Jak dlouho je Kratom v moči?

Kratom je droga, která se často používá jako náhrada opiátů. I když to není nezákonné, může být těžké odhalit, zda někdo vzal kratom.

Doba, po kterou byste měli čekat na drogový test po použití kratomu, závisí na tom, jak dlouho droga zůstane ve vašem systému. Pokud se obáváte, že budete testováni, pak k úspěšnému složení testu postačí počkat alespoň 2 týdny.

Abyste dosáhli co nejlepších výsledků, bylo by nejlepší počkat alespoň 4 týdny, než podstoupíte jakýkoli druh testu na drogy.

Jak dlouho je detekován v moči?

Kratom je rostlina, která se často používá pro své léčivé vlastnosti. Může se požívat, kouřit nebo žvýkat. Účinky této rostliny se liší v závislosti na druhu použitého kratomu a dávce.

Doba, za kterou kratom vyčistí váš systém, závisí na tom, kolik berete a jaký typ kratomu používáte. Průměrná doba detekce u osoby, která užila jednu dávku, je asi 12 hodin, ale může se lišit v závislosti na hmotnosti a metabolismu dané osoby.

Jak dlouho trvá, než kratom opustí tělo?

Účinky kratomu trvají tak dlouho, jak dlouho trvá kratom v moči a v krvi jej lze zjistit až 5 dní po užití.

Listy Kratomu jsou zelené a vyrůstají ze stromu, který pochází z džungle jihovýchodní Asie. Listy se melou na jemný prášek, který lze smíchat s horkou vodou a konzumovat jako čaj nebo uvařit do tekutého extraktu. Kratom lze také kouřit nebo žvýkat na čerstvých listech, díky čemuž může být silnější, pokud se spolkne místo uzeného.

Účinky kratomu přetrvávají, dokud kratom přetrvává v moči a lze je detekovat v krvi až 7 dní po použití.

Více informací se dozvíte v tomto článku, kde je rozebráno zda se objeví v testech na drogy a zda vám mohou sebrat řidičský průkaz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
JAK ZRYCHLIT
METABOLISMUS?
Jak rychle a bez námahy
Spálit Tuk?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!