6 Jednoduchých Návodů Na Rychlý Drdol!

6 Jednoduchých Návodů Na Rychlý Drdol!

Existuje mnoho různých způsobů, jak vytvořit drdol, a těchto šest stylů patří k nejjednodušším a nejoblíbenějším. Ať už hledáte elegantní a uhlazený vzhled, nebo něco ležérnějšího, styl drdolu je tu pro vás!

Máte kudrnaté vlasy? Vyzkoušejte CMG péči o vaše valse, poděkují vám!

Co je drdol?

Drdol je klasický účes, který lze nosit různými způsoby. Je to všestranný styl, který lze upravit nahoru i dolů a který je ideální pro formální i neformální příležitosti. Existuje mnoho různých způsobů, jak vytvořit drdol, ale těchto pět stylů patří k nejjednodušším a nejoblíbenějším.

Pro koho je vhodný?

Tento účes je ideální pro zaneprázdněné ženy na cestách, protože se snadno dělá a nevyžaduje žádné speciální nástroje ani produkty. K vytvoření tohoto účesu vám stačí pár minut a několik jednoduchých kroků!

1. Horní uzel

Topknot je elegantní a hladký drdol, který se skvěle hodí pro zvláštní příležitosti. Tento účes vytvoříte tak, že vlasy sčesáte dozadu do vysokého culíku. Poté vlasy obtočte kolem sebe, dokud se na temeni hlavy nevytvoří pevný cop. Zajistěte spirálku sponkami a máte hotovo!

2. Neuspořádaný drdol

Neuspořádaný drdol je ležérní a nenáročný drdol, který je ideální pro každodenní nošení.

Jak udělat rozcuchaný drdol

Je to skvělý účes pro dny, kdy nemáte čas na úpravu vlasů, nebo když je chcete jen tak hodit nahoru a jít. Je to rychlé, snadné a vypadá to skvěle téměř na každém.

Tady je návod, jak ho udělat:

  1. Začněte s čistými a suchými vlasy. Pokud jsou vaše vlasy mastné, začněte s den starými vlasy nebo použijte suchý šampon, který pomůže absorbovat část oleje.
  2. Vezměte malý úsek vlasů zepředu a natupírujte je hřebenem, abyste vytvořili texturu.
  3. Poté vezměte větší část vlasů z horní a zadní části hlavy a stočte je do provazu. To bude základ vašeho drdolu.
  4. Omotejte provaz kolem sebe a konce zastrčte pod sebe, abyste vytvořili neuspořádaný drdol.
  5. Pomocí sponek ho upevněte na místě. Pokud vám z vlasů trčí chomáčky, můžete je použít nazastrčit je do drdolu nebo je omotat kolem základny.
  6. Nakonec vlasy nastříkejte sprejem na texturování nebo sprejem s mořskou solí, abyste jim dodali větší pevnost a objem.

Druhý návod na rozcuchaný drdol:

Neuspořádaný drdol můžete vytvořit také pomocí copů. To je skvělá volba, pokud máte řidší vlasy, protože vám pomůže dodat objem a texturu. Začněte vytvořením dvou francouzských copů na obou stranách hlavy. Pak vezměte konce copů a stočte je k sobě, abyste vytvořili provaz. Ten omotejte kolem základny drdolu a zajistěte jej sponkami. Nakonec vlasy nastříkejte sprejem na texturování nebo sprejem s mořskou solí.

3. Balerínský drdol

Balerínský drdol je elegantní a uhlazený drdol, který se skvěle hodí pro slavnostní příležitosti. Tento účes vytvoříte stažením vlasů do vysokého culíku. Pak vlasy stočte do provazu a omotejte je kolem základny culíkua zajistěte je sponkami.

4. Ponožkový drdol

Ponožkový drdol je ležérní a nenáročný drdol, který je ideální pro každodenní nošení. Tento účes vznikne obtočením ponožky kolem vlasů a vytvořením drdolu ve tvaru koblihy. Pak jednoduše protáhněte vlasy středem ponožky a obtočte je kolem drdolu. Zajistěte je sponkami a je hotovo!

5. Zapletený drdol

Zapletený drdol je krásný a jedinečný způsob, jak si upravit vlasy do drdolu. Tento účes se vytvoří spletením vlasů do volného copu. Poté cop omotejte kolem sebe, abyste vytvořili drdol, a zajistěte jej sponkami. Můžete také přidat nějaké ozdobnéprvky, jako jsou květiny nebo stuha.

6.Jak si vytvořit drdol bez gumičky

Nejprve začněte s čistými a suchými vlasy. Pokud jsou vaše vlasy mastné, můžete u kořínků použít trochu suchého šamponu, který pomůže absorbovat přebytečnou mastnotu. Poté vlasy pročešte kartáčem, abyste je rozčesali a dodali jim hladkou strukturu.

Poté sepněte vlasy do vysokého culíku na temeni hlavy. Pokud chcete mít drdol úhlednější, můžete culík upevnit pomocí elastické gumičky. V opačném případě můžete vlasy do drdolu jednoduše stočit prsty.

Jakmile máte vlasy v culíku, začněte je omotávat kolem sebe, dokud nevytvoří pevný závit. Konec vlasů zastrčte pod drdol a zajistětesponou do vlasů. Pokud se vám zdá, že je drdol příliš volný, můžete použít další sponky, které ho pomohou udržet na místě.

Nakonec drdol nastříkejte trochou laku na vlasy, abyste ho udrželi na místě po celý den. A je to! Nyní jste si vytvořili rychlý a snadný drdol, který bude vypadat skvěle, ať už půjdete kamkoli!

To je jen šest z mnoha různých způsobů, jak si vlasy upravit do drdolu. Experimentujte s různými styly a zjistěte, co vám nejlépe vyhovuje. Nezapomeňte, že klíčem k vytvoření dokonalého drdolu je praxe! Nebojte se proto experimentovat a bavte se!

Jak se starat o váš nový účes

Drdoly jsou oblíbeným účesem, protože jsou snadné na úpravu a přizpůsobení každodennímu nošení. Existuje však několik věcí, které je třeba zvážit, abyste si udrželi svůj drdol v dobrém stavu.

  • Začněte s čistými a suchými vlasy (pokud chcete silnější a pevnější vlasy, vyzkoušejte no poo metodu). Pokud budete drdol tvořit na mastných nebo mokrých vlasech, nebude to vypadat tak dobře a může se snadno rozpadnout.
  • Používejte kvalitní pomůcky. Najděte si kartáč s jemnými štětinami, abyste se vyhnuli poškození vlasů. Také byste měli používat

Jak se češe drdol?

Existuje mnoho způsobů, jak drdol upravit, a nejlepší způsob česání závisí na typu drdolu, který máte. V případě rozcuchaného drdolu můžete vlasy jednoduše rozčesat prsty a natupírovat je. Pro uhlazenější vzhled můžete použít hřeben se širokými zuby, kterým vlasy jemně pročešete, než je upevníte do drdolu. Pokud vám vlasy poletují nebo trčí, můžete je zkrotit sponkami nebo lakem na vlasy. Pokud váš drdol začíná vypadat trochu zplihle, můžete mu dodat objem rychlým stříknutím texturizačního spreje nebo spreje s mořskou solí.

Jak na poloviční drdol?

Poloviční drdol lze upravit mnoha způsoby a nejlepší způsob úpravy závisí na typu vašich vlasů. V případě rozcuchaného polovičního drdolu můžete vlasy jednoduše rozčesat prsty a natupírovat. Pro uhlazenější vzhled můžete použít hřeben se širokými zuby, kterým vlasy jemně pročešete, než je upevníte do polovičního drdolu.

Pokud vám vlasy vlají nebo trčí, můžete je zkrotit sponkami nebo lakem na vlasy. Pokud váš poloviční drdol začíná vypadat trochu zplihle, můžete mu dodat objem rychlým postříkáním texturizačním sprejem nebo sprejem s mořskou solí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via