Jak Se Holit Tam Dole? Nejlepší Příručka Pro Holení Intimních Partií!

Jak Se Holit Tam Dole? Nejlepší Příručka Pro Holení Intimních Partií! 2023

Jak si správně oholit intimní partie? Pro někoho to může být náročný úkol, ale se správnými nástroji a technikami to může být hračka. Dbejte na to, abyste používali ostrý holicí strojek, dostatek pěny na holení a postupujte pomalu!Při holení intimních partií je důležité nespěchat a používat ostrý holicí strojek. Může být lákavé jít na to jen s tupou žiletkou nebo bez holicího krému, ale to vede jen k podráždění a dokonce k pořezání. Než tedy začnete, ujistěte se, že máte vše potřebné.

Mohlo By Vás Zajímat: Chloupky na bradě: Proč se objevují a jak se jich zbavit na dobro!

Jak si správně oholit intimní partie 

Holení může být trochu problém, zejména v intimních oblastech. Pomocí několika jednoduchých triků však můžete dosáhnout vždy důkladného a pohodlného oholení.

Jakmile jste připraveni, začněte tím, že na místo, které chcete oholit, nanesete velké množství krému na holení. Ujistěte se, že pokrývá všechny chloupky, aby holicí strojek mohl hladce klouzat po pokožce. Pokud používáte ruční holicí strojek, buďte obzvláště opatrní a netlačte na něj příliš silně – nechcete se přece pořezat!

Pomalu přejíždějte žiletkou po chloupcích krátkými tahy a dbejte na to, abysteoholili všechny chloupky. Pokud si nejste jisti, zda jste nějaké místo nevynechali, přejeďte po něm rukou – pokožka by měla být na dotek hladká.

Jakmile budete hotovi, opláchněte holicí pěnu a prohlédněte si své dílo. Pokud se na něm nacházejí zatoulané chloupky, rychle je odstraňte pomocí holicího strojku. A je to! Úspěšně jste si oholili intimní partie, aniž byste se pořezali nebo podráždili. Užijte si svou hladkou pokožku!

Tipy a rady pro oholení bez červených pupínků i tam dole

Jak na to? Je to snadné. Stačí dodržovat několik jednoduchých rad a vaše kůže bude po holení hebká a bez pupínků.

Jak se připravit na holení

Před začátkem holení byste si měli pleť důkladně umýt, abyste odstranili veškerý nečistoty a make-up. Pokud budete pokračovat v oholování bez tohoto kroku, můžete si kůži poškodit. Po umýtí si pleť ještě navlhčete teplou vodou nebo použijte horkou hadrovou lázeň. Tím se otevřou póry a kůže se stane měkčí.

Jaké pomůcky použít

Dalším důležitým krokem je použití kvalitního holicího krému nebo gelu. Vyberte si ten, který je určen pro vaši typ pleti. Pokud máte citlivou pleť, zvolte hypoalergenní výrobek. Krém by měl být nanášen na vlhkou pokožku a nechte ho působit několik minut, aby se dobře vstřebal.

Pokud chcete dosáhnout hladkého oholení, je důležité použít kvalitní brousicí strojek s novými nástroji. Brousicí strojky se liší tvarováním a tvrdostí žehliček. Vyberte si ten, který je určen pro vaši typ pleti. Při oholování se vyhněte tlaku, abyste kůži nepoškodili. Holte se proti směru růstu vlasů a zkuste to pomalu.

Co dělat po holení

Po holení byste si měli pleť důkladně opláchnout teplou vodou. Poté naneste krém na bázi aloe vera nebo jiný hydratační prostředek, abyste pokožku uklidnili a dodali jí potřebnou vlhkost. Vyhněte se používání alkoholových toniků, které by mohly kůži vysušit.

Vaše pokožka potřebuje po každém holení dostatek péče. Zejména v intimních oblastech. Pořiďte si proto zklidňující vodu po holení, ideálně s aloe vera. Pokud je to možné, vyhněte se výrobkům obsahujícím alkohol.

Nanejprve se po holení vyhněte saunování a namáhavému cvičení. Bakterie obsažené v potu by mohly způsobit nepříjemné pocení v oblasti bikin.

Pokud budete dodržovat tyto kroky, budete mít vždy důkladné a pohodlné oholení.

Pokud dodržíte tyto jednoduché rady, určitě dosáhnete hladkého oholení bez červených pupínků. Budete také chránit svou pleť před poškozením a podrážděním.

Proč se po holení objevují červené pupínky? 

Holení je běžnou praxí mužů i žen a může to být rychlý a snadný způsob, jak odstranit nežádoucí chloupky. U mnoha lidí však může holení vést také ke vzniku červených pupínků. Co je tedy příčinou těchto otravných pupínků a hlavně, jak můžete jejich vzniku zabránit?Červené pupínky po holení může způsobit několik různých věcí. Jedním z nejčastějších je podráždění od holicího strojku. Pokud používáte tupou žiletku nebo žiletku, která není určena pro váš typ pleti, může to snadno vést k podráždění a následně k pupínkům.

Další možnou příčinou jsou zarůstající chloupky. Když jsou chloupky zastřiženy příliš krátce, mohou se místo toho, aby rostly ven, zatočit zpět do kůže. To může způsobit zánět a dokonce infekci, což může vést k červeným pupínkům.

A konečně, pokud si před holením a po něm řádně nečistíte pokožku, je větší pravděpodobnost vzniku červených pupínků. Je to proto, že holení může otevřít vaše póry a učinit je náchylnými k poškozenía infekce.

Jak tedy můžete zabránit vzniku červených pupínků po holení?

Nejprve se ujistěte, že používáte ostrý holicí strojek, který je určen pro váš typ pleti. Pokud máte citlivou pokožku, hledejte holicí strojek s lubrikačním proužkem nebo jinými prvky, které pomohou snížit podráždění.

Za druhé, věnujte čas řádnému čištění pokožky před holením a po něm. Použijte jemný čisticí prostředek a teplou vodu, abyste odstranili veškeré nečistoty a oleje, které by mohly ucpat póry. A nezapomeňte se poté důkladně opláchnout, abyste odstranili veškeré zbytky, které by mohly vést k podráždění.

Nakonec nezapomeňte pokožku po holení hydratovat. To pomůže zklidnit případné podráždění a udržet pokožku hydratovanou, což může pomoci zabránit vzniku červených pupínků.

Pokud se budete řídit těmito tipy, měli byste být schopni zabránit červeným pupínkům po holení. Pokud se vám však přece jen objeví, nemějte obavy – během několika dní by měly samy zmizet. Pokud však přetrvávají nebo se zdá, že se zhoršují, možná budete chtít navštívit dermatologa, aby vyloučil další možné příčiny.

Vzory depilačních úprav klína

Voskování je jedním z nejoblíbenějších způsobů odstraňování chloupků z těla. Je poměrně cenově dostupná, snadno se provádí a poskytuje dlouhodobé výsledky. K dispozici je celá řada různých voskových procedur, včetně depilace proužky, tvrdé depilace a nyní i depilačních klínů. Depilační klíny jsou novým typem vosku, který oproti tradičním metodám nabízí řadu výhod. Snadno se používají, poskytují přesné výsledky a jsou méně bolestivé než jiné metody. Pokud hledáte účinný a cenově dostupný způsob odstranění nežádoucích chloupků, depilační klíny mohou být řešením právě pro vás!

Jak upravit intimní partie pomocíé depilačního vosku krok za krokem

Prvním krokem při depilaci je zajistit, aby ošetřovaná oblast byla čistá a zbavená všech olejů a krémů. To pomůže vosku lépe přilnout k chloupkům a umožní dosáhnout přesnějších výsledků. Jakmile je oblast připravena, dalším krokem je nahřátí vosku. K tomu lze použít speciální ohřívač vosku nebo vosk jednoduše na několik sekund ohřát v misce v mikrovlnné troubě. Vosk by se měl zahřívat, dokud není tekutý, ale ne tak horký, aby popálil pokožku.

Jakmile je vosk tekutý, lze jej nanést na pokožku pomocí špachtle nebo aplikátoru. Důležité je nanášet vosk pouze jedním směrem, abyste se vyhnuli jakémukoli poškozenína kůži. Po nanesení vosku je třeba na něj položit pruh látky nebo papíru a pevně jej přitisknout. Poté je třeba proužek stáhnout v opačném směru, než rostou chloupky. Tento postup je třeba opakovat, dokud nejsou odstraněny všechny nežádoucí chloupky.

Voskové kíny mají oproti tradičním metodám depilace řadu výhod. Jsou méně bolestivé a poskytují přesnější výsledky s menším podrážděním pokožky. Jejich použití je také snadné, takže jsou skvělou volbou pro ty, kteří s depilací voskem začínají. Pokud hledáte účinný a cenově dostupný způsob odstranění nežádoucích chloupků, mohou být pro vás řešením voskové klíny!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via