Boohoo Recenze: Naše zkušenost.. Přijde objednané zboží?

Boohoo Recenze: Naše zkušenost.. Přijde objednané zboží?

Internetový obchod s módou boohoo.cz, který existuje od roku 1999 a sídlí v České republice. Stránky tvrdí, že prodávají více než 500 mezinárodních značek a nabízejí oblečení pro všechny věkové kategorie, velikosti a vkus. Nabízejí také dopravu zdarma při objednávce nad 99 € a službu boohoo International returns. Pokud jde o zákaznický servis boohoo, na jejich webových stránkách se uvádí: „V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů s objednávkou vám vždy rádi pomůžeme!“

Je bezpečné na tomto eshopu nakupovat? Přijde zboží? Je v dobré kvalitě?

Recenze E-shopu

Pokud jde o online obchody s módou, boohoo je rozhodně jedním z nejlepších. Mají obrovský výběr oblečení pro všechny věkové kategorie, velikosti a styly a nabízejí dopravu zdarma při objednávce nad 99 eur. Jejich zákaznický servis je vynikající – pokud máte jakékoli dotazy nebo problémy s objednávkou, pomohou vám. Celkově boohoo vřele doporučuji! Ale mnoho uživatelů má jiné zkušenosti. Zboží se neschodovalo s obrázky a nebo jim vůbec nepřišlo. A bohužel těchto recenzí je na internetu přes příliš.

Je nakupování na boohoo.cz bezpečné? Je boohoo.cz legální? Mohu věřit recenzím boohoo ?

Pro zodpovězení této otázky se podívejme na boohoo recenze. Nejhorší uživatelé si stěžují na nízkou kvalitu výrobků nebo špatný zákaznický servis (nedostali své objednávky). Čekali týdny a měsíce bez výsledku. Upřímně řečeno, pravděpodobně to už dávno vzdali; je velmi frustrující, když chcete dostat své peníze zpět, ale prodejce vám neodpovídá nebo vás jednoduše ignoruje. A to nás přivádí k důležitému varování.

Pokud jde o nakupování cenově dostupného oblečení, často se objevuje jméno Boohoo. Ale co to vlastně Boohoo je? A co si o této stránce a jejích produktech myslí zákazníci?

Začněme tím, že Boohoo je britský internetový obchod, který nabízí cenově dostupné oblečení pro ženy, muže a děti. Společnost existuje od roku 2006 a rychle se stala jednou z nejoblíbenějších online destinací pro zákazníky, kteří se zajímají o módu.

Ceny Boohoo jsou jedním z hlavních důvodů, proč jsou tyto stránky tak oblíbené. Oblečení zde najdete již od 5 dolarů, což je ve srovnání s ostatními prodejci módy velkým lákadlem. A pokud nejste s nákupem spokojeni,Boohoo vám kryje záda. Společnost nabízí bezplatné vrácení a výměnu všech objednávek do 30 dnů.

Pokud se rozhodnete nakupovat zde, máte k dispozici několik typů kupónů Boohoo, včetně slevových kódů, poukázek na dopravu zdarma, promo kódů a dalších. V současné době sledujeme více než 3 aktivní promo kódy Boohoo v daném okamžiku.

Co si zákazníci myslí o Boohoo?

Podívali jsme se, jak hodnotí tohoto online prodejce na základě recenzí Trustpilot.

Vezměte prosím na vědomí, že tato část není konečná – v současné době pracujemeo důkladnější analýze recenzí společnosti Boohoo.

*Zákazníci ze Spojeného království a Evropy mohou zboží z americké verze Boohoo zakoupit prostřednictvím zasílatelské platformy, jako je Parcl , která nabízí bezplatné vrácení standardních objednávek. Ceny jsou v porovnání s britskými stránkami o něco vyšší, ale zásilka vám bude doručena do 7-10 dnů od podání objednávky. Upozorňujeme však, že doba přepravy se může lišit v závislosti na celním řízení na obou stranách a také v případě, že se rozhodnete pro možnost expresního doručení. Kromě toho se na vše nevztahuje 30denní lhůta pro vrácení zboží podle obchodních podmínek BO Oh! Co . Před nákupem čehokoli od nich se prosím podívejte na jejich sekci FAQ, abyste věděli, co můžete očekávat .

Boohoo vs. ostatní prodejci

Jak si Boohoo stojí v porovnání s ostatními prodejci módy, jako jsou Suitsupply nebo UNIQLO, kteří jsou online přítomni v USA? Na základě našeho průzkumu je mezi těmito společnostmi poměrně dost rozdílů, pokud jde o dobu dodání:

Suitsupply zasílá zásilky do celého světa prostřednictvím DHL Express za 7,50 EUR s odhadovanou cenou 7,50 EURna objednávku. V USA nabízí Suitsupply cenu v rozmezí od 95 dolarů výše.

Společnost UNIQLO zasílá své objednávky prostřednictvím společnosti UPS a za pozemní doručení v USA si účtuje paušální částku 9,90 USD za objednávku. Pozemní doručení obvykle trvá 2-5 pracovních dnů v závislosti na místě vašeho bydliště v USA.

Boohoo doručuje do více než 100 zemí světa. V jednotlivých zemích však existují značné rozdíly v cenách a odhadovaných dobách dodání. Mezi významné destinace, kam je standardní doprava zdarma, pokud jde o Boohoo, patří Velká Británie, Irsko, Francie, Itálie a Německo. Náklady na dopravu se pohybují od 4 do 11 eur v závislosti na vaší poloze v těchto zemích.*

Kromě toho jsou všechny objednávky nad 15 libermají v současné době nárok na bezplatné expresní doručení do Spojeného království. Tato hranice se zvyšuje na 60 liber pro standardní mezinárodní doručení s odhadovanou dobou dodání 5-7 pracovních dnů*.

Společnost Boohoo je navíc velmi transparentní, pokud jde o možnosti dopravy, a dokonce umožňuje zákazníkům zvolit si různé typy doručení v závislosti na velikosti objednávky a lokalitě.

Tento přístup dělá z Boohoo velmi zajímavou destinaci pro high street módu, pokud nakupujete s omezeným rozpočtem. Zdá se, že zákazníci také oceňují snadnou politiku společnosti, která nabízí bezproblémové vrácení zboží do 30 dnů.

Závěrem

Boohoo je britský internetový prodejce módy, který nabízí módní oblečení a doplňky za ceny již od 5 dolarů. Společnost má snadnou politiku vracení zboží, dopravu zdarma při objednávce nad 60 dolarů a dodává do více než 100 zemí světa. Hodnocení společnosti Boohoo jsou obecně pozitivní a zákazníci oceňují její přijatelné ceny a rychlé dodací lhůty. Objevují se však stížnosti na kvalitu oblečení nabízeného společností Boohoo. Celkově je Boohoo dobrou volbou pro zákazníky, kteří si uvědomují rozpočet a hledají rychlé dodací lhůty.Co říkají zákazníci o společnosti boohoo?

Hodnocení značky Boohoo jsou obecně pozitivní a zákazníci oceňují její přijatelné ceny a rychlé dodací lhůty. Objevily se však stížnosti na kvalitu oblečení nabízeného společností boohoo. Pokud máte zájem nakupovat u boohoo, určitě si před nákupem přečtěte recenze boohoo.

Pozitivní stránky:

– Rychlé dodání, narozdíl od fruugo.cz

– Dobré podmínky pro vrácení zboží

– Nízké ceny

Negativa:

– Oblečení může být malé nebo těsné

– Nekvalitní látka

Závěr: Pokud máte zájem o nakupování u boohoo , nezapomeňte si před nákupem přečíst recenze boohoo . Zákazníci jsou obecně spokojeni s pohodlím stránek, ale mají různé názory.

1 názor na “Boohoo Recenze: Naše zkušenost.. Přijde objednané zboží?”

  1. Bohužel moje zkušenost s internetovým obchodem BOOHOO je špatná, místo objednaného zboží mi po dvou měsíčním čekání dorazil jiný výrobek a ten po zdlouhavé komunikaci odmítli vzít zpátky a od té doby nekomunikují. Snažil jsem se získat adresu, kam reklamované zboží zaslat zpět, bezvýsledně. Vřele NEDOPORUČUJI!!!!!!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.