Microblading Obočí, Tetování Obočí - Recenze & Osobní Zkušenost

Microblading obočí, tetování obočí – Recenze 2023 & Osobní zkušenost

Kompletní průvodce Microbladingem je jedním z nejoblíbenějších článků na našem webu. Online microblading přináší poptávané kosmetické služby lidem, kteří by je jinak možná nedostali, ale otázkou zůstává: co to vlastně microblading je? Rozebíráme vše, co dnes potřebujete vědět o tomto novém trendu v kosmetice.

Tetování obočí je trend, který v posledních letech roste na popularitě. Už to není jen pro ženy – dostává je i mnoho mužů. Stává se také populárnější mezi celebritami, některým z nich se dokonce dostává na obličej.

Tetování obočí je prastará praxe, kterou poprvé provedli staří Egypťané a Číňané před tisíci lety. Praxe byla spojena především s magií a léčebnými rituály, ale dnes je většinou spojována s kulturní identitou, krásou a módními trendy.

I přes to, že se nejedná o klasické tetování, je o něj nutné pečovat jako o obyčejné tetování pro rychlejší hojení a dlouhotrvající efekt.

Co je tetování obočí? Jak vlastně fungují?

Tetování obočí je kosmetická procedura, která se provádí za účelem vytvoření dekorace permanentního make-upu na obočí. Dočasné tetování lze použít jako dočasné řešení pro ty, kteří nechtějí podstupovat potíže s používáním make-upu.

Tetování obočí je trvalé a může trvat od šesti měsíců do pěti let v závislosti na vašem přirozeném cyklu růstu chloupků. Obvykle je preferují ženy, které mají tenké obočí nebo řídké obočí.

Co je Microblading?

Microblading je mikrohlazení obočí, technika, která využívá pigment k tetování obočí do přesného tvaru a barvy.

Níže jsou uvedeny některé z výhod Microbladingu:

– Poskytuje přesný a detailní tvar a barvu obočí ve srovnání s tradičními metodami tvarování a barvení obočí.

– Umožňuje přesnou kontrolu nad tvarem, tloušťkou, hustotou a polohou obočí.

– Je vysoce přizpůsobitelný, pokud jde o tloušťku, hustotu, kvalitu hran (ostrost), texturu (hladkost) atd.

Co je 3D Microblading a jaké jsou výhody procedury?

Proces microbladingu zahrnuje použití čepele k vykreslení tvaru obočí na kůži, což může zahrnovat vytvoření jak přirozeného, tak realistického obočí.

Díky 3D Microbladingu bude vaše obočí neuvěřitelně přesné a realistické. Můžete s ním také vytvářet vlastní linie. Nemusíte dělat nic kromě toho, že necháte umělce, aby vaše obočí vypadalo přirozeně tím, že se budete řídit jeho pokyny poté, co je nakreslí.

Procedura je také relativně bezbolestná!

Proč je dobrý nápad nechat si tetovat obočí?

Microblade tetování je permanentní make-up, který aplikujete na pokožku pomocí microblade. Jsou k dispozici v dočasných i trvalých variantách, které mohou poskytnout různé efekty, jako je ruměnec, obrys nebo dokonce jizvy.

Po těchto tetováních je stále větší poptávka kvůli jejich kvalitnímu provedení a neuvěřitelné míře detailů. Toto tetování může vydržet až dva roky bez vyblednutí, což mu dává výhodu, že jej můžete používat během svého života.

Co potřebujete vědět, než navštívíte tetovácí salon?

Přestože je tetování obočí stále populárnější, je důležité být informován o tom, co byste měli očekávat.

Před návštěvou tetovacího salonu byste měli vědět, na co se zeptat svého microbladingového technika. Měli byste také vědět, že proces tetování obočí může trvat od tří hodin do pěti hodin a ve vzácných případech existuje možnost infekce.

Výhody

Microblading je druh permanentního make-upu, který vytváří obočí tahy chloupků, namísto použití tahů toxickým inkoustem. Používá ji mnoho lidí, kteří chtějí změnit svůj vzhled nebo chtějí být přirozenější.

Microblading obočí nabízí přirozeně vypadající výsledky, které jsou provedeny za kratší dobu než tetování obočí. Technik použije tenkou jehlu k vytvoření požadovaného designu na vlastní kůži, nikoli na papíře. Existují také další výhody, jako je výdrž po dobu šesti měsíců a když barva zaschne, nijak se nerozmazává ani nebledne.

Microblading je proces, který umožňuje trvalé tetování obočí. Tato tetování jsou odolná, přirozeně vypadající a vydrží asi šest měsíců.Microblading nabízí mnoho výhod, včetně: Je odolný a vydrží šest měsíců bez vyblednutí nebo rozmazání a může vydržet až dva roky.

Nevýhody

Jako tatér jsem z první ruky viděl mnohá rizika tetování obočí.

Po dlouhém zkoumání jsem zjistil, že tetování Microblade není tak bezpečné, jak si myslíte. Mohou způsobit nevratné poškození pokožky a vyžadují dlouhou dobu zotavení, pokud jsou provedeny nesprávně.

3 tipy, jak udržet vaše nové Microbladované obočí skvělé i v nadcházejících letech

Microblading je druh semipermanentního make-upu, který vám během několika hodin vytvoří krásné obočí. Pokud se to udělá správně, může to trvat roky. Zde je pět klíčových věcí, které je třeba mít na paměti, aby vaše microbladed obočí zůstalo skvělé i v nadcházejících letech.

1. Pečujte o své obočí každodenní péčí

Mezi schůzkami věnujte každý večer pár minut úpravě obočí a poskytování nezbytné péče, kterou potřebují.

2. Při pobytu venku používejte opalovací krém a noste sluneční brýle

Slunce může vyblednout barvu nového obočí, takže je během dne chraňte před UV zářením.

3. Na microbladed obočí nepoužívejte vosk ani pinzetu

Nedotýkejte se žádných chloupků v této oblasti, jsou navrženy tak, aby vydržely roky, aniž by se musely odstraňovat.

5 dní po microbladingu obočí, co se stane s vaší kůží?

Tato část pojednává o vlivu procedury na vaši pokožku.

Postup není trvalý. Tetování vybledne přibližně za jeden měsíc až šest týdnů, v závislosti na tom, jak tmavé bylo vaše obočí před microbladingem

a jak dobře se o to staráš. Při správné ochraně může tetování trvat šest měsíců až dva roky.

Z tohoto důvodu byste měli počkat alespoň čtyři týdny, než budete provádět jakékoli těžké cvičení nebo kontaktní sporty. Měli byste se také vyvarovat drsným účinkům na kůži, jako je acetonový odlakovač na nehty, čisticí prostředky s alkoholem a další chemické produkty, protože mohou dráždit nebo poškodit přirozený proces hojení pokožky.

Jak funguje proces hojení pro Microblading?

Po obdržení microbladingu budete muset udělat nějaký výzkum, jak funguje proces hojení.

První pooperační den je těžký. Budete pociťovat bolest a možný otok. Do pátého dne by měla většina otoků ustoupit a vaše pokožka se může začít cítit lépe. Proces hojení se liší od člověka k člověku, ale obecně trvá asi dva měsíce, než se vaše pokožka po mikrobladingu úplně zahojí.

5 dní po microbladingu se vaše pokožka začne hojit. Pro lidi, kteří očekávají výsledky, které chtějí hned, to může být velmi obtížné, protože jejich očekávání jsou nastavena příliš vysoko, než vědí, kdy je jejich léčebný proces dokončen. Abyste se vyhnuli nerealistickým očekáváním, je důležité zvládat své duševní zdraví a stres, který z práce pramení. Abyste tomu pomohli, měli byste si vést deník s podrobnostmi o rovnováze mezi pracovním a soukromým životem a o tom, které oblasti vašeho života jsou nejvíce stresující.

Jak ošetřit strupy po Microbladingu obočí

Microblading je technika tetování obočí, která využívá jednu jehlu k vyplnění kožního pigmentu. Může trvat až šest týdnů, ale po týdnu se doporučuje stroupky odstranit.

Přestože je microblading relativně novou technikou, léčba strupů po této proceduře existuje téměř stejně dlouho jako samotná procedura. Zde je několik způsobů, jak zacházet s lokálními léky a obvazy na mikrobladované obočí:

-Při mytí obličeje použijte vazelínu (vazelínu).

-Aplikujte antibiotickou mast

-Aplikujte krém nebo mast, když spíte

-Aplikujte obvaz na 24 hodin a poté jej každý den vyměňte

– Pokuste se vyhnout natahování a tahání obočí, když se léčíte

Jak můžete udržet svou pokožku zdravou po Microbillingu

I když se nám může zdát, že máme hodně práce, je důležité věnovat čas péči o sebe a věnovat své pleti pozornost, kterou si zaslouží. Ať už jste na vysoké škole nebo v práci, určitě dodržujte tyto rady a budete na cestě ke zdravé pleti!

Péče o pleť se stala něčím, čemu se v moderní době věnuje značná pozornost. Množství dostupných kosmetických produktů je obrovské a může být těžké zjistit, který z nich je nejlepší pro vaše konkrétní potřeby. Klíčovou věcí při péči o pleť je dobrá péče o pokožku a vyhýbání se stresorům, které mohou způsobit poškození, jako je vystavení slunci a kouření.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via