Na Co Se Podívat? 10 Nejlepších Seriálů Na Netflixu!

Na Co Se Podívat? 10 Nejlepších Seriálů Na Netflixu!

Zkoušet se rozhodnout, co sledovat na Netflixu, může být náročný úkol. Při tolika možnostech je těžké vědět, kde začít. Pokud hledáte něco dobrého ke sledování, poradíme vám.

Zde je 10 nejlepších seriálů, které se v současné době vysílají na Netflix:.

1. Breaking Bad

Pokud jste ještě neviděli seriál „Breaking Bad“, teď je ten správný čas. Tento kritikou oceňovaný seriál sleduje středoškolského učitele chemie Waltera Whitea, který se poté, co mu diagnostikují rakovinu, uchýlí ke zločinu, aby vydělal peníze pro svou rodinu. „Breaking Bad“ je intenzivní, napínavý a návykový seriál ve své nejlepší podobě.

2. The Crown

Toto opulentní historické drama zachycuje první roky vlády královny Alžběty II. „The Crown“ je velkolepá inscenace, která vás přenese do minulosti. Je to také jeden z nejoblíbenějších seriálů, které jsou nyní na Netflixu k vidění.

3. Stranger Things

Pokud máte náladu na něco lehčího, zkuste „Stranger Things“ Tento sci-fi seriál z 80. let sleduje skupinu dětí, které pátrají po svém ztraceném kamarádovi a zároveň odhalují vládní spiknutí. „Stranger Things“ je ideální, pokud hledáte zábavný seriál, na který se můžete podívat s celou rodinou.

4. Ruská panenka

„Ruská panenka“ je chytrý a temně zábavný seriál o ženě, která uvízne v časové smyčce a musí znovu a znovu prožívat oslavu svých 36. narozenin. Jedná se o originální koncept, který je skvěle provedený a udrží vás v napětí až do samého konce.

5. Černé zrcadlo

Hledáte něco skutečně mysl ohromujícího? Pak se podívejte na „Černé zrcadlo“ Tento dystopický antologický seriál zkoumá temné stránky technologie a její dopad na společnost. Každá epizoda je samostatným příběhem, takže je můžete sledovat v libovolném pořadí. Jen vás varujeme: „Černé zrcadlo“ není pro slabé povahy 

6. The Haunting of Hill House

Tento mrazivý hororový seriál vychází z klasického románu Shirley Jacksonové. Sleduje pět sourozenců, kteří vyrůstali ve strašidelném domě a nyní se v dospělosti potýkají s následky. Pokud se chcete bát, je to seriál přesně pro vás 

7. Lovec myšlenek

Pokud se zajímáte o skutečné zločiny, určitě se podívejte na „Lovce myšlenek“ Tento napínavý seriál sleduje dva agenty FBI, kteří vedou rozhovory s odsouzenými sériovými vrahy ve snaze pochopit – a dopadnout – aktivní vrahy, kteří jsou stále na svobodě. 

8. Call the Midwife

Hit BBC „Call the Midwife“ je seriál o porodních asistentkách v 50. letech 20. století. Není nový, ale na obrazovkách České televize se poprvé objevil až devět let po svém natočení. Přestože se seriál vysílá v odpoledních hodinách, kritici jej díky kvalitnímu obsazení a dobře napsanému scénáři označili za úspěšný. Pokud vás zajímají historická dramata, tento seriál rozhodně stojí za zhlédnutí.

9. Zátopek

Zátoka je jedním z nejočekávanějších filmů roku, a to z dobrého důvodu. Film Davida Ondříčka je skvostným a vizuálně ohromujícím zkoumáním lidského údělu. Přestože byl film odložen kvůli pandemii koronaviru, díky svému rozpočtu se stal jedním z nejdražších domácích titulů. Zátoka je pro každého milovníka kinematografie povinností.

Film Emil je víc než jen sportovní film. Vypráví příběh legendárního běžce Emila Zátopka, který se zapsal do historie tím, že jako první v historii uběhl 10 km pod 29 minut. Dodnes si ho váží běžci i neběžci. Podle režiséra Ondříčka by film měl mít emoce, humor a být úspěšný. Soudě podle reakcí diváků, přesně takový byl.

10. Queer Eye

Nezáleží na tom, jakou máte náladu nebo co vás zajímá, v tomto seznamu se určitě najde seriál, který je pro vás ideální. Tak nažhavte Netflix a pusťte se do dalšího sledování! Závěr: To je vše z našeho seznamu nejlepších seriálů, které se v současné době vysílají na Netflixu!

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší horory na netflixu

Co myslíte? Vynechali jsme některý z vašich oblíbených? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via