halucinace Po Kratomu: Je To Normální?

Halucinace Po Kratomu: Je To Normální? 2023

Lidé ptají, zda je normální mít po užití kratomu halucinace. Kratom je rostlina pocházející z jihovýchodní Asie, která se po staletí používá jako léčivá bylina. V posledních letech se však stala populární jako rekreační droga a někteří lidé po jejím užití hlásí halucinace.

Je tedy normální mít po užití kratomu halucinace?

Zde je to, co byste měli vědět.Pokud jde o kratom, kolem jeho účinků se vede řada diskusí. Někteří lidé tvrdí, že má léčivé účinky, zatímco jiní tvrdí, že může způsobovat halucinace a další negativní vedlejší účinky. Jaká je tedy pravda? Je normální mít po užití kratomu halucinace?

Stručná odpověď zní, že to vlastně nevíme. Výzkum kratomu a jeho možných vedlejších účinků je velmi omezený. Přesto někteří lidé uvádějí, že po užití kratomu zažívají halucinace. Pokud o užívání kratomu uvažujete, je důležité si toto potenciální riziko uvědomit.

Samozřejmě ne u každého, kdo kratom užívá, se halucinace vyskytnou. A i když se tak stane, je možné, že halucinace nejsou způsobenysamotný kratom, ale i další faktory, jako je nedostatek spánku nebo základní duševní onemocnění. Pokud se u vás po užití kratomu objeví halucinace, je důležité se poradit s lékařem nebo odborníkem na duševní zdraví, aby se vyloučily jiné možné příčiny.

V současné době neexistuje dostatek vědeckých důkazů, aby bylo možné s konečnou platností říci, zda je normální mít po užití kratomu halucinace, či nikoli. Dokud nebude proveden další výzkum, je důležité si před užíváním této látky uvědomit možná rizika.

Pokud se bojíte, že jste závislí na kratomu, doporučujeme si přečíst tento článek!

Co dělat pokud máte haluciance po užití kratomu?

Pokud máte po kratomu halucinace, ihned vyhledejte odbornou pomoc.Pro tvrzení, že kratom způsobuje halucinace, chybí vědecké důkazy. Před užíváním této látky je důležité uvědomit si možná rizika.

Pokud se u vás po užití kratomu objeví halucinace, je důležité poradit se s lékařem nebo odborníkem na duševní zdraví, aby se vyloučily jiné možné příčiny. Pokud čekáte na příjezd lékaře, či jiného odborníka, zkoušejte meditovat nebo začnětě pomalu a zhluboka dýchat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
JAK ZRYCHLIT
METABOLISMUS?
Jak rychle a bez námahy
Spálit Tuk?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!