Aniball Recenze & Jak správně používat tuto zdravotnickou pomůcku!

Aniball Recenze & Jak správně používat tuto zdravotnickou pomůcku!

Recenze a zkušenosti se zdravotnickou pomůckou pro nadcházející maminky aniball.

Aniball je zdravotnická pomůcka určená těhotným ženám k přípravě na porod a k posílení svalů pánevního dna po porodu. Získal pozitivní hodnocení od uživatelů, kteří jej považují za účinný nástroj pro přípravu na porod a zotavení po něm.

Co je Aniball ?

Aniball byl navržen tak, aby pomáhal těhotným ženám připravit se na porod, ale někteří lidé s ním mají negativní zkušenosti. Hlavní stížnosti se týkají bolesti při zavádění a nepravdivých nebo zavádějících informací, které se o výrobku šíří.

Získal pozitivní hodnocení od uživatelek, které jej považují za účinný nástroj pro přípravu na porod a zotavení po něm. Mezi výhody, které uživatelky uvádějí, patří:

– Příprava na porod: Aniball pomáhá otevírat porodní cesty a připravuje tělo na porod. Procvičuje také svaly pánevního dna, což může pomoci snížit riziko natržení nebo nastřižení perinea během porodu.

– Posílení svalů pánevního dna po porodu: Aniball pomáhá zpevnit a obnovit oslabené svaly pánevního dna po porodu. To může pomoci zlepšit kontrolu močového měchýře a snížit riziko inkontinence moči, nepříjemný a rozšířený stav, který lze obtížně léčit.

– Bezpečné, pohodlné a opakovaně použitelné: Aniball je bezpečná zdravotnická pomůcka vyrobená z měkkých, nealergizujících materiálů. Snadno se čistí a zachovává si svůj tvar i při pravidelném používání; po řádném vyčištění jej lze v případě potřeby znovu použít.

Co o něm říkají uživatelé

Podle recenzí na aniball je pomůcka účinnou pomůckou pro ženy připravující se na porod i pro posílení svalů pánevního dna po porodu. Kromě usnadnění příprav během těhotenství pomohl aniball uživatelkám vyhnout se natržení nebo nastřižení perinea během porodu tím, že otevírá porodní cesty a procvičuje svaly pánve. Další výhodou, kterou uživatelky aniballu uvádějí, je zpevnění oslabených svalů pánevního dna.

Jiné ženy zjistily, že jim Aniball pomáhá bezpečně cvičit během těhotenství a že se pochva v důsledku tohoto cvičení postupně rozšiřuje. Může dojít k mírnému krvácení, ale pokud přetrvává, je nejlepší přestat cvičit a poradit se s lékařem.

Většina žen, které Aniball vyzkoušely, zjistila, že jim pomáhá bezpečně cvičit během těhotenství a že se jejich pochva v důsledku cvičení s přístrojem postupně rozšiřuje. Někteří lidé pociťovali bolest při zavádění balonku nebo po jeho zavedení, případně dostávali o výrobku zavádějící informace. Jiným ženám Aniball pomohl a nepociťují při jeho používání žádné negativní vedlejší účinky. Pokud však krvácení přetrvává, je nejlepší přestat cvičit a poradit se s lékařem.

Jak se připravit na porod pomocí této nové pomůcky

Pokud jste těhotná, možná vás zajímá, jak se připravit na porod. Jedním ze způsobů přípravy je použití aniballu, lékařské pomůcky, která pomáhá otevřít porodní cesty a procvičuje svaly pánevního dna. Aniball získal pozitivní hodnocení od uživatelek, které jej považují za účinný nástroj pro přípravu na porod a zotavení po něm. Mezi výhody, které uživatelé aniballu uvádějí, patří:

– Příprava na porod: Aniball pomáhá otevřít porodní cesty a připravuje tělo na porod. Procvičuje také svaly pánevního dna, což může pomoci snížit riziko natržení nebo nastřižení perinea během porodu.

– Posílení svalů pánevního dna po porodu: Aniball pomáhá zpevnit a obnovit oslabené svaly pánevního dna po porodu.

Výhody používání

Používání aniballu během těhotenství má několik výhod, včetně:

– Příprava na porod: Aniball pomáhá otevřít porodní cesty a připravuje tělo na porod. Procvičuje také svaly pánevního dna, což může pomoci snížit riziko natržení nebo nastřižení perinea během porodu.

– Posílení svalů pánevního dna po porodu: Aniball pomáhá zpevnit a obnovit oslabené svaly pánevního dna po porodu. To může pomoci zlepšit kontrolu močového měchýře a snížit riziko močové inkontinence, nepříjemného a rozšířeného stavu, který může být obtížně léčitelný.

– Bezpečné, pohodlné a opakovaně použitelné: Aniball je bezpečná zdravotnická pomůcka vyrobená z měkkých, nealergizujících materiálů. Snadno se čistí a udržuje

Jak správně používat Aniball

Je důležité, abyste během celého procesu zůstali klidní a uvolnění. Navlhčení kuličky Aniball lubrikantem usnadní a zpříjemní zavádění. Uchopte balónek za hrdlo a zaveďte jej do pochvy. Nafoukněte balónek až pěti stisky. Dávejte pozor, abyste balónek nenafoukli příliš a nepoškodili ho. Pomalu balónek vypusťte a vyjměte jej z pochvy. Nezapomeňte balónek Aniball po každém použití vyčistit a sterilizovat.Aniball se zavádí do pochvy. Uživatelka poté balónek stlačí, aby ho nafoukla, a tento proces (nazývaný „pumpování“) opakuje, dokud není schopna jej pohodlně zavést co nejplněji. Podle toho, jak daleko se balónek pohybuje dovnitř nebo ven ve vztahu k její ruce, se také naučí, kdy jsou její svaly pánevního dna plně stažené nebo uvolněné

Zavádění plné inflace může vyžadovat cvik, ale nemusí být bolestivé. Pokud při zavádění pocítíte bolest, snižte množství vloženého vzduchu tím, že před opětovným nafouknutím mírně stisknete/posunete palec přes otvor na horní straně balonku, čímž snížíte množství pumpiček potřebných k jeho opětovnému nafouknutí. Nikdy byste neměli tlačit nebo kroutitaniball vložit. Pokud musíte, je balónek vložen nesprávně nebo může být poškozen.

Jak dlouho by měla moje pumpovací sezení trvat?

Noví uživatelé začínají s pěti pumpami na každé sezení. Až budete schopni Aniball zcela nafouknout, postupně sezení prodlužujte až na patnáct minut denně. Po šesti týdnech každodenního tréninku s Aniballem většina žen zlepší kontrolu svalů pánevního dna a všimne si, že je dokáže ovládat při činnostech, jako je kašel nebo kýchání, což usnadní kontrolu močového měchýře při sexu nebo cvičení (pokud ne dříve). Chcete-li si plně uvědomit hodnotu cvičebního programu, uvědomte si, že je třeba pokračovat v podobných cvičeních alespoň jednou denně (lépe každý druhý den)alespoň třikrát týdně po dobu dvou měsíců.

Poté pokračujte ve stejném postupu bez balónku a snažte se snížit počet pumpování na jedno sezení alespoň jednou denně.

Od kterého týdne těhotenství by se měl používat

Výsledkem cvičení je usnadnění vypuzování budoucího novorozence (snadnější a rychlejší průběh vypuzovací fáze při porodu), zkrácení II. doby porodní a výrazné snížení rizika nástřihu perinea. Používání po porodu vede k regeneraci svalů pánevní oblasti, čímž se na několik měsíců sníží únik močiZačít můžete od ukončeného 36. týdne těhotenství, stačí 15 minut denně.

Co když ale dosáhnete obvodu balonu 30 mm a do porodu vám ještě nějaký čas zbývá? Žádný problém – můžete pokračovat v „udržovacím“ nebo přerušovaném cvičení. A máme ještě jednu dobrou zprávu – cvičit můžete začít i co nejdříve po porodu, abyste pomohla zregenerovat pánevní svaly a odstranila případnou inkontinenci.

V těhotenství si musíte dávat pozor na mnoho věcí, seznam věcí které nesmíte dělat.

Vyplatí se ho pořídit?

Porod může být děsivý zážitek, ale se správnou přípravou může být mnohem méně skličující. Aniball je skvělý způsob, jak se s tímto procesem sžít a pomoci vám uvolnit se. Díky tomuto výrobku můžete před svým velkým dnem snadno trénovat doma. Obsahuje měřidlo, takže můžete sledovat svůj pokrok, a vyžaduje pouze 2-3 týdny tréninku. Navíc je mnohem levnější než platit za porod v nemocnici!Před příchodem dítěte si určitě kupte Aniball.

Myslím, že je to jeden z nejlepších výrobků, který vám pomůže připravit se na porod, zejména pokud je to váš první! Má několik různých funkcí, které jsem vysvětlila níže. Část výrobku „balon“ je velmi pevná, takže se při vašich kontrakcích nezhroutí, když bude tlačit dolů.

Alternativy produktu

EPI-NO je další pomůcka, kterou lze použít pro předporodní přípravu. Říká se, že byl inspirován přístrojem Aniball, a má mnoho pozitivních recenzí. Hlavní rozdíl je v tom, že EPI-NO nemá náhradní balónek, ale cena je také výrazně nižší.

Během těhotenství mají svaly pánevního dna tendenci se zkracovat a napínat. To může přispívat k různým fyzickým komplikacím, jako jsou bolesti zad, zácpa, hemoroidy nebo bolesti při sexu (dyspareunie). Cílem vědomých cvičení na kontrolu svalů je jejich protažení a posílení, aby se podobné problémy později zmírnily. Svaly pánevního dna lze po celou dobu těhotenství procvičovat prostřednictvím Kegelových cviků – známých také jako „Kegelova jóga“ – tj. vědomé práce s kontrolou svalů pro těhotné ženy, které hodlajíprocvičovat svaly pánevního dna. Tuto techniku cvičení doporučují odborníci a lze ji provádět individuálně nebo pod dohledem fyzioterapeuta. Cvičení se skládá z opakovaných pohybů, které využívají především mimovolních reflexů svalů k jejich stahování a roztahování, tj. provádějí stahování a uvolňování svalů pánevního dna, které kontrolují funkci močového měchýře a střev.

Závěrem

Dalším typem pomůcek používaných k předporodní přípravě jsou balonky, které jsou naplněné vodou nebo vzduchem, ale většinou jde o kulaté gynekologické míče, které jsou známé z televizních pořadů, filmů nebo různých internetových memů. Tyto pomůcky se zavádějí do pochvy s cílem zlepšit svalový tonus během těhotenství. Některé těhotné ženy používají tyto cvičební pomůcky bez lékařského dohledu, protože se o jejich prospěšnosti doslechly z časopisů nebo od kamarádek – obvykle se jedná o tzv“balónky“ nebo Aniballs.

Lékaři obvykle doporučují pomůcky pro trénink vědomého ovládání svalů těhotným ženám, které mají problémy s ovládáním močového měchýře, zácpou nebo jinými fyzickými komplikacemi během těhotenství, ale často nevědí, že tyto výrobky jsou k dispozici i pro těhotné ženy bez lékařského dohledu. Je to proto, že mnoho lidí předpokládá, že cvičení s balonem je spíše neškodné. To však nemusí platit pro každého. Podle různých studií a zpráv existují rizika spojená se cvičením s balonem během těhotenství. Nesprávné používání pomůcky může vést k poranění nebo infekci – např. pokud voda unikne ze vzduchové komory, může to mít za následek vaginální infekci v důsledku vniknutí bakterií otvorem na konci pomůcky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via