Nejlepší Rodinné Filmy: 22 Snímků, Které Si Užije Celá Rodina!

Nejlepší Rodinné Filmy: 22 Snímků, Které Si Užije Celá Rodina!

Rodinné filmy nás dokáží sbližovat, rozvíjet důležité rozhovory a inspirovat nás svým humorem a srdcem. Ať už jste fanoušky klasických filmů nebo moderních trháků, existuje spousta titulů pro celou rodinu, které pobaví všechny členy vaší domácnosti.

1. Úžasňákovi

Rodina superhrdinů je nucena skrývat své schopnosti a žít klidný život na předměstí. Když však nový padouch zosnuje geniální a nebezpečné spiknutí, musí se rodina znovu spojit – a přijmout své vnitřní hrdiny – aby zachránila situaci.

2. Příběh hraček 4

Když se Woody, Buzz a celá parta znovu setkají se starým známým Bo Peepem, čeká je epické dobrodružství na cestě plné nečekaných odboček. Se známými postavami z minulých filmů a několika novými zajímavými tvářemi přináší tento film dobrodružství a hřejivé okamžiky, které si mohou užít všechny věkové kategorie ve vaší domácnosti

3. Coco

Poté, co Miguel omylem vstoupí do Země mrtvých, ho cesta zavede na misi, která mu otevře oči, protože se dozví, jak důležité je udržet svou kulturu při životě bez ohledu na to, co si myslí nebo říkají ostatní, a také dostane důležitou lekci o rodinné dynamice

Doporučujeme: VOYO Zdarma: Dívejte Se Na 1000 Filmů Zdarma!

4. Odvážná Vaiana

Dobrodružná teenagerka se vydává na odvážnou misi, aby se osvědčila a zároveň zachránila svůj lid navzdory všem překážkám v tomto animovaném filmu plném hudby chytlavých melodií komedie a spousty akce, která jistě pobaví všechny věkové kategorie ve vaší domácnosti

5. Vzhůru Do Oblak

Tento milý příběh sleduje sen Carla Fredricksena o odchodu do důchodu v Paradise Falls, ale osud má pro něj jiný plán, když potká nepravděpodobného společníka. Srdceryvný příběh vás bude bavit po celou dobu filmu a zanechá úsměv na tváři všem členům vaší rodiny.

6. Úžasňákovi 2

Když nový mocný padouch ohrožuje svět, musí rodina superhrdinů v utajení využít své mimořádné schopnosti, aby zachránila situaci. Díky akčním scénám a spoustě komedie je to animovaný film, který si užije každý člen vaší domácnosti.

7. V hlavě

Tento nápaditý film sleduje emoce Riley, která se snaží najít smysl svého života poté, co se s rodiči přestěhuje do nového města. Tento příběh, který je dokonalou směsicí komedie a emocí, nás všechny učí, jak důležité je přijmout své pocity bez ohledu na to, jak je to těžké.

8. Hledá se Nemo

V tomto podmořském dobrodružství se Marlin a jeho syn Nemo vydávají na epickou cestu napříč oceánem, aby se navzájem hledali a po cestě, se učí o odvaze a přátelství. Díky pestrému obsazení postav a spoustě akčních scén je to film, který zaujme každého člena vaší rodiny.

9. Zootropolis

Ve zvířecí metropoli Zootopii se Judy Hoppsová vydává na dobrodružnou cestu, aby vyřešila záhadu a dokázala při tom, že je sama sebou. Cestou poznává nové přátele a objevuje lekce o tom, jak přijmout svou odlišnost bez ohledu na to, kdo jste nebo jak vypadáte. Zábavný film pro všechny věkové kategorie!

Mohlo by vás zajímat: HBO Go Voucher: Aneb sledování na 7 dní zdarma!

10. Ledové království

Když Elsiny ledové schopnosti nešťastnou náhodou uvězní jejich království ve věčné zimě, musí se Anna spojit s drsným horalem Kristoffem a jeho věrným sobem Svenem, aby je všechny zachránila před chladem. Díky písničkám, rozmarnému příběhu a spoustě smíchu je to film, kterému neodolá žádný člen vaší rodiny.

11. Lego Příběh

V tomto akcí nabitém animovaném dobrodružství zjistí obyčejný stavební dělník, že je předurčen k záchraně světa, a musí se spojit s nepravděpodobnou skupinou postav, aby porazil zlého lorda Byznyse. Tento film se spoustou smíchu, hřejivých momentů a napínavých akčních scén si zamilují všichni členové vaší domácnosti!

12. Velká šestka

Nafukovací robot jménem Baymax se spojí s mladým géniem a vytvoří tým superhrdinů, když jejich město ohrožuje tajemný padouch. Tento vtipný a upřímný příběh, který zachycuje sílu přátelství, si jistě užijí všechny věkové kategorie ve vaší domácnosti.

13. Příběh hraček 3

Když se Andy vydá na vysokou školu, jeho milované hračky jsou omylem darovány do školky, kde musí bojovat o přežití s armádou nových hraček. V tomto emotivním příběhu se Woody a jeho parta naučí cenné lekce o přátelství, loajalitě a o tom, co znamená dospět. Skvělý film pro všechny věkové kategorie!

14. WALL-E

Tento okouzlující animovaný film sleduje osamělého robota jménem WALL-E, který se vydává na epickou cestu vesmírem a hledá svou jedinou pravou lásku. Tento film se spoustou komedie a mnoha hřejivými momenty si jistě užije každý člen vaší domácnosti.

15. Ratatouille

Remy sní o tom, že se navzdory přání své rodiny stane uznávaným kuchařem, a tak vezme věci do svých rukou, když najde způsob, jak využít své kuchařské dovednosti k přípravě něčeho výjimečného. Ratatouille se spoustou smíchu a inspirativním příběhem si u vás doma jistě užijí lidé všech věkových kategorií.

16. Nashledanou tam nahoře

Tento kouzelný příběh vypráví o starším muži, který se spojí s odvážným mladým skautem a vydá se na cestu sebepoznání. Tento film se spoustou dobrodružství a hřejivých momentů si zamilují všechny věkové kategorie ve vaší domácnosti.

17. Princezna nevěsta

Tato klasická pohádka sleduje dobrodružství Westleyho, Buttercup a jejich nepravděpodobné skupiny spojenců, kteří bojují s nebezpečím a překážkami, aby zachránili Buttercup před jejím zlým únoscem. Zábavný film, který jistě potěší každého ve vaší domácnosti!

18. Malá mořšká víla

Ve starověké Polynésii se Moana vydává na epickou výpravu aby zachránila svůj lid před zkázou. Toto zábavné dobrodružství plné jistě zaujme všechny věkové kategorie u vás doma díky napínavému ději, procítěnému příběhu a chytlavým písničkám.

19. Pan

Totohrané komediální drama sleduje starého muže a jeho nepravděpodobného společníka, mladého průzkumníka divočiny jménem svět, kteří se vydávají na epickou cestu za sebepoznáním. Film Pan se spoustou smíchu a hřejivých momentů si jistě zamilují členové všech generací vaší rodiny.

20. E.T. Mimozemšťan

Když na Zemi uvízne mimozemšťan, pomůže mu cestu domů najít mladý chlapec Elliott. Tento klasický příběh o přátelství, dobrodružství a odvaze jistě zaujme všechny věkové kategorie ve vaší domácnosti.

21. The Goonies

V tomto klasickém dobrodružném příběhu se skupina dětí vydává hledat opuštěný pirátský poklad, aby zachránila svůj rodinný dům před zabavením. Film The Goonies se spoustou komediálních a napínavých momentů jistě zaujme všechny generace vaší rodiny!

22. Zpátky do budoucnosti

Marty McFly se vrací v čase do 50. let minulého století, kde musí pomoci svému nešťastnému příteli vědci Docu Brownovi dostat se zpět do současnosti. Tento kultovní film plný humoru a vzrušujících zvratů si zamiluje každý člen vaší domácnosti!

Díky těmto 22 filmům budete mít jistě postaráno o hodiny zábavy pro všechny členy vaší rodiny. Od srdceryvných příběhů přes veselé komedie až po napínavá dobrodružství – tyto filmy zabaví vaši rodinu na dlouhé hodiny! Užijte si je!

Užijte si tyto úžasné filmy se svou rodinou!

Uvelebte se na gauči a sdílejte nezapomenutelné okamžiky, které vám zůstanou na dlouhá léta! Ať už se jedná o animovanou komedii plnou hudby a akce, nebo srdceryvné drama o přátelství a odvaze, v tomto seznamu si každý najde něco pro sebe. Připravte si popcorn, popadněte dálkový ovladač a připravte se na večer plný filmových kouzel! Užijte si to!

Až vaše děti usnou, pokud vás výše zmíněné snímky tolik neosloví určitě zkoukněte náš seznam nejlepších film na Netflixu!

Závěr

Doufáme, že vám tento seznam poskytl několik skvělých nápadů na filmový večer – od nadčasové klasiky, jako je Lví král, až po současné hity, jako je Coco! Tak si dejte popcorn, shromážděte své blízké a užijte si jeden (nebo dva!) z těchto skvělých rodinných filmů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via

Soutěž o vouchery v hodnotě 2 650,- Kč

V NAŠÍ SOUTĚŽI VYHRÁVÁ úPLNĚ KAŽDÝ

seznam výher:

  • 2x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 1 000, Kč Voucher na víno
  • 1x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 200,- Kč voucher na spodní prádlo

Všichni účastnící soutěže získají:

  • 20% Slevu na prémiové doplňky stravy
  • 10% na krabičkovou dietu
  • 35% Slevu na rehabilitační a masážní pomůcky
  • 20% Slevu na osobní trénink a tvorbu tréninkových a dietních plánů na míru

Pro přihlášení do slosování se, které proběhne 21.5.2023 nám napiš svůj nejlepší email, na který ti pošleme pozvánku do soutěže, kterou musíš potvrdit.