Na Celulitidu Trpí I Muži: Jak Na Ní Vyzrát!

Na Celulitidu trpí i Muži: Jak na ní vyzrát! 2023

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vzniká celulitida? Je to způsobeno nahromaděním tekutiny, která způsobuje tvorbu váčků pod kůží.V současné době je k dispozici dostatek kosmetických přípravků, které pomáhají minimalizovat následky celulitidy v tomto těžkém boji. Je snadné snížit závažnost pomerančové kůže, pokud budete dodržovat všechna pravidla zdravého životního stylu.

Laserová lipolýza je oblíbené ošetření pro odstranění celulitidy, které funguje tak, že zahřeje tukové buňky v kůži a spálí je.

Celulitida je kožní onemocnění, které postihuje asi 90 % žen a 10 % mužů.

Obvykle se objevuje na stehnech, hýždích, břiše a pažích.

Hlavní příčinou celulitidy je nadměrné množství tukových buněk v těle, které tlačí na spodní tkáně. To ztěžuje krevním cévám přístup do oblasti pokožky a odvádění odpadních látek z těchto buněk. Příčinou celulitidy může být i špatná strava nebo hormonální změny.

Jak (a proč) se celulitida vyskytuje u mužů

Celulitida je kožní onemocnění, které postihuje mnoho lidí a muže postihuje již mnoho let. Všichni víme, že celulitida nesouvisí s váhou; souvisí to s nezdravým životním stylem a nerovnováhou hormonů.

Muži obvykle vidí celulitidu na břiše, stehnech a hýždích. Tento stav často způsobuje, že se muži cítí trapně nebo se stydí za své vlastní tělo, což je může vést ke špatným životním volbám, jako je přejídání, protože nechtějí, aby někdo jiný viděl tuto „chybu“ v jejich těle.

Důvod, proč existuje mylná představa, že celulitida se vyskytuje pouze u žen, je ten, že ženská těla jsou náchylnější, ale pravdou je, že celulitidou trpí i muži a my musíme tento mýtus vyvrátit!

Jak vzniká celulitida

Celulitida, neboli tukové zásoby, je nejčastěji vidět na stehnech a hýždích. Je to běžný problém žen a může být způsoben řadou faktorů, jako je tělesná hmotnost, hormonální změny a strava. K celulitidě dochází, když tukové buňky tlačí na pojivové tkáně, které je obklopují, a vytvářejí tukové kapsy, které mohou být viditelné přes kůži.

Tukové buňky jsou obklopeny tenkou vrstvou pojivové tkáně zvanou fascie, která jim dává jejich tvar. Když jsou tyto tkáně nataženy nebo poškozeny, tukové buňky se začnou vyboulit ven do prostorů mezi nimi a vytvářet celulitidové dolíčky na povrchu kůže.

Proč je důležité, aby muži zvážili léčbu celulitidy

Muži mohou onemocnět celulitidou stejně jako ženy. Jedním z důvodů, proč to možná nevíte, je to, že muži mají tendenci vyhýbat se léčbě tohoto stavu.

Možná vysvětlení, proč muži méně často vyhledávají léčbu celulitidy, mohou být proto, že si myslí, že jde o ženský problém, že se jim nelíbí myšlenka na invazivní lékařský zákrok nebo že si myslí, že je příliš drahý.

Závěr

Najděte správnou léčbu, která vám vyhovuje.

Nejlepší léčba celulitidy pro ženy by byla taková, která je bezpečná a účinná při snižování výskytu celulitidy.

Tento článek je užitečným průvodcem, jak najít správnou léčbu, která vám vyhovuje.

Celulitida je jedním z nejčastějších problémů péče o pleť, se kterými se ženy potýkají. Bez ohledu na to, jak moc cvičí, pro mnoho lidí je těžké se celulitidy zbavit. Tato část prozkoumá různé způsoby, jak vyléčit nebo se zbavit celulitidy přirozeně, a také kroky potřebné pro každé ošetření.

Metody:

– Zdravá strava bohatá na omega-3 mastné kyseliny a nízký obsah cukru může pomoci snížit zánět a zadržování tekutin, které způsobuje tvorbu celulitidy.

– Pití dostatečného množství vody může také pomoci, protože snižuje zadržování vody a vyplavování toxinů z vašeho systému, které mohly být absorbovány tukovými buňkami pod kůží, čímž se snižuje velikost těchto buněk, což může vést k méně viditelné celulitidě.

-Můžete také zvážit přidání zdravého proteinového koktejlu vyrobeného z vysoce kvalitní syrovátky, jako jsou ty v nabídce na BodyBuilding.com, do vaší každodenní rutiny.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend