Jak Koupit PaySafeCard Přes GoPay | Návod

Jak Koupit PaySafeCard Přes GoPay | Návod

Placení online pomocí peněženky GoPay nebylo nikdy jednodušší. Díky možnosti používat GoPay k nákupu paysafecard můžete nyní snadno a bezpečně nakupovat herní kupony. V tomto příspěvku na blogu najdete návod, jak krok za krokem nakupovat paysafecard pomocí GoPay.

1. Vytvoření nové objednávky pro koupi Paysafecard

Prvním krokem je vytvoření nové objednávky pro vaši kartu paysafecard. Při výběru způsobu platby nezapomeňte zvolit běžný bankovní převod. Po dokončení objednávky se na stránce zobrazí údaje o platbě.

2. Použití rozhraní peněženky GoPay

Jakmile jste připraveni zaplatit objednávku prostřednictvím služby GoPay, otevřete v rozhraní peněženky sekci plateb. Z nabízených možností vyberte možnost Bankovní platba. Na této stránce musíte správně vyplnit všechny požadované údaje, jako je číslo účtu, částka, variabilní symbol a poznámka, aby proces platby proběhl úspěšně.

3. Odeslání platby na GoPay

Po přesném vyplnění všech potřebných údajů odešlete platbu a počkejte na její zpracování. Může trvat několik dní i déle, než bude zcela zpracována a vy budete moci používat paysafecard s GoPay money online. Nezapomeňte sledovat, kdy se očekává její dokončení, abyste kvůli zpoždění v době zpracování platby nepřišli o žádnou příležitost!

AKTUALIZOVÁNO 2023: V roce 2022 se situace v oblasti GoPay docela změnila. Bohužel zrušila možnost posílat platby přímo na běžné účty, takže veškeré rady z článku týkající se této konkrétní služby již neplatí. Zároveň však stále existují další možnosti posílání a přijímání peněz pomocí GoPay, které mohou stejně snadno vyhovovat vašim potřebám. Chápeme, že tato náhlá změna může být frustrující, ale pokud se porozhlédnete po některých dalších službách poskytovaných GoPay, určitě najdete takovou, která vám bude vyhovovat!

Tip na závěr: Jak získat PSF Kartu zdarma

Často Kladené Otázky

Závěr

Platba kartou paysafecard s GoPay je bezpečný a jednoduchý proces, který hráčům umožňuje rychlý a snadný přístup k jejich oblíbeným hrám, aniž by se museli obávat složitých procesů nebo dlouhého čekání na provedení platby. Dodržením výše uvedených jednoduchých kroků si může každý zakoupit paysafecard pomocí peněženky GoPay během chvilky! Tak na co ještě čekáte? Začněte s nákupem paysafecard ještě dnes!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend