Jak často užívat kratom? Pro efektivitu a bezpečnost!

Jak často užívat kratom? Pro efektivitu a bezpečnost!

Kratom je rostlina, kterou lidé používali k úlevě od bolesti po požití opiátů. Má podobný účinek na lidské tělo, ale Kratom nebyl schválen FDA a není známo, jak jej bezpečně používat. To znamená, že před jeho širokým použitím je zapotřebí další výzkum.

Nejlepší je nepoužívat Kratom po dlouhou dobu. Nedávná studie zjistila, že symptomy jako symptomy abstinenčních příznaků opiátů se objevily u lidí, kteří užívali drogu po 6 měsících.

Kratom, také známý jako Mitragyna speciosa, je strom původem z jihovýchodní Asie ve stejné rodině jako káva. Kratom lze nalézt ve formě prášku nebo jako čaj nebo pilulku. Používá se po staletí pro své léčivé účinky, ale také se ukázalo, že má potenciál nabídnout rekreační účinky díky svým vlastnostem zvedajícím náladu. I když je tato rostlina často uváděna na trh.

Přestože má kratom mnoho výhod, dlouhodobé účinky užívání více než 5 gramů denně mohou být pro tělo špatné. Může ztěžovat práci a spánek a někteří lidé měli kvůli této látce dokonce komplikace související s jejich celkovým zdravím.

Základy dávkování Kratomu a kdy si od něj dát pauzu

Kratom je rostlina, která může mít různé účinky. Po staletí se používá k léčbě bolesti, úzkosti, deprese a dalších duševních poruch. Jeho použití má však určité nevýhody. Jedním z nich je riziko závislosti na droze a možnost předávkování.

Kratom lze užívat různými způsoby – jako prášek, kapsle nebo čaj. Nejběžnějším způsobem je zapít ho vodou nalačno, aby se zabránilo nevolnosti a zvracení z hořké chuti listů kratomu.

Je důležité vědět, jaké množství kratomu užíváte, abyste si nevzali příliš mnoho nebo příliš málo. Pokud používáte kratom po dlouhou dobu, pak je důležité, abyste si promluvili se svým lékařem o svém dávkovacím schématu, než cokoli změníte na tom, kolik kratomu užíváte.

Neměli byste používat více, než je doporučená dávka, protože to může způsobit nežádoucí účinky, jako je nevolnost, zvracení, svalové křeče a záchvaty. O dávkování se můžete dočíst více zde.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Jak Jednoduše Urychlit
Spalovaní Tuku?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!