Funguje Terapie Rázovou Vlnou Na Celulitidu? Jaké Jsou Vedlejší Účinky!

Funguje Terapie Rázovou Vlnou na Celulitidu? Jaké jsou vedlejší účinky!

Máte celulitidu, strie nebo lehké nedokonalosti pleti? Rázová vlna může pro vaši pokožku vytvořit spoustu různých výhod. Nejenže stimuluje metabolické procesy v těle, ale hluboko v kůži zlepšuje tvorbu kolagenu a elastinu při odbourávání tuků.

Jak funguje terapie rázovou vlnou? Na ošetřované místo nejprve naneseme čirý ultrazvukový gel. Akustické rázové vlny díky němu snadněji pronikají do podkoží. Danou oblast pak protáhneme aplikátorem, který na jedno ošetření vyšle cca 1000-4000 pulzů. Záleží na typu a velikosti ošetřované plochy. Celé ošetření trvá 20 minut a je zcela bezbolestné.

Co je terapie rázovou vlnou, jak funguje a jaké jsou její výhody?

Terapie rázovou vlnou je nejmodernější ošetření pro omlazení a zpevnění pleti. Tato inovativní a neinvazivní technologie je schopna napnout a vyhladit pokožku vysíláním vln s vysokou energií pod povrchem pokožky. Vlny rozbíjejí tukové buňky a stimulují produkci kolagenu, což má za následek hladší, pevnější a mladší vzhled pokožky.

Terapie rázovými vlnami se používá k léčbě stavů, jako je celulitida, panikulitida, růžovka a jizvy po akné. Ošetření stimuluje průtok krve k povrchu vaší pokožky, což pomáhá odblokovat póry pro jasnější a zdravěji vypadající pleť. Může být také použit na jiné části těla, včetně: rukou, kolen nebo zad pro omlazovací ošetření nebo suchá místa na chodidlech pro intenzivní pedikúru.

Proč a jak funguje léčba rázovou vlnou na celulitidu?

Rázové vlny se v lékařství používají k různým účelům. Léčba rázovou vlnou je neinvazivní technika, která se používá k léčbě mnoha zdravotních stavů, jako je celulitida, keloidní jizvy, chronická bolest a ledvinové kameny.

Rázové vlny rozkládají zjizvenou tkáň, která se v těle časem nahromadila. To zvyšuje elasticitu kožních buněk a podporuje hojení. Rázové vlny také stimulují průtok krve do oblasti, což také urychluje hojení. Rázové vlny mají také dlouhodobý účinek na další oblasti vašeho těla kromě pokožky, což může mít mnoho pozitivních účinků i na další systémy ve vašem těle.

První věc, kterou je třeba udělat před tím, než pacient dostane léčbu rázovou vlnou, je, že musí být anestetizován v místní anestezii, aby se zabránilo nepohodlí.

Co očekávat od léčby celulitidy rázovou vlnou?

Celulitida je onemocnění, které trápí mnoho lidí. Tento stav je důsledkem křečových žil v tukové vrstvě pod kůží. Žíly mají malou nebo žádnou elasticitu a ztuhly kvůli nedostatečnému průtoku krve. Může to být také způsobeno tím, že se z tukových buněk uvolňují toxiny, které pak cirkulují tělem a způsobují hromadění toxinů v lymfatických uzlinách, které ztvrdnou a hromadí v nich více tukových buněk.

Léčba celulitidy rázovou vlnou funguje tak, že rozbije tyto ztvrdlé uzliny, které jsou propletené křečovými žilami. To pomůže stimulovat průtok krve, aby se tukové buňky mohly uvolňovat rychleji, což snižuje hromadění celulitidy ve vašem těle,

Vedlejší účinky léčby celulitidy rázovými vlnami, o kterých byste měli vědět

Je důležité vědět o vedlejších účincích léčby celulitidy. Tímto způsobem se budete moci připravit předem a nebudete mít žádné překvapení, když se to stane.

Existuje mnoho různých způsobů, jak můžete celulitidu léčit. Jedním ze způsobů je provedení procedury v pohodlí vašeho domova. Postup má však vedlejší účinky, o kterých byste si měli být vědomi, než se s ním rozhodnete.

4 kroky k přípravě vašeho těla na tento způsob ošetření

Ošetření rázovou vlnou je neinvazivní proces, který se používá k redukci celulitidy v částech těla, jako je žaludek, stehna a hýždě. Používá se také k léčbě mnoha dalších stavů, jako jsou křečové žíly, hemoroidy a Dupuytrenova kontraktura.

I když léčba rázovou vlnou nemá žádné vedlejší účinky, je důležité si před zákrokem uvědomit možné komplikace. Doporučuje se připravit své tělo na proceduru pomocí těchto 4 kroky.

1) Začněte zdravou stravou plnou vitamínů a minerálů

2) Udržujte své tělo neustále hydratované velkým množstvím vody

3) Pravidelně cvičte, abyste zlepšili krevní oběh

4) Každý den se dobře starejte o svou pokožku opalovacím krémem

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend