Výpočet Pohlaví Dítěte až s 80% úspěšností!

Výpočet Pohlaví Dítěte až s 80% úspěšností!

Existuje mnoho různých metod výpočtu pohlaví dítěte, ale že naše konkrétní metoda je založena především na krevním věku rodičů. Při výpočtech používáme další techniky, abychom zvýšili úspěšnost, která se v průměru pohybuje kolem 80 %. Mohou se vyskytnout případy, kdy je výpočet sporný kvůli určitým kombinacím rodičů, nepřesným výsledkům, pokud jeden z rodičů nebo oba rodiče často darují krev, nebo nesprávným údajům uvedeným o datu narození otce dítěte. Bez ohledu na to se naše metoda může pochlubit až 80% úspěšností výpočtu!

Výpočet pohlaví dítěte

Existuje mnoho různých metod výpočtu pohlaví dítěte, ale naše konkrétní metoda je založena především na krevním věku rodičů. Při výpočtech používáme další techniky, abychom zvýšili úspěšnost, která se v průměru pohybuje kolem 80 %. Mohou se vyskytnout případy, kdy je výpočet sporný kvůli určitým kombinacím rodičů, nepřesným výsledkům, pokud jeden z rodičů nebo oba často darují krev, nebo nesprávným údajům uvedeným o datu narození otce dítěte. Bez ohledu na to se naše metoda může pochlubit úspěšností výpočtu až 80 %!

Říká se, že pohlaví dítěte je určeno spermií, která oplodní vajíčko. Existují však způsoby, jak pohlaví dítěte ovlivnit a zvýšit tak pravděpodobnost, že se vám narodí dítě vašich snů

Pro ty, kdo chtějí chlapce, je ideálním termínem pro pohlavní styk den ovulace, kdy se vajíčko uvolňuje z vaječníku. A jak počít holčičku? Opět použijte výpočet plodných dnů a pohlavní styk dva až tři dny před ovulací, aby přežily spermie X zodpovědné za ženské pohlaví dítěte. V tomto případě je nutné znát přesné datum ovulace. Pokud ho znáte, můžete použít pomocný výpočet pohlaví dítětekalkulačku. Tato rada však není zcela vědecky podložená.

Čínský a lunární kalendář

V alternativní medicíně hrají důležitou roli různé kalendáře, zejména čínský a lunární kalendář. Čínský lunární kalendář vám vypočítá výsledek na základě vašeho věku a měsíce početí. Existuje tabulka pohlaví dítěte, stačí využít znalosti vašeho lunárního věku k určení, zda má zvýšený nebo snížený potenciál při početí dítěte dívka nebo chlapec

Čínský genderový kalendář pochází ze 13. století. Je to jedna z nepříliš spolehlivých metod, jak zjistit, zda čekáte chlapce nebo dívku, ještě předtím, než vám to potvrdí lékař

Pmocí krevního testu

Existuje mnoho různých metod výpočtu data těhotenství, ale jednou z nejpřesnějších je použití krevního testu. Tato metoda se opírá o měření hladiny hCG (lidského choriového gonadotropinu) v krvi. hCG je hormon, který je produkován placentou a je v krvi přítomen od velmi raného stádia těhotenství. Měřením hladiny hCG v krvi je možné získat přesný odhad, kdy bylo dítě počato.

Další metodou je určení pohlaví vašeho dítěte podle stáří krve rodičů. Podletéto metody je pohlaví vašeho dítěte ovlivněno různými polohami Měsíce. I ty se určují podle lunárního kalendáře. Pokud máte v době početí Měsíc ve Lvu, Beranu, Blížencích, Střelci, Vodnáři nebo Vahách, bude dítě mužského pohlaví. U ostatních znamení to bude holčička. Velké množství hořčíku a draslíku by mělo mít vliv na početí dítěte ženského pohlaví; sodík a draslík jsou typické pro děti mužského pohlaví. Dbejte však na svůj těhotenský jídelníček, protože by měl být jednak vyvážený a jednak pestrý, aby vaše dítě pěkně rostlo a správně se vyvíjelo

umělé oplodnění (UO) technika oplodnění používaná k dosažení těhotenství záměrným aktem; oplodnění umělým způsobem spíše než pohlavním stykem.

Pohlaví miminka podle srdeční frekvence

Existuje řada různých metod, které lze použít k určení pohlaví dítěte, ale jednou z nejoblíbenějších je určení srdeční frekvence. Děti se srdeční frekvencí nad 140 tepů za minutu jsou obvykle chlapci, zatímco děti se srdeční frekvencí pod 130 tepů za minutu jsou obvykle dívky. Tato metoda sice není stoprocentně přesná, ale může být zábavným způsobem, jak se pokusit předpovědět pohlaví dítěte.

Testy na odhalení pohlaví miminka

K určení pohlaví dítěte lze použít několik různých testů. Nejběžnější je ultrazvuk, který pomocí zvukových vln vytváří obraz dítěte v děloze. Ultrazvuk lze použít k určení pohlaví dítěte již v 16. týdnu těhotenství. Dalším testem, který lze použít k určení pohlaví dítěte, je amniocentéza. Tento test zahrnuje odběr vzorku plodové vody z okolí dítěte. Plodová voda obsahuje buňky, které mohou být testovány za účelem určení pohlaví dítěte. Třetím testem, který lze použít k určení pohlaví dítěte, je odběr choriových klků (CVS). Tento test zahrnuje odběr vzorku tkáně zplacenta. Tento test lze opět použít k určení pohlaví dítěte již v 11. týdnu těhotenství.

Pohlaví miminka podle srdeční frekvence

Existuje řada různých metod, které lze použít k určení pohlaví dítěte, ale jednou z nejoblíbenějších je určení srdeční frekvence. Děti se srdeční frekvencí nad 140 tepů za minutu jsou obvykle chlapci, zatímco děti se srdeční frekvencí pod 130 tepů za minutu jsou obvykle dívky. Tato metoda sice není stoprocentně přesná, ale může být zábavným způsobem, jak se pokusit předpovědět pohlaví dítěte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via