Nejlepší Memes s Dwayne THe ROck Johnsonem

Nejlepší Memes s Dwayne The Rock Johnsonem!

Dwayne „The Rock“ Johnson: Když přijde na generování memů, nikdo to nedělá lépe než Dwayne „The Rock“ Johnson. Ať už je to jeho zábavná mimika nebo chytlavé filmové hlášky, na The Rockovi je prostě něco, co z něj dělá magnet na memy. A my to milujeme! V tomto příspěvku na blogu se podíváme na některé z nejlepších memů, ve kterých vystupuje oblíbená akční hvězda.

Jeden z nejoblíbenějších meme Dwayna Johnsona je ten, kde se s naprosto nevěřícným výrazem dívá do kamery a říká: „Cože?!“ Tento mem byl použit v bezpočtu situací k vyjádření překvapení nebo zmatku a jeho popularita svědčí o Rockově jedinečném charismatu a sympatičnosti.

Jiný klasický meme Dwayna Johnsona zobrazuje na fotoshopu na Mount Rushmore vedle Abrahama Lincolna, George Washingtona, Thomase Jeffersona a Theodora Roosevelta. Tento mem vznikl poprvé v roce 2016 poté, co Johnson oznámil, že bude v roce 2020 kandidovat na prezidenta (nestalo se tak). Nedávno byl oživen, když znovu kandidoval na prezidenta – tentokrát jako součást reklamy na Super Bowl.

A nakonec je tu notoricky známý mem „Can’t Stop Won’t Stop“, v němž The Rock předvádí své bicepsy, zatímco se napíná před tankem. Tento ikonický obrázek je k vidění všude, od triček po plakáty, a stal se tak populárním, že The Rock dokonce zveřejnil video na Instagramu, v němž tomuto memu vzdal hold.

Závěr

Ať už máte na Dwayna „The Rock“ Johnsona jakýkoli názor, musíte uznat, že se v posledních letech stal jedním z nejoblíbenějších zdrojů internetových memů. Zdá se, že kreativita těchto slavných obrázků nemá konce – od jeho překvapeného výrazu až po bicepsy připomínající superhrdiny – a my bychom to nechtěli jinak! Takže pokud se někdy chcete pořádně zasmát nebo se jen potřebujete zvednout, pusťte se do toho a podívejte se na ty nejlepší memy s Dwaynem Johnsonem! Nebudete toho litovat!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via