Boohoo Recenze: Naše zkušenost.. Přijde objednané zboží?

Boohoo Recenze: Naše zkušenost.. Přijde objednané zboží?

Internetový obchod s módou boohoo.cz, který existuje od roku 1999 a sídlí v České republice. Stránky tvrdí, že prodávají více než 500 mezinárodních značek a nabízejí oblečení pro všechny věkové kategorie, velikosti a vkus. Nabízejí také dopravu zdarma při objednávce nad 99 € a službu boohoo International returns. Pokud jde o zákaznický servis boohoo, na jejich webových stránkách se uvádí: „V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů s objednávkou vám vždy rádi pomůžeme!“

Je bezpečné na tomto eshopu nakupovat? Přijde zboží? Je v dobré kvalitě?

Recenze E-shopu

Pokud jde o online obchody s módou, boohoo je rozhodně jedním z nejlepších. Mají obrovský výběr oblečení pro všechny věkové kategorie, velikosti a styly a nabízejí dopravu zdarma při objednávce nad 99 eur. Jejich zákaznický servis je vynikající – pokud máte jakékoli dotazy nebo problémy s objednávkou, pomohou vám. Celkově boohoo vřele doporučuji! Ale mnoho uživatelů má jiné zkušenosti. Zboží se neschodovalo s obrázky a nebo jim vůbec nepřišlo. A bohužel těchto recenzí je na internetu přes příliš.

Je nakupování na boohoo.cz bezpečné? Je boohoo.cz legální? Mohu věřit recenzím boohoo ?

Pro zodpovězení této otázky se podívejme na boohoo recenze. Nejhorší uživatelé si stěžují na nízkou kvalitu výrobků nebo špatný zákaznický servis (nedostali své objednávky). Čekali týdny a měsíce bez výsledku. Upřímně řečeno, pravděpodobně to už dávno vzdali; je velmi frustrující, když chcete dostat své peníze zpět, ale prodejce vám neodpovídá nebo vás jednoduše ignoruje. A to nás přivádí k důležitému varování.

Pokud jde o nakupování cenově dostupného oblečení, často se objevuje jméno Boohoo. Ale co to vlastně Boohoo je? A co si o této stránce a jejích produktech myslí zákazníci?

Začněme tím, že Boohoo je britský internetový obchod, který nabízí cenově dostupné oblečení pro ženy, muže a děti. Společnost existuje od roku 2006 a rychle se stala jednou z nejoblíbenějších online destinací pro zákazníky, kteří se zajímají o módu.

Ceny Boohoo jsou jedním z hlavních důvodů, proč jsou tyto stránky tak oblíbené. Oblečení zde najdete již od 5 dolarů, což je ve srovnání s ostatními prodejci módy velkým lákadlem. A pokud nejste s nákupem spokojeni,Boohoo vám kryje záda. Společnost nabízí bezplatné vrácení a výměnu všech objednávek do 30 dnů.

Pokud se rozhodnete nakupovat zde, máte k dispozici několik typů kupónů Boohoo, včetně slevových kódů, poukázek na dopravu zdarma, promo kódů a dalších. V současné době sledujeme více než 3 aktivní promo kódy Boohoo v daném okamžiku.

Co si zákazníci myslí o Boohoo?

Podívali jsme se, jak hodnotí tohoto online prodejce na základě recenzí Trustpilot.

Vezměte prosím na vědomí, že tato část není konečná – v současné době pracujemeo důkladnější analýze recenzí společnosti Boohoo.

*Zákazníci ze Spojeného království a Evropy mohou zboží z americké verze Boohoo zakoupit prostřednictvím zasílatelské platformy, jako je Parcl , která nabízí bezplatné vrácení standardních objednávek. Ceny jsou v porovnání s britskými stránkami o něco vyšší, ale zásilka vám bude doručena do 7-10 dnů od podání objednávky. Upozorňujeme však, že doba přepravy se může lišit v závislosti na celním řízení na obou stranách a také v případě, že se rozhodnete pro možnost expresního doručení. Kromě toho se na vše nevztahuje 30denní lhůta pro vrácení zboží podle obchodních podmínek BO Oh! Co . Před nákupem čehokoli od nich se prosím podívejte na jejich sekci FAQ, abyste věděli, co můžete očekávat .

Boohoo vs. ostatní prodejci

Jak si Boohoo stojí v porovnání s ostatními prodejci módy, jako jsou Suitsupply nebo UNIQLO, kteří jsou online přítomni v USA? Na základě našeho průzkumu je mezi těmito společnostmi poměrně dost rozdílů, pokud jde o dobu dodání:

Suitsupply zasílá zásilky do celého světa prostřednictvím DHL Express za 7,50 EUR s odhadovanou cenou 7,50 EURna objednávku. V USA nabízí Suitsupply cenu v rozmezí od 95 dolarů výše.

Společnost UNIQLO zasílá své objednávky prostřednictvím společnosti UPS a za pozemní doručení v USA si účtuje paušální částku 9,90 USD za objednávku. Pozemní doručení obvykle trvá 2-5 pracovních dnů v závislosti na místě vašeho bydliště v USA.

Boohoo doručuje do více než 100 zemí světa. V jednotlivých zemích však existují značné rozdíly v cenách a odhadovaných dobách dodání. Mezi významné destinace, kam je standardní doprava zdarma, pokud jde o Boohoo, patří Velká Británie, Irsko, Francie, Itálie a Německo. Náklady na dopravu se pohybují od 4 do 11 eur v závislosti na vaší poloze v těchto zemích.*

Kromě toho jsou všechny objednávky nad 15 libermají v současné době nárok na bezplatné expresní doručení do Spojeného království. Tato hranice se zvyšuje na 60 liber pro standardní mezinárodní doručení s odhadovanou dobou dodání 5-7 pracovních dnů*.

Společnost Boohoo je navíc velmi transparentní, pokud jde o možnosti dopravy, a dokonce umožňuje zákazníkům zvolit si různé typy doručení v závislosti na velikosti objednávky a lokalitě.

Tento přístup dělá z Boohoo velmi zajímavou destinaci pro high street módu, pokud nakupujete s omezeným rozpočtem. Zdá se, že zákazníci také oceňují snadnou politiku společnosti, která nabízí bezproblémové vrácení zboží do 30 dnů.

Závěrem

Boohoo je britský internetový prodejce módy, který nabízí módní oblečení a doplňky za ceny již od 5 dolarů. Společnost má snadnou politiku vracení zboží, dopravu zdarma při objednávce nad 60 dolarů a dodává do více než 100 zemí světa. Hodnocení společnosti Boohoo jsou obecně pozitivní a zákazníci oceňují její přijatelné ceny a rychlé dodací lhůty. Objevují se však stížnosti na kvalitu oblečení nabízeného společností Boohoo. Celkově je Boohoo dobrou volbou pro zákazníky, kteří si uvědomují rozpočet a hledají rychlé dodací lhůty.Co říkají zákazníci o společnosti boohoo?

Hodnocení značky Boohoo jsou obecně pozitivní a zákazníci oceňují její přijatelné ceny a rychlé dodací lhůty. Objevily se však stížnosti na kvalitu oblečení nabízeného společností boohoo. Pokud máte zájem nakupovat u boohoo, určitě si před nákupem přečtěte recenze boohoo.

Pozitivní stránky:

– Rychlé dodání, narozdíl od fruugo.cz

– Dobré podmínky pro vrácení zboží

– Nízké ceny

Negativa:

– Oblečení může být malé nebo těsné

– Nekvalitní látka

Závěr: Pokud máte zájem o nakupování u boohoo , nezapomeňte si před nákupem přečíst recenze boohoo . Zákazníci jsou obecně spokojeni s pohodlím stránek, ale mají různé názory.

8 názorů na “Boohoo Recenze: Naše zkušenost.. Přijde objednané zboží?”

 1. Bohužel moje zkušenost s internetovým obchodem BOOHOO je špatná, místo objednaného zboží mi po dvou měsíčním čekání dorazil jiný výrobek a ten po zdlouhavé komunikaci odmítli vzít zpátky a od té doby nekomunikují. Snažil jsem se získat adresu, kam reklamované zboží zaslat zpět, bezvýsledně. Vřele NEDOPORUČUJI!!!!!!

  1. Booho je najpríšernejší online obchod na akom som ledy nakupovala. Na tovar stále čakám a čakám a nakoniec sa evidentne nedočkám ani tovaru ani vrátenia peňazí, keďže komunikácia prostredníctvom emailov je totálne zbytočná, keďže píšu stále dookola to isté.

  2. .Naprosto s Vámi souhlasím, je to otřesný eshop. V létě 7.7. 2022 jsem u nich objednala 4 kusy letního oblečení v hodnotě 2.200 korun. Nyní 17.9.2022 zboží sice konečně došlo, ale bylo narvané v plastovém pytli a tak příšerně zmačkané. Kvalita je hrozná, vše je příšerně umělý materiál, nekvalitně ušité, všude lezou nitě, něco už i rozpárané. To, co bylo na obrázku jejich eshopu a to, co přišlo se naprosto nedá srovnat.
   Bohužel jsem dle jejich prezentace zboží naletěla. To co prodávají oni, jsou onuce, které tu snad ani Vietnamci nemají. Už nikdy více.

 2. Též strašná zkušenost s internetovým obchodem Booho, rozhodně od něj ruce pryč. Objednané zboží v létě, přišlo někdy v říjnu a absolutně neodpovídá fotografiím. Kus odporného hadru. Samozřejmě reklamace neuznána. Ovšem šaty absolutně nepoužitelné, i jako zástěra pro babičku na doma ostudné. Nikdy více a dejte si na ně pozor.
  NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!

 3. 20.11.2022
  Obchod BOOHO v žádném případě nedoporučuji. Objednala jsem si začátkem října zimní bundu a dosud nepřišla.
  Dvakrát jsem psala email a prý se nemusím bát, zboží určitě přijde.
  Bundu ale potřebuji teď. A mám hrůzu, co mě přijde za hadr. Zaplatila jsem 1450 Kč.

 4. Bohužel jsem si až dnes přečetla recenze internetového obchodu booho. Zkušenost podobná. Stále čekám. Už skoro dva měsíce. Nevím, kam se dá volat. Sice odpovídají na e-maily, ale děsím se toho, co mi přijde, přijde-li vůbec něco. UŽ NIKDY VÍCE !!!!!

 5. V tomto obchodě již neobjednám zhola nic. Přes měsíc čekám na zboží – stále marně. Na e-mail neodpovídají a jiné spojení není. NIKDY VÍCE!!!!!!!

 6. Doporučuji, nic se na tomto eshopu neobjednávat. Zboží, které jsem si objednala, konkrétně kostým a nebyl levný 2000 Kč kvalitou v ničem neodpovídal uvedenému obrázku.
  To, že přišel balík až za 6 měsíců bych ještě rozdýchala, ale když jsem to viděla, něvěřila jsem vlastním očím. Vyloženě výsměch a poučení pro mne.
  Hodila jsem to do popelnice a nikdy více!!!!!
  Handrkovat se o vrácení peněz jsem odmítla.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend