Konopná mast na léčbu ganglionu!

Konopná mast na léčbu ganglionu a úlevu od bolestí!

Konopná mast na ganglie je silnou a účinnou léčbou bolesti nervů, zánětu a dalších příznaků. Bylinná mast obsahuje směs kanabinoidů a dalších skvělých složek, které se ihned pustí do práce na vašem zranění. Pokud se potýkáte s bolestí nebo vážnými potížemi způsobenými opakovaným přetěžováním, je konopná mast na ganglie vynikajícím produktem, který můžete vyzkoušet!

Nová studie ukazuje, že konopná mast může být účinnou léčbou bolesti nervů, zánětu a dalších příznaků. Bylinná mast obsahuje směs kanabinoidů a dalších skvělých složek, které okamžitě působí na vaše zranění. Pokud se potýkáte s bolestmi nebo vážnými problémy způsobenými opakovaným přetěžováním, je konopná mast na ganglie vynikajícím přípravkem, který můžete vyzkoušet!

Jak může konopná mast pomoci

V masti je vysoký obsah kanabinoidního komplexu s převahou kanabidiolu CBD, deklarovaný akreditovanou laboratoří. Obsah psychoaktivního tetrahydrokanabinolu THC je v mezích státní tolerance, takže se nemusíte obávat, že by mast ovlivnila vaše vnímání a koordinaci.

Konopné masti obsahují pouze lékařskou vazelínu, konopí a případně kostival. Jejich barva a jedinečná vůně je způsobena pouze konopím. Nepoužíváme žádná barviva ani parfémy. Konopí je v přímém kontaktu s masťovým základem – vazelínou — během výrobního procesu. Proto může obsahovat stopy konopí a komonice, ale kvalita masti na nich nezávisí.

Jak často mazat ganglion konopnou mastí při léčbě?

Při gangliích na nohou je třeba je mazat alespoň 5krát denně. Můžete tak činit během každodenních činností nebo při převlékání po práci či večer před spaním. Pokud jde o závažnější případy ganglií, doporučujeme mazat postižené místo 3-4krát denně a navíc dvakrát denně před jídlem.

Délka léčby konopnou mastí je 15-30 dní! Postižené místo musíte mazat, dokud všechny příznaky zcela nezmizí! Je lepší nespěchat a provést přesnou diagnostiku. Je také nutné, abyste absolvovali povinné rehabilitační cvičení za účelem posílení opory.

Výhody konopných mastí

Konopné masti jsou stoprocentně přírodní – nejsou v nich žádná umělá barviva ani parfémy. Konopí je po celou dobu přípravy v kontaktu s lékařskou vazelínou, proto v ní mohou být stopy konopí a komonice, ale na výslednou kvalitu krému to nemá vliv. Konopné masti jsou vyráběny podle tradičních receptur, které byly doplněny moderní technologií, aby zajistily účinnost při léčbě nemocí.

Výrobek obsahuje pouze lékařskou vazelínu, konopný extrakt (konopí) a případně kostival (směs obsahuje 70-90 % lékařské vazelíny).

Závěrem

Mast z konopný pomáhá na ganglion, je silná a účinná léčba bolesti, zánětu a dalších příznaků. Bylinná mast obsahuje směs kanabinoidů, které začnou působit na vaše zranění, jakmile ji nanesete. Pokud se potýkáte s bolestmi nervů nebo vážnými problémy způsobenými opakovaným přetěžováním, je konopná mast na ganglie vynikajícím přípravkem, který můžete vyzkoušet!

Doporučujeme článek: Další přírodní alternativy pro léčbu ganglionu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Jak Jednoduše Urychlit
Spalovaní Tuku?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!