Outkovka pestrá neboli Coriolus: Účinky & Užití v medicíně!

Outkovka pestrá neboli Coriolus: Účinky & Užití v medicíně!

Napište stručný článek o Coriolus – Outkovka pestrá. Jedná se o vzácnou, krásnou a kvalitní houbu, kterou v místním obchodě s potravinami nenajdete. Je také známo, že obsahuje mnoho důležitých živin, jako je vitamin D2, vitamin B1, vitamin B2, niacin, kyselina pantotenová a riboflavin – všechny tyto látky jsou nezbytné pro zdravou pokožku! Tuto houbu můžete použít v receptech nebo jako doplněk stravy, pokud se vám nechce z ní vařit.

Pokud hledáte vzácnou, krásnou a kvalitní houbu, kterou v obchodě nenajdete, hledejte Coriolus – Outkovku pestrou. Tato houba je také známá tím, že obsahuje mnoho důležitých živin, jako je vitamín D2, vitamín B1, vitamín B2, niacin, kyselina pantotenová a riboflavin – všechny nezbytné pro zdravou pokožku! Tuto houbu můžete použít v receptech nebo jako doplněk stravy, pokud se vám s ní nechce vařit.

V Číně s úspěchem napomáhá

V Číně houba Coriolus – Outkovka pestrá úspěšně pomáhá zlepšovat zdraví mnoha lidí. Tato houba je známá tím, že obsahuje mnoho důležitých živin, například vitamin D2, vitamin B1, vitamin B2, niacin, kyselinu pantotenovou a riboflavin. Tuto houbu můžete použít v receptech nebo jako doplněk stravy, pokud se vám z ní nechce vařit.V Číně úspěšně pomáhá

V Číně houba Coriolus úspěšně pomohla zlepšit zdraví mnoha lidí. Je známo, že tato houba obsahuje mnoho důležitých živin, jako je vitamin D2, vitamin B1, vitamin B2, niacin, kyselina pantotenová a riboflavin. Tuto houbu můžete použít v receptech nebo jako doplněk stravy, pokud se vám z ní nechce vařit.

Měli byste se také podívat na jejich další produkty, jako je Reishi Mushroom Powder , Reishi Extracts a Cordyceps Sinensis .

TCM charakteristika

Charakteristiky houby Coriolus – Outkovka pestrá jsou

– Posiluje imunitní systém

– Pomáhá při trávení

– Reguluje hladinu cukru v krvi

– Snižuje krevní tlak

– Má protizánětlivé účinky

– Zvyšuje metabolismus

– Reguluje hladinu cukru v krvi

– Bojuje proti rakovinným buňkám

Zdroj vitaminů B1, B2 a D2

Zdroj důležitých živin – v houbě Coriolus se nachází vitamin D2, vitamin B1 a niacin. Další živinou, která se v této konkrétní houbě nachází, je kyselina pantotenová. Tuto houbu můžete použít v receptech nebo jako doplněk stravy, pokud se vám z ní nechce vařit.

Její vysoký obsah antioxidantů nás pomáhá chránit před škodlivými toxiny, jako jsou volné radikály, které se s přibývajícím věkem rychle množí. To často vede k nemocem, jako jsou srdeční choroby a nádory vznikající v našem těle. Kromě toho má protizánětlivé účinky, které pomáhají snižovatotoky. Může dokonce pomoci snížit krevní tlak, pokud je příliš vysoký.

Je také známo, že zlepšuje zdravotní stav pacientů trpících rakovinou. Při pravidelném užívání dokáže bojovat s rakovinnými buňkami a zabíjet je dříve, než se z nich stanou rakovinné nádory.

Po staletí se tato houba používá jako alternativní léčba různých kožních onemocnění včetně ekzémů, lupénky a dalších kožních problémů. Díky stále probíhajícímu výzkumu se objevuje stále více výhod této konkrétní houby, díky čemuž se skvěle hodí k lokálnímu použití i jako doplněk stravy, který se konzumuje perorálně. Pokud hledáte vzácnou a cennou léčivou houbu, která posílí váš imunitní systém a poskytne vám řadu zdravotních výhod, Coriolus – Outcrops varieg.

Prokázané účinky

Podle tradiční čínské medicíny (TČM) má houba Coriolus – Outcrops pestrá řadu příznivých účinků na lidský organismus. Mezi tyto účinky patří:

– Posílení imunitního systému

– Pomoc při trávení

– Regulace hladiny cukru v krvi

– Snižování krevního tlaku

– Protizánětlivé účinky

– Zvyšuje metabolismus

– Regulace hladiny cukru v krvi

– Boj proti rakovinným buňkám

Kromě toho je tato houba bohatým zdrojem vitaminů B1, B2 a D2 a dalších důležitých živin. Její vysoký obsah antioxidantů nás pomáhá chránit před škodlivými toxiny a její protizánětlivé účinky pomáhají snižovat tekutiny. Díky probíhajícímu výzkumu se stále více dozvýdáme a v jakých kombiancích je nejúčinější.

Přírodní posilovač imunity

Kvetení, posilovač imunity je doplněk, který se vyrábí z kvetoucích vrcholků rostliny konopí. Obsahuje vysoké množství kanabinoidů, což jsou účinné složky marihuany. Bylo prokázáno, že tento produkt zlepšuje funkci imunitního systému a přináší úlevu při různých chronických zdravotních potížích.

Kvetení je doplněk stravy, který se vyrábí z kvetoucích vrcholů rostliny konopí. Rostlina obsahuje vysoké množství kanabinoidů, což jsou účinné složky marihuany. Bylo prokázáno, že tento přípravek zlepšuje funkci imunitního systému a přináší úlevu při různých chronických zdravotních potížích, jako je úzkost, chronická bolest a roztroušená skleróza.

– Posiluje imunitní systém. To z něj činí ideální doplněk pro váš každodenní zdravotní režim. Kromě toho vám kvetoucí tráva může pomoci zbavit se různých chronických zdravotních potíží včetně depresí, úzkosti a chronické bolesti – což jsou časté vedlejší účinky oslabeného imunitního systému.

– Kromě výše uvedeného má tento produktprokazatelně zlepšuje schopnost našeho těla bojovat s rakovinnými buňkami. Je důležité, abychom měli zdravý imunitní systém, což znamená, že by měl být vyvážený a schopný reagovat na různé vnější podněty – chemické i fyzikální.

– Jak vidíte, tento doplněk stravy má velmi užitečné účinky na lidský organismus. Pacienti, kteří užívali kvetoucí trávu

Podporuje činnost NK buněk

Podpora aktivity NK buněk – Studie publikovaná v časopise „Cancer Immunology Research“ ukázala, že extrakt z houby známé jako „Coriolus Versicolor“ (nebo „Outcrop variegated“) pomáhá podporovat aktivitu přirozených zabíječů (NK) buněk. NK buňky jsou typem bílých krvinek, které hrají důležitou roli v imunitním systému tím, že napadají rakovinné buňky a pomáhají regulovat imunitní odpověď. Studie zjistila, že extrakt dokázal významně zvýšit počet NK buněk a jejich schopnost zabíjet rakovinné buňky.- Bylo zjištěno, že extrakt působí i na další typy bílých krvinek. Výzkumníci dospěli k závěru, že extrakt z houby pomáhá „podporovat imunitní funkce stimulací vrozené imunity“ Podporou imunitních funkcí může pomáhat přirozeně bojovat proti rakovině a zabraňovat růstu nádorů.

– Studie dále ukázala, že extrakt lze použít k léčbě různých forem rakoviny včetně kolorektálního karcinomua rakoviny nosohltanu.

Snižuje krevní tlak

Podle Memorial Sloan Kettering Cancer Center (MSKCC) extrakt z houby Coriolus versicolor snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v laboratorních studiích na zvířecích a lidských buňkách. Extrakt může také snižovat vysokou hladinu triglyceridů spojenou s cukrovkou.- Vliv vysokého krevního tlaku na lidský organismus je dobře znám. Existuje silná souvislost mezi kardiovaskulárními chorobami a vysokým krevním tlakem, který může vést k mrtvici nebo infarktu. Neléčená hypertenze je jednou z hlavních příčin úmrtí v USA, ročně na komplikace vysokého krevního tlaku zemře přibližně 500 000 lidí.- Vysoká hladina cholesterolu je také spojena s mnoha nemocemi, které každoročně způsobují předčasná úmrtí Američanů. Jak uvádí MSKCC, výzkum prokázal, že extrakt z houby Coriolus versicolor dokáže u laboratorních zvířat po 14 dnech léčby snížit celkový cholesterol až o 25 %.- Podle Memorial Sloan Kettering Cancer Center (MSKCC) snižuje extrakt z houby Coriolus versicolor krevní tlak

Použití spolu s léčbou rakoviny prsu

Některé způsoby léčby rakoviny prsu, například radioterapie a chemoterapie, mohou oslabit imunitní systém. To ztěžuje tělu boj s infekcí a může vést k vyššímu riziku vzniku dalších onemocnění. Bylo prokázáno, že výtažek z houby Coriolus versicolor posiluje imunitní systém, což z něj činí cenný doplněk stravy pro osoby, které podstupují léčbu rakoviny prsu.PurePureKvetoucí tráva

– Používejte přírodní léky k posílení imunitního systému a udržení zdraví.

– Zlepšete funkci imunitního systému pomocí tohoto doplňku stravy.

– Poselství domů – Přírodní léky fungují! Jsou nejen bezpečnější, ale také poskytují trvalé výsledky, protože neobsahují žádné umělé chemické látky ani toxiny, které by narušovaly schopnost vašeho těla se samo uzdravit. Posílením imunitního systému můžete zvýšit svou odolnost vůči různým chronickým zdravotním potížím, včetně rakoviny, srdečních onemocnění, autoimunitních poruch, cukrovky a deprese a mnoha dalších nemocí.

kvetoucí tráva je účinná proti všem typům rakovinných buněk, a to jak odolných vůči lékům, tak i citlivých. Stačí užívat 2 tobolky denně pro prevenci nebo léčbu po dobu 3 měsíců, poté užívejte jednu tobolku každý denpro prevenci.

Uvolněte se a zbavte se stresu přirozenou cestou (bez použití škodlivých léků) a zlepšete své celkové zdraví s touto zajímavou novinkou!

O výtažku z houby Coriolus Versicolor je dobře známo, že podporuje imunitní funkce, ale až donedávna nikdo nevyvinul způsob, jak lidem pomoci s jeho účinným užíváním, protože výtažky z hub se v přirozeném stavu špatně vstřebávají do těla a nejsou ani příliš chutné – prostě nechutnají!

Pomáhá při autoimunitních onemocněních

Kvetení je doplněk stravy, u kterého bylo zjištěno, že pomáhá při autoimunitních onemocněních. Rostlina obsahuje vysoké množství kanabinoidů, což jsou účinné složky marihuany. Bylo prokázáno, že tento produkt pomáhá regulovat imunitní systém a přináší úlevu při různých chronických zdravotních potížích.

Kromě pomoci při autoimunitních onemocněních se ukázalo, že tento produkt je účinný také v boji proti rakovinným buňkám. Je důležité, abychom měli zdravý imunitní systém, což znamená, že by měl být vyvážený a schopný reagovat na různé vnější podněty – chemické i fyzikální. Jak je vidět, tento doplněk stravy má velmi užitečné účinky na lidský organismus. Pacienti, kteří užívali kvetoucí trávu, zaznamenali zlepšení svého celkového zdravotního stavu.

Závěrem

Poselství domů – Přírodní prostředky fungují! Jsou nejen bezpečnější, ale také přinášejí trvalé výsledky, protože neobsahují žádné umělé chemikálie ani toxiny, které by narušovaly schopnost vašeho těla se samo uzdravit. Posílením imunitního systému můžete zvýšit svou odolnost vůči řadě chronických zdravotních potíží, včetně rakoviny, srdečních onemocnění, autoimunitních poruch, cukrovky a deprese a mnoha dalších nemocí. <=Květová tráva je zajímavou novinkou, u které bylo zjištěno, že pomáhá při autoimunitních onemocněních. Rostlina obsahuje vysoké množství kanabinoidů, což jsou účinné složky marihuany. Bylo prokázáno, že tento produkt pomáhá regulovat imunitní systém a přináší úlevu při různých chronických zdravotních potížích. O výtažku z houby Coriolus versicolor je známo, že podporuje funkci imunitního systému,ale až dosud nikdo nevyvinul způsob, jak lidem pomoci, aby ji účinně užívali. Tento přípravek je účinný proti všem typům rakovinných buněk, a to jak odolným, tak citlivým na léky. A pouhé 2 kapsle denně se doporučují pro prevenci nebo léčbu po dobu 3 měsíců. Jako prevence se pak doporučuje jedna kapsle denně. Květová tráva pomáhá při autoimunitních onemocněních, včetně pomoci vyrovnat imunitní systém. U pacientů, kteří užívali kvetoucí trávu, došlo ke zlepšení jejich celkového zdravotního stavu.]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Jak Jednoduše Urychlit
Spalovaní Tuku?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!