Jak Upravit Drdol Z Krátkých Vlasů: Jednoduchý Návod V 5 Krocích!

Jak Upravit Drdol Z Krátkých Vlasů: Jednoduchý Návod V 5 Krocích!

Každá žena se snaží vypadat stylově a elegantně, a účes je jedním z nejdůležitějších aspektů celkového vzhledu. Drdol je jedním z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších účesů žen po celém světě. Je dokonalý pro jakoukoli příležitost, ať už jde o formální večírek nebo každodenní středisko. Jenže co když máte krátké vlasy a stále toužíte po tomto elegantním a sofistikovaném účesu? V tomto příspěvku vám ukážeme, jak upravit drdol z krátkých vlasů pomocí jednoduchého návodu.

1.Příprava vlasů

Prvním krokem při vytváření drdolu z krátkých vlasů je řádná příprava. Ujistěte se, že vlasy jsou čisté a suché. Pro lepší držení a texturu můžete do vlasů aplikovat stylový gel nebo pěnu. Navíc použijte hřeben s jemnými zuby, aby vlasy byly zcela bez uzlů.

2.Vysoký koník

Upravte své vlasy do vysokého koníka. Použijte hřeben s jemnými zuby, abyste získali co nejmenší uzly. Pokud máte vrstvy nebo ofinu, ujistěte se, že také vysoký koník obsahuje tyto části vlasů. Použijte pevnou gumu, abyste vlasy upevnili na místě.

3.Nádobka

Tento krok je klíčový pro vytvoření drdolu z krátkých vlasů. Do koníka aplikujte nádobku pro drdoly. Přemýšlejte o velikosti a tvaru, který chcete pro svůj drdol, protože nádobka pomůže tvarovat váš účes.

4.Formování drdolu

Rozdělte své vlasy rovnoměrně kolem nádobky, takže je úplně skrytá. Zajistěte, aby vlasy byly hladké a rovnoměrně rozložené, abyste získali hladký a dokonalý drdol. Poté použijte další gumu, abyste vlasy upevnili okolo nádobky a drželi je na místě. Pokud máte volné vlasy, upevněte je špendlíkem tak, aby byly skryté.

5.Finální doteky k dokončení drdolu s krátkými vlasy

Aby váš drdol z krátkých vlasů vypadal dokonale, potřebujete udělat několik finálních úprav. Použijte lak na vlasy nebo gel, abyste zajištili, že účes zůstane na svém místě po celý den. Můžete také použít špendlíky pro upevnění neukázněných pramenů nebo zdobení pro zdůraznění svého účesu. Pokud chcete, můžete drdolu také provést do strany pro sofistikovanější vzhled.

Krátký drdol: Dokonalý účes pro každou příležitost

Krátký drdol je jedním z nejuniverzálnějších účesů, ať už se chystáte vyrazit do města, nebo chcete vypadat profesionálně v kanceláři. Tento styl vypadá skvěle prakticky na jakémkoli tvaru obličeje a podle příležitosti ho můžete obléknout nahoru i dolů. Navíc vám zabere velmi málo času – potřebujete jen sponky, lak na vlasy a pár minut času! Podívejme se, proč je tento účes ideální pro každou příležitost.

Proč krátký drdol sluší každému

Krátký drdol vypadá skvěle na každém, protože je tak univerzální a snadno se vytváří. Protože vlasy odtahuje od obličeje, může pomoci zdůraznit vaše rysy, aniž by je přetížil. Pokud máte oválný nebo kulatý tvar obličeje, může tento styl pomoci prodloužit vaše rysy a vypadat elegantněji než kdykoli předtím.

Těm, kteří mají obličej ve tvaru srdce, tento styl pomůže upozornit na vaše nejlepší rysy a zároveň jemně zjemní případné ostré úhly.

Jak dosáhnout dokonalého drdolu z krátkých vlasů

Vytvořit dokonalý drdol z krátkých vlasů nemusí být složité – ve skutečnosti to zabere jen pár kroků! Nejprve si pomocí kartáče nebo hřebenu vytvořte objem v oblasti temene hlavy tak, že ji otočíte a vyčešete od kořínků. Poté sepněte všechny vlasy do culíku vzadu na krku a zajistěte je gumičkou. Nakonec omotejte jednotlivé části culíku kolem sebe, dokud nedosáhnete konce vlasů; poté je podle potřeby upevněte sponkami a na závěr je nalakujte lakem na vlasy, abyste vlasy ještě více zpevnili.

Závěr

Drdol je ikonický účes, který může vypadat elegantně a sofistikovaně na ženách s jakoukoli délkou vlasů. I když může být vytvoření drdolu z krátkých vlasů trochu náročnější, při správném postupu a technice se můžete cítit jako královna na jakékoli události. S tímto jednoduchým návodem můžete tvořit krásný drdol jak pro každodenní vzhled, tak pro speciální příležitosti. Zkuste si tento účes upravit na své krátké vlasy a užijte si elegantní a sofistikovaný vzhled.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via

Soutěž o vouchery v hodnotě 2 650,- Kč

V NAŠÍ SOUTĚŽI VYHRÁVÁ úPLNĚ KAŽDÝ

seznam výher:

  • 2x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 1 000, Kč Voucher na víno
  • 1x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 200,- Kč voucher na spodní prádlo

Všichni účastnící soutěže získají:

  • 20% Slevu na prémiové doplňky stravy
  • 10% na krabičkovou dietu
  • 35% Slevu na rehabilitační a masážní pomůcky
  • 20% Slevu na osobní trénink a tvorbu tréninkových a dietních plánů na míru

Pro přihlášení do slosování se, které proběhne 21.5.2023 nám napiš svůj nejlepší email, na který ti pošleme pozvánku do soutěže, kterou musíš potvrdit.

Send this to a friend