Naše Zkušenosti S Kratomem A Recenze Našich Čtenářů

Naše zkušenosti s Kratomem a recenze našich čtenářů 2023!

Kratom je přírodní bylina, která se v jihovýchodní Asii používá již stovky let. Mnoha lidem to pomohlo žít šťastnější život.

Kratom není opiát, ale může se tak chovat, když je užíván ve vysokých dávkách. Je to legální ve Spojených státech a lze jej zakoupit online nebo v obchodech.

Kratom má mnoho výhod, mezi které patří:

– Může pomoci zmírnit deprese

– Pomáhá při úzkosti

– Pomáhá při problémech se spánkem

-Snižuje bolest a zvyšuje hladinu energie

-Pomáhá při abstinenčních příznacích ze závislosti

Co je extrakt z Kratomu a proč je tak populární?

Kratom je rostlina, která se po staletí používá v jihovýchodní Asii. Dnes se používá k léčbě bolesti, snížení úzkosti a deprese a pomáhá při abstinenčních příznacích od opioidů.

Extrakt z Kratomu se vyrábí z listů stromu Mitragyna speciosa vařením ve vodě. Může se kouřit nebo jíst a lze jej nalézt v různých formách, jako je prášek a kapsle. Osoba, která užívá extrakty z Kratomu, zažije pocit euforie, díky čemuž je oblíbený pro rekreační použití.

Jaké jsou zdravotní přínosy užívání extraktů z Kratomu

Extrakty z Kratomu se obvykle vyrábějí ze sušených listů a obsahují směs alkaloidů. Tyto alkaloidy jsou zodpovědné za různé účinky, jako je úleva od bolesti nebo euforie. Nejběžnějším typem extraktu z Kratomu je kratom ze zelené žíly, u kterého bylo prokázáno, že má méně vedlejších účinků než jiné typy extraktů z Kratomu.

Extrakty ze zeleného kratomu obsahují dva hlavní alkaloidy – mitragynin a 7-hydroxymitragynin, oba jsou zodpovědné za mnoho pozitivních účinků, které tato rostlina nabízí. Mají také méně vedlejších účinků než jiné typy extraktů z Kratomu, takže z dlouhodobého hlediska je méně negativních důsledků.

Nejlepší výhodou extraktů z Kratomu je, že je lze užívat různými způsoby. Extrakty lze použít jako tinkturu, uzené, nebo i smíchané s jídlem či nápoji. To dává spotřebitelům větší flexibilitu v jejich spotřebních zvyklostec

Kolik Kratonu bych měl vzít pro různé situace?

Kraton je lék proti bolesti, který je určen k úlevě od bolesti způsobené zraněním. Může být použit pro mnoho různých druhů zranění, ale nejčastěji se používá pro zlomeniny rukou.

Množství Kratonu, které byste měli užít, závisí na závažnosti vašeho zranění. U drobných poranění byste měli užít jednu pilulku každých šest hodin. U středně těžkých poranění byste měli užívat dvě pilulky každé čtyři hodiny. U těžkých zranění byste měli užít tři pilulky každé dvě hodiny.

Moje zkušenost s Kratomem: Jak mi pomohl překonat bolest a úzkost

Kratom je rostlina s listy, které můžete žvýkat, kouřit nebo pít. Pochází z jihovýchodní Asie a po staletí se používá jako přírodní lék na bolest a úzkost.

Kratom se vyrábí z listů stromu Mitragyna speciosa. Listy lze žvýkat, kouřit nebo vařit do čaje. Kratom se v jihovýchodní Asii používá po staletí jako přírodní lék na bolest a úzkost. Používá se také ke zvýšení hladiny energie, zvýšení sexuální touhy, léčbě závislosti na opiátech a zmírnění abstinenčních příznaků od drog, jako je morfin nebo heroin.

Mnoho lidí používá kratom k léčbě chronické bolesti způsobené stavy, jako je artritida nebo fibromyalgie. Jiní ji používají, aby jim pomohla vypořádat se se závislostí na opioidech nebo abstinenčními příznaky, které přicházejí poté, co přestanou drogy užívat. Beru kratom již 3. rokem a díky němu jsem se zbavil závisloti na přášcích proti bolesti.

Recenze našich čtenářů

Opravdu miluji své zkušenosti s kratomem. Zpočátku jsem váhala, jestli to zkusit, protože jsem nevěděla, jaké to je. Předtím jsem však provedla nějaký průzkum a zjistila jsem, že je to jako káva bez nárazu.

– Eva

Už několik týdnů beru kratom. První týden jsem zaznamenal velmi minimální účinky, ale jak jsem si na to zvykal, zjistil jsem, že potřebuji víc a víc, abych získal stejný pocit. Zpětně se mi zdá brát 2-3g denně jako dobré množství.

– Marek

Zkoušel jsem kratom několikrát a jsem závislý. Není to jako heroin, ale je to něco, o co se musíte starat a být opatrní, protože díky tomu můžete mít pocit, že jste neporazitelní a už necítíte bolest. A abstinenční příznaky nejsou žádná sranda…rozhodně nezačínejte s více než lžičkou, pokud nechcete, aby došlo a máte strašné vedlejší účinky.

– Matěj

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Jak Jednoduše Urychlit
Spalovaní Tuku?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!