Jak Nejlevněji Poslat Balík? Nová Služba České Pošty s 60% Slevou!

Jak Nejlevněji Poslat Balík? Nová Služba České Pošty s 60% Slevou!

Pryč jsou doby, kdy poslat balík znamenalo využít pouze Českou poštu. Nyní v České republice existuje několik přepravních společností, které usnadňují posílání balíků bez jakýchkoli potíží. Už žádné stání ve frontách nebo ruční vyplňování papírů – stačí správně zabalit zásilku, několikrát kliknout na počítači a počkat na příjezd kurýra. Kterou doručovací službu byste si však měli vybrat? Vyplatí se to vůbec? Připravili jsme pro vás toto srovnání cen a podmínek různých doručovacích služeb, abyste se mohli informovaně rozhodnout, jak poslat balík za nejnižší cenu v roce 2023.

Jak posílat balíky levně v roce 2023

Obecně platí, že náklady na přepravu jsou levnější, pokud využijete předávací místo na rozdíl od toho, když váš balíček vyzvedne a doručí kurýr. Samozřejmě, že vyzvednutí a doručení balíku kurýrem je obvykle dražší než jeho odeslání z jednoho výdejního místa na druhé.

Nejlevnější možnost doručení obvykle nabízejí regionální dopravci, jako je PPL CZ nebo Geis CZ, i když mají obvykle omezenější pokrytí než někteří jejich větší konkurenti, jako je DPD nebo Česká pošta. Pokud však pokrývají vaši oblast a nabízejí dobré ceny, mohou být vaší nejlepší volbou.

Je také důležité mít na paměti, že různí dopravci nabízejí různé úrovně pojistného krytí pro ztracené nebo poškozené balíky. Pokud posíláte něco cenného nebo křehkého, pak si před výběrem dopravce pečlivě přečtěte jeho podmínky. Budete tak vědět, jaký druh ochrany máte v případě, že se se zásilkou něco stane.

Nakonec sledujte speciální nabídky nebo slevy, které jednotliví dopravci nabízejí – ty by vám mohly pomoci ušetřit nějaké peníze za dopravu! Mnozí dopravci například nabízejí slevy, pokud jste ochotni naplánovat zásilky dopředu, místo abyste požadovali službu doručení ve stejný den. Před rozhodnutím se vyplatí porovnat ceny různých dopravců!

Chcete ušetřit? používejte balíkovnu!

Dříve bylo posílání balíků zdlouhavé. Museli jste strávit čas ve frontě na poště, vyplnit formuláře a čekat, až vám zásilka přijde. V dnešní době to již neplatí. Balíkové kanceláře umožňují posílat balíky pohodlně, rychle a cenově výhodněji než kdykoli předtím. Pojďme se podívat, proč jsou služby balíkové pošty tou správnou volbou, když potřebujete něco narychlo poslat.

Samoobsluha je jednodušší než kdykoli předtím

Aplikace www.balikovna.cz umožňuje podat zásilku zcela elektronicky, aniž byste potřebovali jakýkoli papírový poukaz nebo formulář, snadněji než kdykoli předtím. Stačí vám k tomu telefon nebo notebook a za pár minut máte hotovo. Navíc si necháte poslat zásilku za cenu, která nerozhází váš rozpočet!

Jednoduchá dobírka

Služby balíkové pošty vám také usnadňují platbu dobírkou, aniž byste potřebovali jakékoliv poukázky nebo kupony. Stačí zadat částku, kterou chcete vybrat jako dobírku, a číslo účtu, na který chcete částku poslat – je to prostě tak jednoduché! O nic dalšího se nemusíte starat, systém se o vše postará automaticky za vás.

Pohodlná místa všude

Balíček můžete podat kdekoli bez čekání ve frontě, protože v blízkosti vašeho bydliště nebo zaměstnání se pravděpodobně nachází zásilková služba! Vyberte si místo podání, které vám nejvíce vyhovuje, a díky vyvolávacímu systému na Balíkové poště je odbavení také rychlé a snadné! Navíc díky sledování zásilek, které je k dispozici online, a to vše z pohodlí vašeho počítače doma nebo v kanceláři, nebyl život nikdy jednodušší a pohodlnější pro rychlé a snadné odesílání balíků.  Stačí to vyzkoušet a přesvědčit se na vlastní oči!

Levná cena

Balík, který by u doručení přes českou poštu stál 129 korun u balíkovny vyjde na pouhých 60Kč! To je téměř polovina původní částky a může vám to pomoci ušetřit dost peněz, zejména pokud posíláte hodně balíků. Navíc díky tomu, že u služeb podávání zásilek není minimální hodnota objednávky, nikdy neexistoval lepší způsob, jak posílat balíky levněji!

S tolika výhodami spojenými se službami balíkové pošty – jako je samoobslužné online podání zásilek, jednoduché možnosti dobírky, pohodlná umístění všude a sledování dostupné online – dává smysl, proč jsou balíkové kanceláře stále oblíbenější mezi těmi, kteří potřebují rychlý a efektivní způsob odesílání balíků z jednoho místa na druhé. Pokud jste je ještě nevyzkoušeli, pak je rozhodně ten správný čas! Nejenže vám ušetří čas a peníze, ale také vám zpříjemní posílání balíků jako nikdy předtím! Vyzkoušejte je ještě dnes a zjistěte, proč je kolem nich tolik povyku!

4 Nejpopuilárnější alternativy české pšoty, které taky levně posílají balíky

1. PPL CZ

Péče o vaše zásilky nebyla nikdy jednodušší díky službě Parcel For You od společnosti PPL! Díky této bezproblémové službě mohou zákazníci zabalit svou zásilku do kartonové krabice a maximální hmotnostní limit je 31,5 kilogramu! Mluvíme-li o pohodlí – zákazníci si dokonce mohou vytisknout vlastní štítky pro doručení. Navíc si řidič zásilku vyzvedne v oznámený čas za rozumný poplatek 60 Kč za vyzvednutí, a pokud to nestihnete, můžete ji dokonce předat k odeslání v některém z jejich Parcelshopů. V ceně přepravy je navíc zahrnuto pojištění do 50 tisíc, takže se nemusíte bát, že by váš balík nedorazil v pořádku. Vyzkoušejte Parcels For You ještě dnes, o vaše balíky se jistě skvěle postarají!

2. GLS Česká republika

Se službou GLS Parcel Service je nyní přeprava balíků jednodušší, cenově dostupnější a bezpečnější než kdykoli předtím. Vyberte si, zda si necháte balíky doručit přímo ke dveřím, nebo si je necháte předat na některém z míst GLS ParcelShop – to vše za pouhých 49 Kč! Navíc získáte další slevu 10 Kč, pokud je váš balík doručen na výdejní místo v síti GLS ParcelShop. A co je nejlepší, balíky jsou pojištěny až do výše 6 000 Kč a během doručování je můžete sledovat online, takže budete mít naprostý klid. A pokud jste registrovaným uživatelem, máte k dispozici ještě více služeb, například dobírku! Neváhejte – využijte služby GLS Parcel Service ještě dnes a zajistěte si jednoduchou a cenově výhodnou přepravu svých zásilek.

3. DPD Česká republika

DPD Česká republika: jedna z největších doručovacích služeb, která poskytuje rychlou a spolehlivou místní, vnitrostátní a mezinárodní přepravu. S minimálními náklady na dopravu pouhých 39 Kč si můžete být jisti, že vaše zásilky dorazí bezpečně a včas. Navíc díky široké nabídce služeb, včetně doručení ve stejný den a možnosti expresního doručení, se vaše zásilky dostanou na místo určení přesně tehdy, kdy potřebují. Svou zásilku můžete dokonce sledovat online v reálném čase.

4. ChytrýBalík.cz: Online zásilková služba

která zajišťuje doručování zásilek od dveří ke dveřím s důrazem na levné, rychlé a spolehlivé služby. Zásilkovna ChytrýBalík je otevřena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro snadné podání a vyzvednutí zásilek. Navíc máte přístup k informacím o sledování zásilky v reálném čase a můžete tak sledovat její cestu od začátku až do konce!

Využití služby balíkové pošty je ideální způsob, jak ušetřit peníze a čas při posílání balíků po České republice nebo dále do zahraničí. Díky tolika možnostem, které jsou dnes k dispozici, nebylo nikdy jednodušší a pohodlnější posílat zásilky rychle a levně – bez ohledu na to, kam na světě mají být doručeny! Proč tedy nevyzkoušet některou z těchto služeb ještě dnes? Nebudete litovat!

Porovnáním tarifů můžete najít vhodnou alternativu k České poště, která vyhovuje vašemu rozpočtu a splňuje vaše požadavky na rychlé a cenově výhodné odesílání balíků. Nezapomeňte využít všech dostupných slev a nabídek! Vzhledem k tomu, že tolik dopravců nabízí různé služby za výhodné ceny, vyplatí se před rozhodnutím, který z nich je pro vás nejlepší, ceny porovnat.

Často Kladené Otázky

Závěr

Posílání zásilek již nemusí být komplikované ani drahé! Díky velkému množství doručovacích společností, které nabízejí konkurenceschopné ceny a pohodlné možnosti předání a vyzvednutí zásilek, je nyní nalezení nejvýhodnější nabídky nákladů na dopravu snazší než kdykoli předtím. Než se rozhodnete, kterého dopravce využijete pro svou příští zásilku, věnujte nějaký čas porovnání cen mezi různými společnostmi, přečtěte si jejich podmínky týkající se pojištění a speciálních slev a vždy plánujte co nejvíce dopředu – tak si zajistíte, že získáte nejlepší možnou nabídku pro všechny své budoucí zásilky!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend