Španělské Mušky: Vedlejší Účinky, Rizika, Dávkování & Zkušenosti!

Španělské Mušky: Vedlejší Účinky, Rizika, Dávkování & Zkušenosti! 2023

Hledáte legendární afrodiziakum? Nehledejte nic jiného než španělské mušky! Tyto malé krásky jsou afrodiziaky již stovky let a jejich účinky jsou silné. Dávejte si však pozor, abyste se nepředávkovali, protože jejich účinky mohou být poměrně silné. Tyto mušky nenajdete v lékárnách, ale pozor – ne všude jsou zrovna legální!Slyšeli jste někdy o španělských muškách? Nechcete raději vyzkošuet nějakou alternativu, která zvyšuje hladinu testosteronu?

Historie Španělských Mušek

Toto afrodiziakum se v minulosti získávalo z brouka, známého také jako puchýřník (odtud název španělská muška). Hlavní účinnou látkou je v tomto případě kantaridin, který může člověka snadno zabít a stačí k tomu pouhých 30 mg. Kromě toho na něj neexistuje žádný protijed. V minulosti se používal k léčbě zavodnění břicha a také jako účinný jed. V Číně je stále oblíbeným prostředkem k léčbě vředů nebo vztekliny. Kromě puchýřníka má takové jedovaté vybavení i brouk zvaný majka fialová.

Dnešní afrodiziaka prodávaná pod názvem muchomůrky španělské nemusí nutně obsahovat kantaridin. Ve většině případů je tato látka nahrazena jinými látkami s afrodiziakálními účinky a prostředek pouze těží z obliby španělských mušek. Pokud přípravek kantharidin obsahuje, jedná se často o umělou formu, nikoliv o formu získanou z těla brouka.

Rabies je smrtelná nemoc, kterou nejčastěji šíří zvířata. Virus napadá nervový systém a způsobuje příznaky, jako je horečka, bolest hlavy, svalové křeče, ochrnutí a nakonec smrt. Kantaridin je jed, který se nachází v některých broucích a který může být pro člověka smrtelný, pokud ho pozře. V malých dávkách se však používá jako afrodiziakum.

Španělská muška je brouk, který dostal své jméno podle toho, že ji staří Římané používali k výrobě afrodiziakálního lektvaru. Hlavní účinnou látkou tohoto lektvaru je kantaridin, který se vyskytuje i u jiného hmyzu, např. u majky fialové. Kantaridin je pro člověka jedovatý a neexistuje protilátka, takže je toje důležité být opatrný při používání výrobků, které ho obsahují.

Účinky a dávkování

Afrodiziaka s označením španělské mušky mohou být ve formě kapek, tablet nebo kapslí. Dávkování je u každého výrobku individuální, protože jednotlivé produkty mohou obsahovat další účinné látky. Vzhledem k tomu, že španělské mušky mají velmi silné účinky, obvykle stačí několik kapek nebo jedna tableta či kapsle s dostatečným předstihem (obvykle jednu hodinu) před milostným aktem.

K milování patří u mnoha lidí kapka alkoholu. Španělské mušky s alkoholem jsou kombinací, která nezpůsobuje problémy. Pamatujte však, že velké množství alkoholu a erekce se v mnoha případech dobře neslučují. Užijte si tedy španělské mušky obohacené o milování bezpečně!

Vedlejší účinky

Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržování správného dávkování je důležité, aby se předešlo jakýmkoli zdravotním rizikům nebo nežádoucím účinkům. U některých lidí se vyskytly infekce močových cest, otoky vnějších pohlavních orgánů a otoky kolem pochvy u žen a bolestivá erekce trvající i po pohlavním styku, v takovém případě je nutné vyhledat lékařskou pomoc.Dodržujte pravidla správného používání, abyste se vyhnuli případným problémům.

Při používání tohoto léku je důležité dodržovat doporučené dávkování. Užívání příliš velkého množství může vést k závažným zdravotním rizikům nebo nežádoucím účinkům. U některých lidí se vyskytly infekce močových cest, otoky vnějších pohlavních orgánů a otoky kolem pochvy u žen a bolestivá erekce trvající i po pohlavním styku, v takovém případě je nutné vyhledat lékařskou pomoc. Dodržování správného dávkování vám pomůže vyhnout se jakýmkoli problémům.

Alternativy

Chcete si okořenit sexuální život? Podívejte se na tato afrodiziaka, která vám pomohou dostat se do nálady. Třezalkový extrakt je známý tím, že podporuje produkci testosteronu, zatímco kořen Maca a L-arginin mohou zlepšit plodnost a kvalitu spermií. Tak proč čekat? Vyzkoušejte jedno z těchto přírodních řešení ještě dnes večer!

Přírodní afrodiziaka

Arodiziaka po staletí používají ke zvýšení sexuální touhy a potěšení. Přestože neexistují žádné vědecké důkazy, které by používání afrodiziak potvrzovaly, mnoho lidí na jejich účinky přísahá. Tento článek se bude zabývat některými nejběžnějšími přírodními afrodiziaky a jejich údajnými účinky.

Existuje mnoho přírodních afrodiziak, která se již po staletí používají ke zvýšení libida a sexuální výkonnosti.

Mezi ně patří např:

  • Kotvičník: Známi jako Tribulus.
  • Ginkgo biloba: Tato bylina se často používá ke zlepšení krevního oběhu, který je důležitý pro sexuální funkce.
  • Maca: Tento peruánský kořen prokazatelně zlepšuje libido a sexuální funkce u mužů i žen.
  • Epimedium sagittatum: Tato bylina, známá také jako rohatá kozí tráva, se již po staletí používá ke zlepšení sexuálních funkcí.
  • Saw palmetto: Tato bylina se často používá ke zlepšení mužské sexuální funkce.
  • Asparagus racemosus: Tato indická bylina se tradičně používá ke zvýšení libida a sexuální energie.
  • Ashwagandha.

Existuje mnoho dalších přírodních afrodiziak, která lze použít ke zlepšení libida a sexuálních funkcí, mimo jiné hořká čokoláda, bobule acai, zázvor, česnek a ženšen. Pokud chcete přirozeně zvýšit své libido, může být zařazení některých z těchto bylin do vašeho jídelníčku dobrým nápadem.

Často Kladené Otázky

Jak užívat španělské mušky?

Muška španělská je jedovatá. Používá se jako Muška.Vyskytuje se ve Španělsku, Portugalsku a Maroku. Má bílý stonek s červenou čepičkou. Červená čepička má bílé skvrny. Bílé skvrny jsou jedovaté. Muška španělská není bezpečná k jídlu. Pokud se domníváte, že jste nějakou snědli, okamžitě zavolejte lékaře nebo toxikologické středisko.

Pokud narazíte na mušku španělskou, raději se jí nedotýkejte ani ji nijak nekonzumujte. Tyto mušky jsou prudce jedovaté a po požití mohou způsobit vážné zdravotní problémy. Pokud se domníváte, že jste některou z těchto hub snědli, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, protože požití i malého množství může být smrtelné. Muška španělské jsou běžně nesprávně označovány jako jedlé druhy, proto je důležité, abyste byliuvědomovat si nebezpečí, která představují.

Na co jsou španělské mušky?

Mušky španělské nejsou bezpečné k jídlu, protože jsou jedovaté. Při požití mohou způsobit vážné zdravotní problémy a i malé množství může být smrtelné. Červený klobouk houby má bílé skvrny, které jsou jedovaté.

Závěrem

Pokud chcete posílit svůj sexuální život, můžete použít afrodiziakum. Dávkování může být složité, proto si před použitím přečtěte návod. Obvykle se užívá jen několik kapek najednou, které se nakapou pod jazyk. Afrodiziakum je nejlepší použít asi hodinu před sexuální aktivitou a měli byste ho použít pouze jednou za 24 hodin.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
JAK ZRYCHLIT
METABOLISMUS?
Jak rychle a bez námahy
Spálit Tuk?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!
Send this to a friend