5 Nejlepších Sim Karet Zdarma S Internetem & Kreditem!

5 Nejlepších Sim Karet Zdarma S Internetem & Kreditem!

V tomto digitálním věku je spolehlivé datové připojení nezbytné. Ať už hledáte způsob, jak zůstat ve spojení během svých cest, nebo jen chcete ušetřit nějaké peníze za data, bezplatné sim karty s kreditem a internetem mohou být vynikající volbou. Které byste si však měli vybrat? Přečtěte si pět nejlepších sim karet zadarmo s kreditem a internetem, díky kterým budete ve spojení, ať jste kdekoli.

1. Mobil.cz

Připravte se na to, že vám vyrazí dech – plnohodnotná SIM karta se stejnými výhodami jako předplacená karta zdarma! Nevyžaduje se žádná platba předem ani poplatky a navíc vám ji zdarma doručíme až domů! Kdo by se necítil požehnaně, když k prvnímu dobití dostane jako dárek 1,6 GB rychlých dat? A nejen to, při každém dobití získáte také několik volných minut! Navíc vás první dobití bude stát pouhých 50 Kč – dokážete překonat tak úžasnou nabídku? Nezapomeňte si nyní pořídit SIM kartu zdarma a zjistěte, jak pohodlný může být život.

Mobil.cz sim kartu zdarma můžete získat zde.

2. Simkarta od O2

Pokud hledáte výhodné předplacené služby, stojí za zvážení bezplatná SIM karta od O2. Nabízí 5 GB dat při prvním dobití a volání do sítě O2 a na pevné linky po dobu 30 dnů zcela zdarma. K dobití nad 300 Kč navíc získáte bonus 100 Kč, takže se vám peníze opravdu vyplatí! Navíc je tu věrnostní program, ve kterém můžete získat slevy na oblečení nebo sezónní jízdenky – tím je tato možnost ještě atraktivnější! Má to však jednu nevýhodu – objednáním SIM karty od O2 jim dáváte souhlas s využíváním vašich dat a zasíláním obchodních sdělení. Mějte to na paměti, než se k této nabídce zavážete!

Poku chcete získat zadarmo simku plnou výhod, klikněte zde.

3. Kaktus simka

Pokud hledáte cenově dostupnou a pohodlnou SIM kartu, pak už nehledejte nic jiného než Kaktus! Registrací u tohoto virtuálního operátora pod hlavičkou T-Mobile získáte zdarma předplacenou SIM kartu s velkorysým kreditem 10 Kč. A to ještě není všechno!

Můžete se těšit na skvělou cenu díky jejich skromné sazbě za volání 2,50 Kč za minutu, 1,50 Kč za SMS zprávu a bezkonkurenční sazbě za každý megabajt jen 1 Kč – ideální pro každý rozpočet! Pokud se navíc rozhodnete objednat si některý z jejich balíčků s minimální dobíjecí částkou pouhých 50 Kč, můžete získat ještě více odměn v podobě bonusů, jako je dodatečný datový limit na sociálních sítích a zvýšené bonusy za dobití v hodnotě až 500 Kč! Zažijte bezproblémové surfování po internetu ještě dnes se SIM kartou Kaktus zdarma – proč čekat?

Chci si objednat simkartu od kaktusu.

Bohužel s touto kartou nezískáte sms zdarma pro T-mobile čísla.

4. T-mobile

Pokud hledáte výhodnou nabídku mobilních služeb, určitě vyzkoušejte bezplatnou kartu SIM T-Mobile Taster. Získáte počáteční kredit 10 Kč, a pokud si ho dobijete během prvních 30 dnů, získáte navíc bonus 100 Kč! Navíc každá minuta volání stojí jen 3,90 Kč, SMS 1,90 Kč a MMS 4,90 Kč – to je bezkonkurenční hodnota! A co víc, s předplacenou kartou si můžete pořídit i balíčky jako TWIST – se 400 MB dat za 99 Kč nebo 10GB/12GB měsíční datový balíček za 599/499 Kč, resp. Tak proč čekat? Využijte tuto nabídku hned a využijte volání a připojení k internetu naplno!

Simkartu si můžete za 0,- kč koupit zde.

Výhodou této simky je, že můžete posílat zadarmo smsky do sítě T-mobile.

5. Oskarta

Hledáte cenově dostupnou předplacenou SIM kartu? Už nehledejte – Oskarta se o vás postará! Za pouhých 10 Kč si můžete zdarma objednat SIM kartu Oskarta přes internet a nechat si ji doručit do své poštovní schránky. Navíc za 1 GB dat měsíčně zaplatíte jen 77 Kč – to je úžasný poměr ceny a výkonu! A co víc, kredit si můžete dobít i minimální částkou 200 Kč. Tak na co ještě čekáte? Získejte tyto úžasné nabídky ihned a objednejte si SIM kartu Oskarta zdarma ještě dnes!

Získat Oskartu zdarma.

Často Kladené Otázky

Závěr

Ať už potřebujete krátkodobé nebo dlouhodobé řešení, jak zůstat ve spojení na cestách v zahraničí, nebo prostě chcete ušetřit nějaké peníze na měsíčních účtech za mobilní telefon, těchto pět nejlepších bezplatných sim karet s kreditem a internetem vám určitě pomůže! S možnostmi od 500 MB až po 1 GB v závislosti na vašich potřebách si zde vybere každý! Tak na co ještě čekáte? Připojte se ještě dnes!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend