Cordyceps Neboli Housenice Čínská: Vše Co O Ní Potřebujete Vědět!

Cordyceps neboli Housenice Čínská: Vše co o ní potřebujete vědět!

Účinky houby cordyceps jsou v tradiční čínské medicíně využívány po staletí, ale dnes se kvůli těmto výhodám více studují.

Cordyceptiny jsou proteiny nacházející se v houbě cordyceps, které mají příznivé účinky na lidské zdraví. Mohou mimo jiné pomoci zvýšit hladinu cukru v krvi, zlepšit náladu a posílit imunitu.

Věda za zdravotními přínosy Cordycepsu

Cordyceps je druh houby, která roste na larvách housenek. Jde o oblíbenou medicinální houbu, která se v tradiční čínské medicíně používá již stovky let.

Na konci roku 2000 byl proveden výzkum zdravotních přínosů Cordycepsu. Studie odhalila, že Cordyceps má antioxidační vlastnosti, které chrání tělo před volnými radikály a oxidačním stresem. Stimuluje také imunitní systém a zvyšuje hladinu energie u lidí.

Jaké jsou účinky Cordycepsu pro zdraví?

Cordyceps, označovaný také jako housenka nebo „ Housenice čínská“ je léčivá houba, která se po staletí používá v tradiční čínské medicíně.

Cordyceps je jednou z mnoha hub používaných jako potravinové a zdravotní doplňky v Číně, Tibetu a dalších částech Asie. Byl také rozsáhle studován pro jeho potenciální použití v nutriční terapii a podpoře zdraví.

Cordyceps má širokou škálu tradičních aplikací, včetně anémie, hepatitidy, vysokého krevního tlaku, cukrovky, léčby rakoviny, hojení ran a dalších.

Cordyceps neboli Housenice čínská, je druh houby, která pochází z tradiční čínské medicíny, která se používá v tradiční asijské medicíně. Může tělu pomoci mnoha způsoby a byl používán k léčbě různých zdravotních problémů a nemocí.

Cordyceps se používá k léčbě různých zdravotních problémů, jako je vysoký krevní tlak, cukrovka, srdeční choroby a rakovina. Některé studie však ukazují, že může být také účinným prostředkem proti úzkosti a depresi.

Hlavní účinky:

  • Výhody zdraví
  • Vyživuje imunitu
  • Podporuje produkci energie
  • Snižuje zánět
  • Podporuje zdravou funkci mozku
  • Stimuluje růst kostí

Výhody Cordycepsu pro váš mozek

Cordyceps je tradiční čínská medicína, která se používá po tisíce let ke zlepšení zdraví mozku a kognitivních funkcí.

Podle studií může Cordyceps pomoci zvýšit vaši paměť a kapacitu učení – což vede k lepší koncentraci a náladě. Pomáhá také při vyrovnávání vašeho imunitního systému a chrání vás před depresí, úzkostnými poruchami atd.

Houby Cordyceps jsou tradiční čínská lékařská houba, u které bylo prokázáno, že má mnoho zdravotních výhod. Jsou známé jako „mozkové houby“, protože je mnoho lidí používá k léčbě kognitivních poruch v důsledku demence nebo Alzheimerovy choroby.

Cordyceps pro zdravé srdce

Cordyceps sinensis je přírodní doplněk, který má příznivé účinky na srdce. V tradiční čínské medicíně se používá již více než 4000 let.

Cordyceps je druh houby, která roste na larvě housenky a používá se v tradiční čínské medicíně po tisíce let. Fermentační proces mění chemické sloučeniny houby a dělá z ní silný antioxidant, protizánětlivý a také silný posilovač imunitního systému.

U této konkrétní odrůdy cordyceps sinensis (CSA) bylo prokázáno, že mimo jiné pomáhá v boji proti vysokému cholesterolu, snižuje krevní tlak, předchází ateroskleróze a produkuje více červených krvinek.

Jak Housenice čínská podporuje zdravé srdce

Cordyceps Sinensis je léčivá houba, která podporuje zdravé srdce. Obsahuje účinnou látku zvanou cordycepin, o které se předpokládá, že podporuje krevní oběh a zvyšuje průtok krve v celém těle.

Cordyceps Sinensis přináší novou naději lidem s kardiovaskulárním onemocněním a byl používán jako účinný doplněk k obnovení zdraví. Číňané tuto neuvěřitelnou bylinu používají již po staletí.

Cordyceps Sinensis posiluje kardiovaskulární funkce zvýšením krevního oběhu a posílením srdečního svalu.

Cordyceps pro zdraví žen

Toto je nejnovější doplněk, který vzal svět zdraví útokem. Je propagován jako „superpotravina“ pro ženy, díky které se může cítit energičtěji a méně unaveně, zvyšuje její libido, zvyšuje chuť na sex, zlepšuje náladu a udržuje pravidelnost.

Cordyceps pro zdraví žen je nový doplněk, který byl nabízen jako úžasná superpotravina pro ženy, které chtějí zůstat zdravé a energické během svých neustále přecpaných dnů. Doplněk slibuje, že vám pomůže se vším, od zvýšené energie až po udržení pravidelnosti.

Cordycepts Sinensis pro zdraví jater a skvělé prášky na trávení

Cordycepts Sinensis je oblíbeným doplňkem již mnoho let. Je široce používán pro lepší trávení a zdraví jater. Výrobek byl certifikován Evropskou unií a je také bezpečný z hlediska použití podle USFDA.

Cordycepts Sinensis je často doporučován lékaři i dalšími zdravotníky pro jeho vysokou kvalitu a silné účinky na naše játra, trávicí systém a imunitní systém.

Cordyses Sinensis pro antioxidační ochranu v produktech péče o stárnoucí pleť

Cordyses Sinensis je extrakt z listů C. sinensis nebo čínského zeleného čaje. Byl studován pro své antioxidační vlastnosti a byl používán v kosmetice a produktech péče o pleť, ale teprve nedávno bylo provedeno několik studií o jeho použití jako produktu péče o pleť proti stárnutí.

O Cordyses Sinensis je známo, že má vysoké antioxidační vlastnosti a lze ji použít jako přírodní opalovací krém k ochraně stárnoucí pokožky před UV zářením. Jeho účinnost pro tento účel byla testována ve studii, kde byly myši vystaveny UVB světlu a jejich poškození bylo hodnoceno po 24 hodinách expozice. Bylo zjištěno, že krém Cordyses Sinensis pomáhá neutralizovat škodlivé účinky UVB paprsků snížením oxidačního stresu, zvýšením antioxidantů a předcházením poškození způsobenému volnými radikály (Tanaka et al.

Cordycepssinenses pro vytrvalost a lepší sportovní výkon

Bylinný doplněk Cordyceps Sinensis se používá pro vytrvalostní a vytrvalostní trénink. Zvyšuje vytrvalost, zlepšuje dodávku kyslíku do svalů, zlepšuje využití kyslíku tělem a má protizánětlivé vlastnosti.

Mnoho sportovců používá tento doplněk nejen jako zesilovač výkonu, ale také jako způsob, jak zvýšit svou vytrvalost. Doplněk se také používá v tradiční čínské medicíně ke zlepšení zdraví a kvality života, zatímco pacienti s chemoterapií jej často berou jako doplňkovou terapii.

Bylo prokázáno, že Cordyceps Sinensis zvyšuje odolnost u myší se zdravým srdcem, což by mohlo vést k účinnější léčbě lidí se srdečním selháním nebo infarktem.

Nežádoucí účinky Cordycepsu a jak jim lze předcházet

Cordyceps, druh houby, který se často používá v tradiční čínské medicíně, má mnoho výhod. Existují však také vedlejší účinky, které je třeba vzít v úvahu, jako je necitlivost, závratě a únava.

Cordyceps je druh houby a roste na larvách housenek. Má mnoho výhod, jako je zvýšení hladiny kyslíku v těle, zlepšení imunitního systému a snížení hladiny cholesterolu. Má však také některé vedlejší účinky, jako je necitlivost a závratě, pokud je konzumován ve velkém množství nebo po delší dobu. Nežádoucím účinkům lze předejít přestávkami v konzumaci Cordycepsu.

Užívání Cordycepsu má řadu vedlejších účinků. Tyto nežádoucí účinky mohou zahrnovat:

– Nadměrná plynatost, žaludeční nevolnost, bolest břicha

– Průjem, nevolnost, zvracení

– Bolesti hlavy, závratě

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
JAK ZRYCHLIT
METABOLISMUS?
Jak rychle a bez námahy
Spálit Tuk?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!
Send this to a friend