10 Nejlepších Filmů Na Které Se Podívat Na Netflixu!

Všichni známe ten pocit. Strávíte hodiny procházením Netflixu, snažíte se rozhodnout, co si pustit, a nakonec se nedíváte vůbec na nic. No, ten boj je skutečný, ale také se dá snadno vyřešit. Abychom vám ušetřili čas a námahu s procházením rozsáhlé knihovny Netflixu, sestavili jsme pro vás seznam 10 nejlepších filmů, které jsou v současné době k dispozici ke streamování. Takže si vezměte popcorn, pohodlně se usaďte a stiskněte tlačítko play u některého z těchto skvělých filmů.

1. The Shawshank Redemption

Vykoupení z věznice Shawshank, které je mnohými považováno za jeden z nejlepších filmů všech dob, si musí pustit každý, kdo ho ještě neviděl. Film vypráví příběh Andyho Dufresna (hraje ho Tim Robbins), muže, který je neprávem odsouzen za vraždu a poslán do státní věznice Shawshank. Během pobytu v Shawshanku se Andy spřátelí se spoluvězněm Redem (hraje ho Morgan Freeman) a pomalu začíná ztrácet naději, že se někdy dostane na svobodu. Ale jak se říká, naděje je dobrá věc – možná ta nejlepší – a nikdy neztrácí svou hodnotu; Andy se jí drží, aby překonal své nejtemnější dny.

2. Forrest Gump

Forrest Gump je další klasika, která vypráví příběh smolaře, jenž navzdory všemu dosáhne velkých úspěchů. Film s Tomem Hanksem v titulní roli sleduje Forresta, jak prochází životem – od setkání s prezidentem Kennedym až po vyznamenání za hrdinství ve vietnamské válce – a cestou potkává několik historických osobností. Forrest Gump je srdceryvný příběh o lásce, ztrátě a odvaze, který vás bude provázet ještě dlouho po skončení titulků.

3. Všem chlapcům, které jsem milovala předtím

Pokud hledáte něco lehčího než Forresta Gumpa nebo Vykoupení z věznice Shawshank, pak vám možná bude více vyhovovat film Všichni ti kluci, které jsem miloval předtím. Ve filmu natočeném podle stejnojmenného románu Jenny Han pro mládež hraje Lana Condor roli Lary Jean Coveyové – středoškolačky, která píše tajné milostné dopisy chlapcům, kteří se jí líbí, a pak je schovává v krabici na klobouky – jeden z nich se záhadně ztratí a skončí v rukou její lásky (hraje Noah Centineo). Následuje okouzlující příběh o dospívání, ve kterém budete Laře Jean fandit od začátku do konce.

4. Temný rytíř

Temný rytíř je nejen jedním z nejlepších filmů o superhrdinech, ale také jedním z nejlepších filmů vůbec. Ve filmu se Batman (v podání Christiana Balea) postaví svému nejikoničtějšímu nepříteli Jokerovi (v podání Heatha Ledgera, který za svůj výkon získal Oscara) a klaunský princ zločinu pustoší Gotham City. Díky velkolepým akčním scénám a nezapomenutelným hereckým výkonům je Temný rytíř povinnou podívanou pro každého filmového fanouška.

5. Ona

Pokud máte náladu na něco více podnětného, pak se možná budete chtít podívat na film Her. Ve filmu se objeví Joaquin Phoenix v roli Theodora Twomblyho, muže, který se zamiluje do operační systém (hlas Scarlett Johansson). I když to na první pohled může znít jako přitažené za vlasy, film se zabývá velmi reálným a citlivým tématem lidského spojení ve světě, který je stále více závislý na technologiích.

6. Kmotr

Jeden z nejkultovnějších filmů všech dob Kmotr vypráví příběh zločinecké rodiny Corleonů. Film, v němž hrají Marlon Brando a Al Pacino, sleduje patriarchu Vita Corleoneho (Brando), který předává kontrolu nad rodinným podnikem svému synovi Michaelovi (Pacino). Jak se Michael dostává hlouběji do zločineckého podsvětí, uvědomuje si, že moc má svou cenu a že zrada vždy číhá za rohem. Kmotr je povinnou podívanou pro každého fanouška gangsterských filmů.

7. Mlčení jehňátek

Pokud hledáte napínavý thriller, pak s Mlčením jehňátek neuděláte chybu. Film s Jodie Fosterovou a Anthonym Hopkinsem v hlavních rolích sleduje stážistku FBI Clarice Starlingovou (Fosterová), která se snaží dopadnout sériového vraha známého jako „Buffalo Bill“ (Hopkins). K tomu musí využít pomoci Hannibala Lectera (Hopkins), geniálního, ale psychopatického sériového vraha. Mlčení jehňátek je mrazivý film, který vás udrží v napětí od začátku do konce.

8. Kmotr část II

Pokud se vám líbil Kmotr, bude se vám líbit i Kmotr II. část. Pokračování navazuje tam, kde první film skončil, a Michael Corleone (Pacino) nyní vede rodinný podnik. Když se však snaží rodinné impérium rozšířit, uvědomuje si, že se vždy najde někdo, kdo se snaží vzít si to, co vám právem patří. Kmotr II. část je nezbytným filmem pro každého fanouška tohoto žánru.

9. 2001: Vesmírná odysea

2001: Vesmírná odysea je klasický sci-fi film režiséra Stanleyho Kubricka. Film sleduje astronauta Davea Bowmana (Keir Dullea), který je se svými kolegy z posádky vyslán na misi k Jupiteru. Tam se setkávají se záhadným černým monolit, který jako by měl vlastní hlavu. 2001: Vesmírná odysea je film, který vás donutí přemýšlet o všem, co víte o vesmíru.

10. Vykoupení z věznice Shawshank

Pokud hledáte inspirativní a povznášející příběh, pak s filmem Vykoupení z věznice Shawshank neuděláte chybu. Film vypráví o Andym Dufresnovi (hraje ho Tim Robbins), muži, který je neprávem odsouzen za vraždu a poslán do státní věznice Shawshank. Tam se spřátelí se spoluvězněm Redem (hraje ho Morgan Freeman) a oba muži si navzájem pomáhají přežít drsné podmínky vězeňského života. Vykoupení z věznice Shawshank je silný film, který ve vás zůstane ještě dlouho po skončení titulků.

To je jen několik skvělých filmů, které můžete sledovat na Netflixu. Pokud tedy hledáte něco ke sledování, určitě se na některý z těchto filmů podívejte. Nebudete zklamáni.

Závěr 

To je náš výběr 10 nejlepších filmů, které jsou právě teď k dispozici na Netflixu. Tak na co ještě čekáte? Pusťte se do streamování! Na Co Se Podívat? 10 Nejlepších Seriálů Na Netflixu!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via

Soutěž o vouchery v hodnotě 2 650,- Kč

V NAŠÍ SOUTĚŽI VYHRÁVÁ úPLNĚ KAŽDÝ

seznam výher:

  • 2x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 1 000, Kč Voucher na víno
  • 1x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 200,- Kč voucher na spodní prádlo

Všichni účastnící soutěže získají:

  • 20% Slevu na prémiové doplňky stravy
  • 10% na krabičkovou dietu
  • 35% Slevu na rehabilitační a masážní pomůcky
  • 20% Slevu na osobní trénink a tvorbu tréninkových a dietních plánů na míru

Pro přihlášení do slosování se, které proběhne 21.5.2023 nám napiš svůj nejlepší email, na který ti pošleme pozvánku do soutěže, kterou musíš potvrdit.

Send this to a friend