Různé Stavy, Které Může Navodit Kratom!

Různé Stavy, Které Může Navodit Kratom! 2023

Kratom je rostlina, která má mnoho léčivých účelů, ale v některých zemích je stále klasifikována jako nelegální droga. Kratom je tropický strom pocházející z jihovýchodní Asie, jehož listy mohou mít psychotropní účinky a jiné účinky, které se mohou velice lyšit dle druhu kratomu a velikosti dávky.

Pokud uvažujete o užívání kratomu, existuje několik potenciálníchrizika a nežádoucí účinky, kterých byste si měli být vědomi. Užívání kratomu může vést k poškození jater, záchvatům a smrti. Je také důležité si uvědomit, že kratom se často mísí s jinými látkami, které mohou být nebezpečné. Ujistěte se, že kratom kupujete pouze z renomovaného zdroje, a před jeho užíváním si udělejte průzkum.

Stavy jsou tak různé, že někdo kratom používá pro učení a někdo pro zvládnutí kocoviny, nebo různých bolestí.

Různé stavy po kratomu

Dle dávkování

Kratom může mít různé účinky v závislosti na velikosti dávky.

  • Malá dávka může vyvolat pocity euforie, energie a štěstí.
  • Velká dávka může vyvolat pocity sedace, nevolnosti a zvracení.

Mějte také na paměti, že při vyšších dávkách kratomu může také vést k řadě zdravotních rizik, včetně poškození jater, záchvatů a smrti. Je důležitéupozornit, že kratom se často mísí s jinými látkami, které mohou být nebezpečné. Ujistěte se, že kratom kupujete pouze z důvěryhodného zdroje, a před jeho použitím si udělejte průzkum.

Rozdíl stavů dle odrůdy kratomu

Stavy po bílých a zelených kmenech

Bílé a zelené kmeny (např. green blai) jsou oblíbené pro svou schopnost poskytovat příliv energie azaměření. Tyto konkrétní kmeny často užívají lidé, kteří potřebují zůstat bdělí a ostražití, například během dlouhé pracovní doby nebo při řízení. Protože však mohou být velmi stimulující, je důležité začít s nízkou dávkou, abyste zjistili, jak vaše tělo reaguje.

Stavy po červených kmenech

Červené kmeny(např. red bali) jsou obvykle více sedativní a relaxační. Tyto odrůdy se často používají k úlevě od bolesti nebo k tomu, aby někomu pomohly usnout. Pokud hledáte kratom, který zklidní vaše nervy a zmírní úzkost, červené kmeny jsou obvykle dobrou volbou.

Rozdílné účinky dle způsobu užívání

Účinky kratomu se také liší v závislosti na formě, ve které je konzumován. Například pokud kratom kouříte, účinky se projeví rychleji, než když si z něj uvaříte čaj nebo ho užíváte v kapslích. Kratomový čaj je obvykle méně silný než jiné formy, ale i tak může poskytnout požadované účinky.

Dávejte si pozor při konzumaci kratomu

Účinky kratomu se také mohou lišit v závislosti na osobě. Někteří lidé jsou na jeho účinky citlivější než jiní. Svou roli hraje také tolerance – čím častěji kratom užíváte, tím menší účinek na vaše tělo časem bude mít.

Kratom není regulován Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv, proto je důležité nakupovat z důvěryhodného zdroje.

Mějte na paměti, že u někoho může být rozdíl mezi účinky dle dávky velice malý rozdíl v dávkování. Můžete se tak velice jednoduše dostat do stavu „sedace“, což může být nebezpečné například při řízení automobilu.

Kratom je ve většině Evropy legální a lze jej zakoupit také online, lépe specifikováno není jeho prodej zakázán, ale není schválen potravinářskou komisí a nesmí se prodávat pro lidské užívání.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
JAK ZRYCHLIT
METABOLISMUS?
Jak rychle a bez námahy
Spálit Tuk?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!