6 Nejlepších Účesů, Které Omladí: Stylové Tipy Pro Mladistvý Vzhled

6 Nejlepších Účesů, Které Omladí: Stylové Tipy Pro Mladistvý Vzhled

Hledáte způsob, jak vypadat mladší a cítit se také lépe bez nutnosti podstoupit estetické zákroky nebo uchýlit se k drahým a neefektivním beauty výrobkům? Správný účes může udělat zázraky pro váš vzhled i sebevědomí. Představujeme vám nejlepší účesy, které omlazují, abyste se lépe orientovali ve světě účesů a našli ten pravý pro sebe.

1.Dlouhý bob, je vhodný pro středně dlouhé i dlouhé vlasy

Lob, neboli dlouhý bob, je univerzálním a elegantním účesem, který dokáže omladit. Jeho výhodou je, že sluší opravdu každému. Tvar lob může být sjednocení délky vlasů nebo mírně delší vpředu. Kubu by váš stylista měl přizpůsobit tvaru vašeho obličeje a stupni zvýraznění vašich rysů. A navíc se tento účes snadno udržuje!

2.Pixie Cut pro kratší vlasy

Pixie cut je odvážný a trendový účes, který je vhodný pro ženy s menším obličejem a ostrými rysy. Tento účes může být variabilní dle vašeho vkusu – od ultra krátkých vlasů po delší vlasy, které rámy obličej. Pixie cut omlazuje tím, že zdůrazňuje vaše rysy a dává vašemu obličeji jistou jiskru. Moderní a svěží dojem dokreslí aktualita a odvaha tohoto účesu.

3.Vrstvené a zvlněné vlasy pro polodlouhé vlasy

Na vrstvených a zvlněných vlasech je krása v jejich ležérnosti a přirozenosti. Tento účes vytváří iluzi většího objemu a také působí mladistvěji. Vrstvení je ideální pro ženy se střední až dlouhou délkou vlasů. Zkuste zvlnění pomocí kulmy nebo vlnícího se žehličky pro ještě mladistvější vzhled.

4.Účesy s ofinou

Ofina může být skvělou volbou pro omlazení vašeho vzhledu. Volbou správného tvaru a délky můžete ofinou zakrýt vrásky na čele, vyrovnat nepravidelný tvar obličeje nebo zvýraznit vaše oči. Zkuste vlnitou ofinu pro přirozený a odvážný vzhled, nebo sázenou ofinu pro klasické a sofistikované vystoupení.

5.Účesy ve stylu „šikmý bob“

Šikmý bob je další moderní a trendy účes, který přináší větší odvahu a svěžest do vašeho vzhledu. Asymetrický vzhled tohoto účesu dodává vašemu obličeji mladistvý charakter. Šikmý bob je vhodný pro všechny typy vlasů a délek. Různé variace tohoto účesu umožňují zvýraznění vašich nejlepších rysů a zároveń zakrytí drobných nedokonalostí.

6.Mikado pro středně dlouhé vlasy – účes, který oživí váš vzhled!

Hledáte nový, svěží účes, který by vylepšil vaše středně dlouhé vlasy? Nehledejte nic jiného než nadčasový a všestranný účes mikádo.

Tento účes po ramena je díky své noblesní eleganci ideální pro ženy všech věkových kategorií, zaručeně omladí váš vzhled a vy se do svých vlasů znovu zamilujete.

Kdo může nosit účes mikádo?

Na účesu mikádo je skvělá jeho přizpůsobivost a je vhodné pro jemné vlasy. Hodí se téměř pro každý tvar obličeje a typ vlasů. Úhlové vrstvy, které rámují obličej, mohou zjemnit rysy lidí s hranatým nebo obdélníkovým tvarem obličeje, zatímco přidaný objem na temeni může pomoci prodloužit kulaté a srdcové obličeje. Máte přirozeně kudrnaté, vlnité nebo rovné vlasy? Nebojte se! Se správným stylingem a technikou může účes mikádo vypadat úžasně na jakékoli struktuře vlasů.

Různé varianty účesu mikádo

Účesy mikádo lze upravit tak, aby vyhovovaly vašim osobním stylovým preferencím. Zde je několik variant, kterými se můžete inspirovat:

Klasické mikádo

V tomto případě se jedná o nejtradičnější verzi účesu s hladkými, hladkými vrstvami a mírně šikmým střihem.

Asymetrický účes mikádo

Pro ty, kteří chtějí vypadat odvážněji, je asymetrické mikádo s jednou stranou vlasů kratší než druhou, což vytváří poutavý kontrast.

Košaté mikádo

V případě, že dáváte přednost uvolněnějšímu vzhledu, nabízí střapaté mikádo delší, nasekané vrstvy, které působí chladným a nenuceným dojmem.

Kudrnaté nebo vlnité mikádo

Tato verze účesu zvýrazní vaše přirozené kudrliny nebo vlny a dodá jim objem a šmrnc.

Jak upravit a udržovat účes mikádo

Možnosti úpravy účesu mikádo jsou téměř nekonečné. Pro klasický vzhled ho udržujte hladký a rovný, pro romantický nádech přidejte vlny nebo kudrliny, nebo si pohrajte s texturou pro moderní, ostrý vzhled. Mezi základní stylingové nástroje a produkty, které budete potřebovat, patří žehlička na vlasy nebo kulma, sprej na texturování a kvalitní lak na vlasy, který vše udrží na svém místě.

Pravidelné zastřihování (každých šest až osm týdnů) je nezbytné pro udržení svěžího vzhledu vrstev a zachování tvaru účesu. Používání vysoce kvalitních přípravků pro péči o vlasy přizpůsobených vašemu typu vlasů navíc pomůže udržet vaše vlasy zdravé a živé.

Závěr

Nezáleží na vašem věku, délce nebo typu vlasů – nejlepší účesy, které omlazují, vás čekají právě na vás. Vyzkoušejte jeden z těchto trendových a stylových účesů, abyste dodali svému vzhledu nový rozměr a zároveň vypadali mladší a svěží. Důležité je pečlivě vybrat ten správný účes, který vám bude sloužit a zohlední tvar a proporce vašeho obličeje. Poté vám zbude už jen se těšit z vašeho nového, omlazeného vzhledu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via

Soutěž o vouchery v hodnotě 2 650,- Kč

V NAŠÍ SOUTĚŽI VYHRÁVÁ úPLNĚ KAŽDÝ

seznam výher:

  • 2x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 1 000, Kč Voucher na víno
  • 1x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 200,- Kč voucher na spodní prádlo

Všichni účastnící soutěže získají:

  • 20% Slevu na prémiové doplňky stravy
  • 10% na krabičkovou dietu
  • 35% Slevu na rehabilitační a masážní pomůcky
  • 20% Slevu na osobní trénink a tvorbu tréninkových a dietních plánů na míru

Pro přihlášení do slosování se, které proběhne 21.5.2023 nám napiš svůj nejlepší email, na který ti pošleme pozvánku do soutěže, kterou musíš potvrdit.