Snář Vězení: Proč Se Vám Zdo O Nástupu Nebo Útěku Z Věznice!

Snář Vězení: Proč se vám zdo o nástupu nebo útěku z věznice!

Existuje mnoho výzkumů na toto téma, ale nikdo nám nemůže říci, proč sníme o vězení.

Většina lidí sní o vězení, protože jsou uvězněni v nějaké konkrétní situaci, ze které nemohou uniknout. Ale může to být cokoli – pocit, že se dusíte, jste zavření v místnosti, nemůžete se volně pohybovat atd.

Podobné snáře: Vražda a Krádež.

Proč lidé sní o vězení?

Sen o uvěznění je mezi lidmi velmi běžný. Někteří zjistili, že takové sny jsou příznakem úzkostných poruch, zatímco jiní tvrdili, že sen může mít hlubší význam.

Sen o uvěznění je zajímavým tématem zejména pro ty, kteří se zajímají o tajemství našeho podvědomí.

Jaké jsou nejčastější sny o vězení?

Ve Spojeném království asi dvě třetiny vězňů, kteří jsou dotazováni, uvádějí, že měli sen o uvěznění.

Nejběžnější sny ve Spojených státech jsou o napadení, následovaném pronásledování a setkání s někým slavným.

Útěk z vězení

Útěk z vězení symbolizuje svobodu a naději. Je to sen, který lidé mají, ale málokdy si ho uvědomují. V minulosti představovalo snění o vězení osud člověka nebo mohlo být předzvěstí zkázy.

Dnes máme tendenci považovat věznice za místa, kam jsou posíláni lidé, kteří udělali něco špatného, aby dožili svůj trest a rehabilitovali se ze svých chyb. Mnozí však stále sní o každodenním útěku z vězení. Důvodem je to, že i když někdo ve svém životě udělal něco špatného, snaží se vrátit na správnou cestu tím, že hledá způsoby, jak uniknout z vězení a začít znovu.

Nástup do věžení

Sen jít do vězení je v některých kulturách opakujícím se tématem. Někteří věří, že sen jít do vězení je důsledkem toho, že je sleduje Bůh a že za své utlačující chování zažívají božský trest.

Většina lidí nezná vědecké zdůvodnění tohoto běžného jevu. Může to být proto, že když náš mozek spí, používá část svých synaptických spojení k reprodukci vzpomínek z naší minulosti.

Vědecký důvod tohoto jevu lze vysvětlit tím, že když spíme, využíváme asi polovinu neuronových spojení našeho snového mozku, abychom si přehráli dříve naučené informace nebo činy z našich životních zkušeností.

Význam snu o uvěznění: Jak interpretovat své sny

Význam „snu o uvěznění“ je velmi hluboká a komplexní myšlenka. Zajímalo mě, jak by si člověk vyložil takový sen a jak by to mohlo souviset s jeho životy. Existuje nějaká konkrétní událost, která může souviset s tímto snem? Pokud ano, co se v životě toho člověka děje, z čeho má obavy? Mají ve svém životě nějaké další sny, se kterými by se mohli spojit?

Abych přišel na nejlepší výklad, prozkoumal jsem online články vysvětlující jeho význam. Našel jsem jeden článek, který uvádí: „Pokud se obáváte, že bude uvězněn někdo jiný – třeba vaše malé dítě nebo člen rodiny, který byl zatčen za něco vážného – pak možná sníte o tom, že se vaše obavy naplní.“ To dává smysl, protože se často obávám, že se můj syn dostane do problémů, protože se neustále hádá (je mu 17). Může to souviset i s fobiemi.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
ZÍSKEJTE 20% SLEVU
10
days
10
hodin
10
minut
10
vteřin
Na nejlepší produkty a doplňky stravy pro kvalitní spánek a rychlejší usnutí!
ZÍSKEJTE 20% SLEVU
10
days
10
hodin
10
minut
10
vteřin
Na nejlepší produkty a doplňky stravy pro kvalitní spánek a rychlejší usnutí!