Jak Se Odhlásit Z Messengeru Na Mobilu i PC!

Jak Se Odhlásit Z Messengeru Na Mobilu i PC!

S rostoucí popularitou chatovací aplikace Messenger na Facebooku ji jako komunikační nástroj používá stále více lidí. Pokud se však stane nepříjemným, jak se z Messengeru odhlásit? V tomto příspěvku na blogu vám ukážeme, jak se z aplikace v telefonu a notebooku rychle a snadno odhlásit. Začněme!

Jak se odhlásit na telefonu

Pokud se rozhodnete, že aplikaci Messenger v telefonu již nechcete používat, můžete se z odběru odhlásit dvěma způsoby. Prvním způsobem je přejít do sekce nastavení samotné aplikace a vybrat možnost „Odhlásit odběr“ nebo „Odstranit účet“ Pokud tato možnost není k dispozici, pak jednoduše odinstalujte samotnou aplikaci – tím se automaticky odstraní i váš účet.

Jak se odhlásit na notebooku

Postup odhlášení odběru z aplikace Messenger na notebooku je podobný, ale mírně odlišný než na telefonu. Nejprve se přihlaste ke svému účtu na stránce messenger.com a v pravém horním rohu obrazovky klikněte na položku „Nastavení“. Poté vyberte možnost „Nastavení účtu“ a sjeďte dolů, dokud neuvidíte možnost „Odstranit účet“ Klikněte na tuto možnost a podle pokynů dokončete proces.

Mohlo by vás zajímat: Jak Zjistit Heslo Na Messenger?

Jak se odhlásit z aplikace Messenger na vzdáleném zařízení

Měli jste někdy nepříjemný pocit, že by někdo mohl používat váš účet Messenger bez vašeho svolení? Pokud ano, možná je načase zvážit odhlášení z Messengeru na všech vzdálených zařízeních.

Odhlašování na dálku v telefonu nebo tabletu

Pokud používáte zařízení se systémem Android, otevřete aplikaci Facebook a klepněte na ikonu nabídky v pravém horním rohu. Poté vyberte možnost „Nastavení“ a následně „Zabezpečení a přihlášení“. V části „Kde jste přihlášeni“ se zobrazí seznam aktivních relací s vaším uživatelským jménem, typem zařízení, polohou a datem posledního použití. Klepněte na tlačítko „Ukončit aktivitu“ vedle každé relace, ze které se chcete odhlásit.

Uživatelé systému iOS

Otevřete aplikaci Facebook, přejděte do Nastavení > Zabezpečení a přihlášení > Kde jste přihlášeni > Ukončit aktivitu u každé relace, kterou je třeba odhlásit.

Vzdálené odhlašování na stolních počítačích/noteboocích

Pokud se potřebujete odhlásit z aplikace Messenger ze stolního nebo přenosného počítače:

  1. přihlaste se ve webovém prohlížeči na stránku Facebook.com a klikněte na šipku dolů v pravém horním rohu obrazovky vedle položky „Domů“
  2. V rozbalovací nabídce vyberte možnost „Nastavení a soukromí“ a poté v seznamu na levé straně obrazovky vyberte možnost „Nastavení“
  3. Posuňte se dolů, dokud neuvidíte položku „Zabezpečení a přihlášení“, a poté pod touto položkou klikněte na „Kde jste přihlášeni“
  4. Zde si můžete zobrazit všechny aktivní relace s informacemi o typu zařízení, umístění a datu posledního použití a také možnost ukončit aktivitu kliknutím na tlačítko Odhlásit se vedle každé z nich.

Pokud chcete mít úplnou kontrolu nad tím, kdo má kdy přístup k vašemu účtu, je možnost vzdáleného odhlášení z aplikace Messenger nezbytná.

Závěr

Nyní už byste měli přesně vědět, jak se odhlásit z aplikace Messenger v telefonu i v notebooku – je to opravdu jednoduché! Stačí k tomu jen několik jednoduchých kroků, ať už používáte zařízení se systémem Android nebo iOS, nebo jde o stolní počítač či notebook. S těmito znalostmi v ruce je nyní možné, aby každý – od technických nováčků až po zkušené uživatele – zůstal v bezpečí při používání platforem sociálních médií, jako je Facebook Messenger!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via