Jak Rychle Se Tvoří Tolerance Na Kratom? Jak Tomu Předejít?

Jak Rychle Se Tvoří Tolerance Na Kratom? Jak Tomu Předejít? 2023

Pokud budete kratom budete používat denně, bude se vám na tuto látku budovat tolerance rychle. To znamená, že k dosažení požadovaných účinků budete muset užívat vyšší dávky. Pro lidi, kteří kratom užívají pravidelně, může být problémem tolerance, která může vést k závislosti a návyku. Pokud se obáváte tolerance, je nejlepší zůstat u příležitostného užívání.

Jak se vyhnout budování tolerance na „návykovou“ látku kratom

Pokud se chcete vzniku tolerance na kratom vyhnout, můžete udělat několik věcí. Zaprvé se ujistěte, že kratom užíváte pouze příležitostně. Příliš časté užívání zvýší úroveň vaší tolerance. Za druhé, když už kratom užíváte, ujistěte se, že užíváte nižší dávku, než byste užívali obvykle. To pomůže udržet vaši úroveň tolerance na nízké úrovni. A konečně, pokud máte pocit, že vaše tolerance začíná narůstat,ujistěte se, že si od kratomu na chvíli odpočinete. To vám pomůže obnovit úroveň tolerance.

Buduje se tolerance stejně rychle jako na kofein?

Odpověď na tuto otázku není zcela jasná. Zdá se však, že tolerance na kratom může vznikat rychleji než na kofein. Je to proto, že kratom působí na mozek podobně jako opioidy. Pravidelné užívání kratomu proto může vést ke změnám v mozku, které způsobují toleranci k této látce.

Pokud se bojíte závislosti na kratomu, raději s ním ani nezačínejte.Pokud se obáváte, že si na kratomu vytvoříte závislost, raději tuto látku nezačínejte užívat. Závislost na kratomu je skutečným problémem a může se stát každému, kdo tuto látku pravidelně užívá. Pokud již kratom užíváte, nezapomeňte podniknout kroky, abyste se vyhnuli toleranci a závislosti.

Pokud máte již vysokou toleranci a bojíte se, že jste závislí na kratomu, doporučujeme si vám přečíst tento článek, kde podrobně rozebíráme jak se jí zbavit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
JAK ZRYCHLIT
METABOLISMUS?
Jak rychle a bez námahy
Spálit Tuk?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!