Časový Posun V Mexiku | Aktuální Čas ✅

Časový Posun V Mexiku | Aktuální Čas ✅

Zkoušíte zavolat příteli nebo rodinnému příslušníkovi v Mexiku, ale nejste si jisti, kolik je hodin? Nebojte se. Pomůžeme vám zjistit časový rozdíl mezi místem, kde se nacházíte vy, a místem, kde se nacházejí oni, abyste mohli svůj hovor podle toho naplánovat.

Časové pásmo: Rozdíl v časových pásmech

Mexiko se rozkládá ve třech různých časových pásmech, což znamená, že čas se může lišit podle toho, kde se v zemi nacházíte. Tři různá časová pásma v Mexiku jsou centrální standardní čas (CST), horský standardní čas (MST) a pacifický standardní čas (PST). V současné době platí na většině území Mexika čas CST, v některých částech země, například v Baja California a v některých částech Sonory, platí čas MST. Jediná část Mexika, kde v současné době platí PST, je stát Baja California Sur.

Kolik hodin je právě teď v Mexiku?

  • Aktuální Čas a Datum V Mexiku

Jak vypočítat rozdíl

Časový rozdíl mezi vaším místem a místem v Mexiku si můžete snadno vypočítat. Stačí odečíst váš aktuální čas od mexického časového pásma, které platí pro požadované místo. Pokud je například 18:00 EST (východní standardní čas) a vy chcete volat někomu v Chihuahua, kde právě platí CST, odečtěte od 18:00 EST dvě hodiny. To znamená, že v Čivavě je právě teď 16:00 EST. Pokud byste chtěli zavolat někomu, kdo žije v Tijuaně – která je momentálně v MST – odečtete jednu hodinu místo dvou; to znamená, že je tam právě teď 17:00 EST.

Mohlo by vás zajímat: Časový Posun V Dubaji

Závěr

Zjištění, kolik je v Mexiku hodin, může být na první pohled složité kvůli třem různým časovým pásmům, která se na území Mexika používají. Jakmile však pochopíte, jak fungují, a naučíte se vypočítat rozdíl mezi vaší aktuální polohou a mexickým městem nebo regionem, bude zjištění, jaký je v Mexiku aktuálně čas, mnohem snazší! S těmito znalostmi se už nikdy nebudete muset obávat, že někomu zavoláte příliš brzy nebo příliš pozdě!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via