Co Znamená Číšlo 69? Všechny Významy Čísla Šedesátděvet!

Co Znamená Číšlo 69? Všechny Významy Čísla Šedesátděvet!

Pro mnohé je číslo 69 zábavným vtipem, který při zmínce o něm vyvolává chichotání. Věděli jste ale, že se ve skutečnosti jedná o starobylou sexuální polohu? Možná to není nejoblíbenější nebo nejznámější sexuální poloha, ale pokud se provádí správně, může být pro oba partnery docela příjemná. V tomto příspěvku na blogu si povíme, co 69 znamená a jak ji efektivně provádět.

Co znamená číslo 69?

Termín „69“ označuje sexuální polohu, při níž dva partneři uspořádají svá těla tak, aby na sobě současně prováděli orální sex. Toto uspořádání vypadá jako číslo 69, odtud jeho název. Číslo 69 je se sexualitou spojováno přinejmenším od 60. let 20. století, i když pravděpodobně vzniklo mnohem dříve.

Výhody sexuální polohy 69

Hlavní výhodou sexuální polohy 69 je, že oba partneři přijímají stimulaci jeden od druhého současně. To umožňuje intimnější prožitek v porovnání s jinými polohami, při nichž je v daném okamžiku potěšen pouze jeden z partnerů. Navíc díky jedinečnému uspořádání někteří lidé při této poloze snadněji dosahují orgasmu, protože se oba partneři mohou soustředit na oblasti, které jsou pro jejich potěšení nejcitlivější.

Jak provést tuto polohu efektivně

Při provádění polohy 69 je klíčové pohodlí! Než se o tuto polohu pokusíte, ujistěte se, že jste vy i váš partner pohodlní a uvolnění; v případě potřeby vám mohou pomoci polštáře nebo polštářky. Jakmile se oba usadíte na místě, začněte se navzájem orálně stimulovat, dokud společně nedosáhnete vyvrcholení – nebo se střídejte v pasivitě či aktivitě podle potřeby!

Nezapomeňte, že při každém sexuálním styku je důležitá komunikace; dejte partnerovi vědět, co mu dělá dobře a co ne, aby si každý mohl odnést co nejvíce zážitků!

Mohlo by vás zajímat: Co je soft porno

Další významy čísla 69

Když většina lidí slyší číslo 69, vybaví se jim určitá sexuální poloha. Toto číslo má však mnohem více významů.

69 v numerologii

V numerologii je číslo 69 často označováno jako mistrovské číslo, protože nese dvě odlišné vibrace (6 a 9). Lidé, kteří mají číslo životní dráhy 6 nebo 9, mohou být vnímáni jako pečující, velkorysí a soucitní. Často jsou vnímáni jako přirození učitelé nebo léčitelé a mohou mít silné spojení se svou duchovní stránkou. Na druhé straně mohou lidé s číslem životní dráhy 6 nebo 9 působit také jako příliš kritičtí a odsuzující.

69 v astrologii

Číslo 69 je také spojeno s astrologií prostřednictvím symbolu Blíženců, který se objevuje v mnoha horoskopech. Tento symbol se skládá ze dvou propletených kruhů, které lze číselně znázornit jako (6 + 9) = 15 = 1 + 5 = 6; je tedy silnou reprezentací pro osoby narozené ve znamení Blíženců. Předpokládá se, že Blíženci jsou vysoce kreativní, intelektuální jedinci, kteří se rádi zapojují do podnětných rozhovorů a debat, ale někdy mohou být náchylní ke změnám nálad.

Číslo 69 v popkultuře

V popkultuře existuje několik odkazů na číslo 69, a to jak v hudbě, tak ve filmech a televizních pořadech. V roce 2004 vydala rapperka Lil‘ Kim album La Bella Mafia, které obsahovalo několik písní odkazujících na její „Lil‘ Kim Season“ (neboli LKS69). Mezi další významné odkazy patří epizoda seriálu Seinfeld s názvem „The Summer Of George“, kde Jerry odkazuje na svůj „Summer Of George Plan“ (SOG69); a epizoda seriálu Simpsonovi s názvem „Itchy & Scratchy Land“, kde Homer vytvoří vynález zvaný Subliminal Message Generator, v němž vkládá do televizních programů obrázky pomocí číselných kódů, například SIXTYNINE69.

Rapper 6ix9ine:

Na první pohled se může zdát, že když se řekne číslo 69, vybaví se nám jen nechvalně známá sexuální poloha, ve skutečnosti se však za touto oblíbenou číslicí skrývá hned několik významů!

Závěr

Jak vidíte, číslo 69 je víc, než se na první pohled zdá! Sexuální poloha 69 je starobylý a intimní způsob, jak si dva partneři mohou navzájem poskytovat potěšení současně – a pokud se provádí správně, může být pro oba zúčastněné mimořádně příjemná. Pokud hledáte něco nového do své ložnicové rutiny nebo chcete do svého vztahu vnést trochu intimity navíc, zvažte, zda tento prastarý sexuální pohyb nevyzkoušet! Při správné komunikaci a předem nastavené úrovni pohodlí může tento klasický pohyb využít každý. Šťastné zkoumání!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend