperbolických prohlášení mohou některé diváky přimět obracet oči v sloup, místo aby se cítili nadšení spolu s ní!  
 8. O její filantropické činnosti mimo Hollywood ví málo lidí; Anne hathaway se angažuje v několika charitativních organizacích, jako jsou UNICEF a Oxfam America – pokud ale nesledujete pozorně zprávy o celebritách, je pravděpodobné, že jste to nevěděli!
 9. ne vždy riskuje při výběru rolí; ačkoli rádi vidíme, že Anne bere různé postavy (jako Catwoman nebo Fantine), někdy se příliš drží šablonovitých rolí, aniž by do nich vnesla něco nového (jako ve Válce nevěst). 
 10. Její filmové novinky nemají vždy dostatek pozornosti kritiků; to platí zejména, pokud jde o nezávislé filmy s méně známými herci, jako je Láska a jiné drogy nebo Jeden den – oba byly velmi chváleny, ale ne široce viděli diváci hlavně kvůli omezenému datu uvedení do kin a nedostatku tisku před jejich debutem..
 11. někteří fanoušci ji obviňují z odtažitosti; ať už proto, že při rozhovorech mlčí, nebo jen nepůsobí příliš přátelsky při setkání s cizími lidmi – existuje spousta spekulací ohledně toho, jak odtažitě a nepřístupně Anne čas od času působí….  
 12. Někteří lidé si myslí, že si nezaslouží všechna ocenění/vyznamenání, která jí byla udělena; to může pramenit ze žárlivosti na úspěch Anne nebo prostě proto, že existují lidé, kteří věří, že jiné herečky si zaslouží větší uznání, než jakého se jim dosud dostalo…  
 13. Je známo, že se bez rozmýšlení vyslovuje proti některým problémům; ačkoli tleskámeAnneza to, že se postavila za to, v co věří – někdy mohou mít tato impulzivní rozhodnutí nezamýšlené důsledky… 
 14. Ne všichni kritici chválí její výkony stejně; i když mnoho kritiků chválíAnne za to, že se ujala náročných rolí – stále se najdou tací, kteří najdou chybu ve všem, od volby stylu podání dialogů během natáčení…  
 15. Její styl může být trefou do černého; zatímcoAnnek se umí elegantně obléknout na premiéry na červeném koberci – někdy módní blogeři kritizují její vzhled, pokud se jim nezdá dostatečně vhodný…  
 16. Má tendenci přehánět emoce/reakce během projevů při předávání cen; i když je hezké slyšet, jakAnnevyjadřuje vděčnost kolegům z obsazení/členům štábu – často se stává, že tyto projevy vyznívají příliš nacvičeně kvůli jejich zdlouhavosti.  
 17. Lidé mohou vnímat její výkony různě v závislosti na žánru; ačkoliAnne se objevila ve všech možných typech filmů – někteří fanoušci si vybaví pouze jeden typ postavy bez ohledu na to, jakou roli hraje příště, např. romantickou komedii, drama, thriller atd…
 18. Média často spojují její jméno s negativními drby, skandály, i když většina nepravdivých historek je zcela vymyšlená…
 19. Její nejnovější tvorbě se dostává méně pozornosti než starším projektům…
 20. Někteří diváci prostě neradi sledují filmy, ve kterých hraje hlavní roli…

Závěr

Jak můžete vidět, zde je poměrně málo důvodů, proč ne všichni milují Anne Hathaway – ačkoli by to nemělo zabránit nám ocenittalent tvrdé práce vložené do každého projektu pokračuje zúčastnit Je jasné, že navzdory všem kontroverzím názory plovoucí po internetuvětšina z nás se shoduje na jedné věci Hathway úžasná herečka opravdu zaslouží větší uznání respekt, než se v současné době dostává! Koneckonců talent nepopiratelný, tak pojďme ocenitjeho oslavit životní úspěchy datum!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend