Gynex Kapky: Opravdu Pomohou Na Otěhotnění? Jsou Bezpečné?

Gynex Kapky: Opravdu Pomohou Na Otěhotnění? Jsou Bezpečné? 2023

Kapky gynex, které jsou přirozeným způsobem, jak zlepšit šance na otěhotnění. Tyto kapky pomáhají vyrovnávat hormony a zvyšovat Vaši plodnost, stejně jako zvyšovat celkové zdraví Vašeho reprodukčního systému. Pokud se snažíte otěhotnět, přidání těchto kapek do vaší rutiny by mohlo být přesně to, co potřebujete!Pokud v současné době užíváte nějaké léky na plodnost nebo máte nějaké zdravotní potíže, které by mohly ovlivnit vaši schopnost otěhotnět, poraďte se před použitím kapek Gynex se svým lékařem.

Jak kapky užívat, jaké je správné dávkování?

Pro použití přípravku Gynex kapky stačí užívat 30 kapek (1 ml) pod jazyk 3x denně. Jakmile otěhotníte, můžete užívání kapek ukončit.

Možné nežádoucí účinky přípravku Gynex kapky mohou zahrnovat:

  • Nevolnost
  • Zvracení
  • Průjem
  • Bolest hlavy
  • Závratě

Tyto nežádoucí účinky jsou obvykle mírné a měly by samy odeznít během několika dní. Pokud přetrvávají nebo jsou závažné, obraťte se na svého lékaře.

Přípravek Gynex kapky je bezpečný pro použití během těhotenství a kojení.

Alternativy Kapek Gynex

K dispozici je celá řada různých typů kapek na podporu těhotenství.

Patří mezi ně:

Kyselina listová Kapky

Kyselina listová je důležitá pro vývoj neurální trubice. Může pomoci předcházet rozštěpu páteře, vrozené vadě míchy. Kapky kyseliny listové se obvykle užívají před a během časného těhotenství.

Kapky železa

Železo je důležité pro tvorbu hemoglobinu, který přenáší kyslík v krvi. Nedostatek železa může způsobit anémii, kvůli které se můžete cítit unavená a slabá. Kapky železa se obvykle užívají během těhotenství, aby se předešlo nedostatku železa a anémii.

Kapky vitaminu D

Vitamin D je důležitý pro zdraví kostí. Pomáhá tělu vstřebávat vápník, který je potřebnývývoj kostí. Kapky vitaminu D se obvykle užívají během těhotenství, aby se zabránilo nedostatku vitaminu D a osteoporóze.

Kapky s obsahem omega-3 mastných kyselin

Omega-3 mastné kyseliny jsou důležité pro vývoj mozku a očí. Mohou také pomoci snížit riziko předčasného porodu. Kapky omega-3 mastných kyselin se obvykle užívají během těhotenství, aby se zajistil dostatečný příjem omega-3 mastných kyselin.

Podpůrné kapky pro těhotné jsou skvělým způsobem, jak získat potřebné živiny během těhotenství. Mohou vám pomoci pokrýt denní potřebu vitamínů a minerálů a mohou pomoci předcházet jejich nedostatku, který může způsobit problémy vám i vašemu dítěti. O tom, zda jsou pro vás podpůrné těhotenské kapky vhodné, se poraďte se svým lékařem.

Jak zlepšit svou plodnost přirozeně

Můžete zlepšit svou plodnost přirozenou cestou, aniž byste se museli uchýlit k nákladným a invazivním léčebným postupům. Pro zlepšení své plodnosti můžete udělat mnoho různých věcí, od malých změn životního stylu až po užívání doplňků stravy pro podporu plodnosti. Pokud se snažíte otěhotnět, tyto tipy vám pomohou zvýšit vaše šance na úspěch!

1. Přestaňte kouřit

Kouření cigaret může snížit vaši plodnost a ztížit otěhotnění. Pokud kouříte, je čas přestat!

2. Omezte příjem alkoholu

Pití nadměrného množství alkoholu může také negativně ovlivnit vaši plodnost. Pokud se snažíte otěhotnět, je nejlepší konzumaci alkoholu omezit.

3. Zbavte se nadváhy

Nadváha nebo obezita může snížit vaši plodnost. Pokud chcete zvýšit své šance na početí, snažte se udržovat zdravou váhu.

4. Jezte zdravou stravu

Výživná strava je důležitá pro celkové zdraví, ale může také pomoci zvýšit plodnost. Dbejte na to, abyste jedli dostatek ovoce, zeleniny a celozrnných výrobků. Víte jak je to s octem?

5. Pravidelně cvičte

Cvičení může zlepšit vaši plodnost tím, že zvyšuje průtok krve reprodukčními orgány a snižuje hladinu stresu.

6. Snižte stres

Stres může ovlivnit vaše hormony a ztížit otěhotnění. Pokud chcete zlepšit svou plodnost, snažte se najít způsoby, jak se uvolnit a snížit stres ve svém životě.

7. Užívejte doplňky stravy pro podporu plodnosti

Na trhu existuje mnoho různých doplňků stravy pro podporu plodnosti, které mohou pomoci zlepšit vaše šance na početí. Poraďte se se svým lékařem, které z nich by pro vás mohly být vhodné.

8. Vyzkoušejte akupunkturu

Akupunktura je technika tradiční čínské medicíny, která prokazatelně zlepšuje plodnost. Pokud se snažíte otěhotnět, zvažte návštěvu akupunkturisty.

9. Cvičte jógu nebo meditaci

Jóga a meditace mohou pomoci snížit hladinu stresu, což může zlepšit plodnost. Pokud se snažíte otěhotnět, zkuste pravidelně cvičit jógu nebo meditaci.

10. Dopřejte si dostatek spánku

Spánek je důležitý pro celkové zdraví a pohodu, ale může mít vliv i na plodnost. Ujistěte se, že si každou noc dostatečně odpočinete, abyste zvýšili své šance na početí.

Pokud se budete řídit těmito tipy, budete na cestě ke zlepšení své plodnosti přirozenou cestou! Nezapomeňte, že před zahájením jakýchkoli nových doplňků stravy nebo léčby je důležité poradit se s lékařem.

Závěrem

Gynex je bioinformační přípravek, který má širokospektrální regenerační účinek. Je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance.

Gynex ovlivňuje především dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, pásu, jinovou dráhu pojiva. Například špatná funkce dráhy početí může být spojena s problémy v podbřišku.

Gynex obsahuje fytohormony – látky podobné lidským hormonům. Jedná se především o látky z rostlin a humáty, které mají estrogenní aktivitu. Dokážou detoxikovat organismus od různých chemických látek, jako je například DDT. Má velmi dobrý vliv na normální funkci ženských orgánů.

Vzhledem k vysokému obsahu fytoestrogenů je Gynex vhodný i pro muže. Fytoestrogeny zvyšují počet receptorů pro testosteron. Ty jsou potřebné pro lepší využití mužského hormonu testosteronu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
JAK ZRYCHLIT
METABOLISMUS?
Jak rychle a bez námahy
Spálit Tuk?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!