Jak Nakreslit Žirafu Pomocí Ruky

Jak Nakreslit Žirafu Pomocí Ruky

Chtěli jste někdy něco nakreslit rukou, ale báli jste se, že to nedopadne podle vašich představ? Tak se nebojte! Tento návod vám ukáže, jak nakreslit žirafu pouze pomocí rukou. Je to snadné, zábavné a zvládne to každý!

1.Namalujte obličej žirafy

Začněte tím, že si ukazováčkem na palci vytvoříte obdélník. Pak uprostřed obdélníku vytvořte pomocí ostatních prstů dva ovály. To bude obličej žirafy.

2.Nakreslete uši žirafy

Nakreslete dvě zakřivené čáry jdoucí dolů z každé strany obdélníku, abyste vytvořili uši pro žirafu. Můžete je udělat tak dlouhé nebo krátké, jak budete chtít! Nyní přidáme na obličej naší žirafy nějaké detaily. Ukazováčkem nakreslete v horní části obličeje ovál pro oko a pod ním další ovál pro nos. Pokud chcete, můžete také přidat řasy nakreslením malých čar vycházejících z oka.

3.Dobarvěte skvrny na žirafě

Nyní nakreslíme na naši žirafu nějaké skvrny! Vyberte si libovolný vzor nebo barvu, která se vám líbí, a začněte náhodně kreslit malá kolečka po celém jejím těle.

Nezapomeňte jí přidat pár skvrn také na uši! Nakonec opět ukazováčkem nakreslete čtyři zakřivené čáry vycházející zpoza její hlavy – to budou krk a nohy naší žirafy. 

To je vše – nyní máte na ruce roztomilou žirafku!

https://www.youtube.com/watch?v=kKDYx6X5jzM

Mohlo by vás zajímat: Jak Nakreslit Rybu

Závěr

Doufáme, že jsme vám tímto návodem poskytli dostatečný návod, jak nakreslit žirafu jen pomocí rukou. Zpočátku se to může zdát děsivé, ale věřte nám, když říkáme, že jakmile to zvládnete, bude to velmi snadné a zábavné! Takže si vezměte fixy, pastelky nebo barvy a pusťte se do kreativního tvoření – šťastné kreslení!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via