drwitt pití bez kalorií

DrWitt Fit Recenze: Je Tento Nápoj Opravdu Zdravý a Vhodný Do Diety?

Pokud hledáte nápoj s nulovým obsahem cukrů a nízkými kalorickými hodnotami, který si můžete dopřát i během redukční diety, jistě jste narazili na celou řadu vitamínových pití. Mnozí z vás pak jistě zaregistrovali značku DrWitt, která se stala jednou z nejznámějších na trhu v této kategorii. Pokud ale stále váháte, zda si tento nápoj zamilujete, nechte se inspirovat naší podrobnou recenzí DrWitt, která se zaměřuje na cenu, design, chutě a zdravotní přínosy.

DrWitt Fit Recenze

Drwitt je inovativní doplněk stravy, který si získává oblibu díky své zajímavé ceně a dostupnosti na trhu. Obsahuje také řadu vitamínů, stejně jako nízkokalorické a bezkalorické varianty. Recenze chválí tento výrobek za to, že je účinný jako doplněk stravy a nabízí pohodlný způsob, jak získat základní vitamíny. Spotřebitelé považují Drwitt za jeden z nejlepších doplňků stravy v současném průmyslu.
Pohodlí konzumace může být velkou výhodou, ale má i některé nevýhody – chuť nemusí být vždy tak přirozená jako u čerstvých produktů. Její vnímání je subjektivní, takže někomu může připadat jako vynikající alternativa a jiný to může vnímat jinak.

BecherMarket

Chuť
Složení
Design
Cena
Dostupnost

Souhrn

4.5

Cena a dostupnost

První věc, kterou si většina zákazníků všimne, je cena nápoje, která může být pro mnohé jedním z rozhodujících faktorů. Láhev DrWitt s obsahem 750 ml je za cenu 19 Kč (v akci) značně výhodný nákup. Navíc, velkou výhodou je dostupnost nápoje, neboť jej lze koupit téměř ve všech větších obchodech.

Design

DrWitt se spojuje s českou hokejovou ligou, což se odráží i na jeho designu. Láhev zaujme svým křiklavě žlutým designem, na kterém se ve variantě DrWitt Sport naleznete portréty hokejistů. Tímto spojením získává značka DrWitt image mladistvého a sportovního nápoje.

Chuť

Pokud hledáte nízkokalorický, vysoce výkonný sportovní nápoj, který navíc skvěle chutná, nehledejte nic jiného než DrWitt Fit Drink.

DrWitt nabízí řadu příchutí, takže si každý může vybrat tu svou. Nabídka zahrnuje bezinka, pomeranč, čitron, ananas a jahoda. V nabídce je i varianta s více oxidem uhličitým a s názvem DrWitt Fit Sport. Chuť je osvěžující a příjemná, ne příliš sladká, jak je u některých nápojů zvykem.

Byli jsme překvapeni, jak skvěle tento nápoj chutná! Ocenili jsme zejména absenci bublinek, které se někdy vyskytují u jiných sportovních nápojů.

Pokud jde o naše celkové hodnocení varianty DrWitt FIT – dáváme mu 9/10!

Zdravotní přínosy

Čtěte dále a zjistěte, proč je DrWitt dokonalým způsobem, jak hydratovat a dodat tělu energii!

Díky nulovému obsahu cukrů je DrWitt vhodný i pro diabetiky a zároveň perfektně zapadá do redukční diety. Obsahuje vitamíny skupiny B, C a D, které pomáhají tělu při únavě a vyčerpání, podporují imunitní systém a přispívají k normálnímu fungování nervové soustavy.

Na první pohled se varianta DrWitt FIT může pochlubit působivými hodnotami, pokud jde o kalorie a další důležité živiny. Zejména má pouze 0-18 kcal na 100 ml dle příchutě, takže je vhodný pro sportovce s redukční dietou. Obsahuje také vitaminy skupiny B, jako jsou B1, B3, B6 a B12, které jsou nezbytné pro tvorbu energie. Navíc je v něm 100 mg L-karnitinu na 100 ml, který pomáhá při spalování tuků. Přítomnost těchto důležitých živin z něj činí ideální volbu pro ty, kteří hledají při cvičení více než jen hydrataci.

Alternativy

Pokud DrWitt nevyhovuje vašim potřebám, existuje celá řada dalších nápojů s nízkým obsahem cukru a kaloriemi na trhu. Za zmínku stojí například značka Nestea, která se také podobně zaměřuje na zdravější alternativy slazených nápojů.

Nejlepší bezkalorické alternativy:

 1. Fanta Zero
 2. Pepsi Max
 3. Lipton IceTea Light/Zero
 4. Coca Cola Zero Sugar
 5. Energetický nápoj Red Bull bez cukru
 6. Nestea Iced Tea (light varianty)
 7. Monster Energy Drink
 8. Poděbradka Prolinie

Závěr

Nápoj DrWitt nabízí zdravou a chutnou variantu pro ty, kteří se chtějí osvěžit během dne nebo si dopřát něco dobrou chuť během redukční diety. S dostupnou cenou, stylovým designem a širokou škálou chutí si tento nápoj získal mnoho příznivců. Ačkoliv existují i jiné alternativy na trhu, DrWitt nabízí řadu benefitů, které stojí za vyzkoušení. Nezbývá, než si tento nápoj vychutnat a posoudit jeho kvalitu na vlastní kůži.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via

Soutěž o vouchery v hodnotě 2 650,- Kč

V NAŠÍ SOUTĚŽI VYHRÁVÁ úPLNĚ KAŽDÝ

seznam výher:

 • 2x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 1 000, Kč Voucher na víno
 • 1x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 200,- Kč voucher na spodní prádlo

Všichni účastnící soutěže získají:

 • 20% Slevu na prémiové doplňky stravy
 • 10% na krabičkovou dietu
 • 35% Slevu na rehabilitační a masážní pomůcky
 • 20% Slevu na osobní trénink a tvorbu tréninkových a dietních plánů na míru

Pro přihlášení do slosování se, které proběhne 21.5.2023 nám napiš svůj nejlepší email, na který ti pošleme pozvánku do soutěže, kterou musíš potvrdit.