Snář Pohřeb: Proč Ho Vidíte Ve Svých Snech!

Snář pohřeb: Proč ho vidíte ve svých snech!

Snění o pohřbech je pro nás víc než jen způsob, jak zpracovat své pocity ze smrti. Je to také připomínka naší smrtelnosti a křehkosti života.

Podle nedávného výzkumu je možné, že snění o pohřbech nám pomáhá vyrovnat se s úzkostí z pomyšlení na smrt, ale je také možné, že protože jsou lidé tak úzce spjati se svými mrtvými příbuznými, prožívají smutek a smutek, když na ně myslí.

Související snáře: o mrtvém, o smrti a vraždě.

Některé běžné sny o pohřbech

Pohřeb je zvyk, při kterém se obvykle koná obřad k připomenutí života mrtvé osoby. Pohřby často zahrnují rituály, modlitby a bohoslužby. Mezi běžné sny o pohřbech patří být pohřben zaživa nebo zpopelněn něčí tělo bez souhlasu.

Sen o pohřbení zaživa obvykle znamená, že snílek je umístěn do rakve a když se snaží probudit, není to možné. Sen by také mohl zahrnovat probuzení na vrcholu rakve bez ponětí, jak se tam dostala, nebo zjištění, že jsou pohřbeni v zemi bez cesty ven.

Pohřeb otce

Sen nám může dát příležitost prozkoumat témata, o kterých jinak váháme, a je to způsob, jak vyjádřit něco, co se často nedá vyjádřit slovy.

Mít pohřeb otce ve vašem snu může znamenat, že truchlíte nad jeho smrtí, nebo to může být v některých případech symbol toho, co byste chtěli dělat nebo se stát.

Sny mají velký význam a mohou poskytnout vhled do našich životů.

Pohřeb matky

Pokud člověk sní o pohřbu své matky, může to znamenat, že není na svou smrt emocionálně připraven. Nejsou připraveni přijmout myšlenku smrti své matky a chtějí ji udržet při životě ve své mysli.

Vlastním pohřeb

Lidé obvykle sní o vlastním pohřbu, když jsou konfrontováni s nějakou špatnou zprávou. Lidé také sní o své vlastní smrti jako o způsobu, jak se připravit na nevyhnutelné, nebo jako o způsobu, jak čelit strachu z umírání.

Sny o vlastním pohřbu mohou mít různé významy, například jde o zpracování našich obav ze smrti, obav z neznáma a obav ze ztráty někoho jiného.

Význam za symboly

Různé symboly, které se objevují na pohřbu, mají svůj vlastní význam a význam.

Barva rakve nebo oděv truchlících vypovídá něco o jejich vztahu k zesnulému. Umístění květin, svíček a dalších předmětů také hovoří o hlubším smyslu.

Postupy úmrtí v různých kulturách se také liší, takže bychom neměli být překvapeni, když vidíme symboly jako smuteční oděvy ve smutečním průvodu z východních kultur, zatímco by nám mohlo připadat zvláštní, že na některých západních pohřbech nejsou přítomny žádné náboženské symboly.

Toto je jen jeden příklad toho, jak mohou být významy za jejich smrtí pro jednu rodinu velmi odlišné, ale stále přenášejí stejný sentiment na ostatní.

Závěr

Slovo hrob je odvozeno ze staroanglického slova pro zem nebo mohylu. Slovo může odkazovat jak na fyzický akt kopání díry do země, tak na metaforické místo smrti nebo pohřbu. Obraz je dále posílen spojením se smrtí v moderním pohřebnictví, které často využívá otevřený hrob.

Hrob byl v průběhu času používán v mnoha různých kontextech s různými významy.

Když váš mozek spí, je to vlastně proces převíjení dne. To znamená, že jste ve stavu hlubokého spánku, kdy se vám vrátí myšlenky a sny o pohřbech, které jste měli během dne, aby vás pronásledovaly.

Může se vám také stát, že sníte o pohřbech, i když jste se nikdy žádného nezúčastnili nebo k němu neměli ani vzdáleně blízko.

Někteří lidé sní o smrti jako o způsobu, jak se vyrovnat se svými životními pocity a blížící se ztrátou nebo přechodem ze současné životní fáze. Jiní jen chtějí vědět, jaké to je, než zemřou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
ZÍSKEJTE 20% SLEVU
10
days
10
hodin
10
minut
10
vteřin
Na nejlepší produkty a doplňky stravy pro kvalitní spánek a rychlejší usnutí!
ZÍSKEJTE 20% SLEVU
10
days
10
hodin
10
minut
10
vteřin
Na nejlepší produkty a doplňky stravy pro kvalitní spánek a rychlejší usnutí!