Vitalij Gerasimov: Další velká zráta pro Rusko

Vitalij Gerasimov: Další velká zráta pro Rusko

V bojích u Charkova zabit ruský generál major Vitalij Gerasimov. Ukrajinská zpravodajská služba rovněž oznámila, že bylo zabito 12 dalších ruských vojáků a dalších 17 bylo zraněno. Ruská strana zatím tyto zprávy nepotvrdila, ale očekává se, že brzy budou zveřejněny další podrobnosti.Tato zpráva se vyvíjí a další informace budou zveřejněny, jakmile budou k dispozici. Zkontrolujte prosím, zda jsou k dispozici aktuální informace.

Smrt generála Gerasimova

Možné důsledky smrti ruského generálmajora Vitalije Gerasimova zatím nejsou známy, ale mohly by být dalekosáhlé. Gerasimov byl významnou osobností ruské armády a jeho smrt by mohla vést k nestabilitě v jejích řadách. Je také možné, že by to mohlo narušit křehkou rovnováhu, která byla udržována mezi Ruskem a Ukrajinou, a mohlo by to vést k dalšímu konfliktu.Smrt generála Gerasimova přichází v těžké době pro Rusko, které se již potýká s hospodářskými sankcemi a nízkými cenami ropy. Je možné, že by to mohlo vést k dalšímu zhoršení ruské ekonomiky.

Ať už budou důsledky smrti generálmajora Vitalije Gerasimova jakékoli, je jasné, že bude mít významný dopad na situaci na Ukrajině.

Co to může znamenat pro budoucnost Ukrajiny?

Jak oznámila rozvědka ukrajinského ministerstva obrany, podařilo se jí zneškodnit dalšího významného představitele ruské armády – tentokrát generálmajora Vitalije Gerasimova. Gerasimov se účastnil bojů v Čečensku, Sýrii a byl držitelem medaile „za návrat z Krymu“.

Předtím Ukrajinci zabili generálmajora Andreje Suchoveckého. „Další ztráta ve vedení okupační armády,“ uvedla ukrajinská rozvědka s tím, že během bojů, které se odehrály u Charkova, bylo zabito a zraněno i několik dalších velitelů ruské armády.

Vitalij Gerasimov se zúčastnil druhé čečenské války a ruské vojenské operace v Sýrii. Obdržel také medaili za „návratz Krymu“. Ukrajinská armáda také zjistila, že Rusové mají ve svých jednotkách problémy s komunikací a dezercí.

Ukrajinci se o poloze Gerasomiva dozvěděli díky zachycení telefonického rozhovoru mezi dvěma příslušníky ruské Federální bezpečnostní služby (FSB)

To jen dokazuje, že Ukrajinci významně pokročili ve svém úsilí neutralizovat ruskou armádu – což je krok, který jistě ztíží Putinovy plány na ovládnutí světa.

Další zprávy:

Ruské úřady zablokovaly přístup na Facebook a Twitter!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via